Мамо,ти не се сърди, а поредното ритниче от малкото АПРИЛче приеми

  • 14 123
  • 304
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6

Здравейте и добре ни дошли нови мами   bouquet

Ая благодаря за смяната на термина Simple Smile много ми е весело като гледам че остават 2 месеца и 20 дни  newsm44 ... За взимането с колата съм ок, ще се разберем допълнително ... Ама кажете ми момичета как ви се ходи на училище за бременни, на мен ми е писнало от учене ако сега пак трябва да мирувам на чин като ученичка ... е какво да се прави ще ви следвам Simple Smile
Ягодка и при нас всички искат момиченце Simple Smile Защото момиченцата били по галиовни   Flutter
Ох и аз се разболявам нещо, дали може да се пие нещо като витамин С и Ефералган или нещо за хрема? Какво ще кажете? Страчи ти за парaцетамола пита ли дофтора дали може? Що ми се върти нещо в главата че някои ми е казвал че не трябва да се пие парaцетамол?
Супер идва week-енда хайде да ви е весел и лек Simple Smile Цунки на всички

# 61
  • София
  • Мнения: 87
Добър ден на всички мамчета!
Благодаря за милото посрещане.Относно ритането на бебо, вчера нашия мъник прави такива изпълнения че съм се смяла един час.Така се буташе в корема ми че имах чувството че го обикаля целия.По едно време целия се беше изместил на дясната страна.
Sissi ти къде ходиш в Плевен на ЖК и изобщо на прегледи.Моля, те кажи ми и къде има магазини за колички и кошарки.Знам само два, а не ми се вярва да само те.
Прегръдки на всички  Hug Hug Hug

# 62
  • Мнения: 1 981
Zdraveite i ot men! Kato 4eta vsi4ko tova, vse edno az sum go pisala...I az bqh bolna, no bez temperatura i se opravih sus Strepsils i raztvor s morska sol za nosa "Sterimar"!
Az, kakto ve4e pisah sum v Rumaniq, no na pregled hodim do Ruse i bqhme tam v srqda - bebto si otgovarq na sedmitsite, tonovete sa mu dobre, no na men mi kaza, 4e mi e mnogo 4uvstvitelna matkata i osven Magneri4 i No-spa, mi predpisa i sve6ti4ki "Movalis". Ta iskah da vi pitam nqkoi polzval li e takiva? Malko sum pritesnena, za6oto na listovkata izri4no pi6e da ne se polzvat ot bremenni...ne znam kakvo da pravq...moje bi 6e iskam mnenie na drug lekar! Ina4e naistina 4esti4ko mi se vturdqva korema, no kato 4eta mai ne sum samo az...
A kude hodite na u4ili6te, momi4eta? Moje kato se pibera, prez mart da se prisuedinq i az...
Imam i o6e edin, moje bi tup vupros, no otkude se kupuvat tezi sterilizatori za mikrovulnova pe4ka?
Mnogo ste sveji na sre6ata v "Bolo" minalata sedmitsa...jalko, 4e ne sum v Sf...ina4e 6qh i az da doida...
Haide...samo polojitelni i vedri misli vi jelaq i priqten weekend! Hug

# 63
  • Мнения: 105
brambar можеш да пиеш парацетамол и вит С.  Peace както и хомеопатични неща - Осцилококциум, за кашлица - сироп Стодал.
И аз чакам с нетърпение почивните дни, че много работа нещо Tired.

# 64
  • Мнения: 228
Здравейте!
Минавам набързо през форума, за да се запиша за неделната среща. Последно: Сладкарница "Неделя" на "Княз Борис" в 14.00 часа, нали? И, Larsen, с Васко и Петьо, нали?
Аз съм с кола, ако някой иска да го транспортирам, да се обади! Живея срещу Пикадили - център, ама няма проблеми и до Владиславово да дойда!
Поздрави и да се пазите, че по радиото съобщиха, че във Варна се очаква ураганен вятър след обяд...

Желая Ви спорен ден!

# 65
  • Мнения: 228
П.П. Marini, току - що прочетох, че живееш в Румъния. Ние сме решили утре семейно да прескочим до там. В кой град си (Щом си близко до Русе, значи Букурещ?) и можеш ли да ми кажеш какво евентуално ще ни искат на границата?
Предваритлено благодаря!

# 66
  • Мнения: 13
Здравете и от мен,
brambar аз ходих на ФМ във Фемина при д-р Димитрова, и съм доволна. Само че има доста часове и записва за след месец. Похвалиха ми и д-р Марков който също работи там. Прегледа струва 50лв, може да ти направят запис на видеокасета и става 60лв. , но аз не те съветвам защото исках запис но не беше записала нищто на видеокасетата. Направи ми и 3Д , което е 20лв. и ми го записа на диск та поне този запис имам.
За училището и аз бях на тази лекция, не ми допадна особено, но имаше презентациа на Avent. И аз  ще ходя на 23 на училище.

# 67
  • Мнения: 1 925
brambar можеш да пиеш парацетамол и вит С.  Peace както и хомеопатични неща - Осцилококциум, за кашлица - сироп Стодал.
И аз чакам с нетърпение почивните дни, че много работа нещо Tired.
Точно така. Вчера се обадих на моя док и той ми каза да пия Парацетамол и Стодал, лошото е че и носът ми тече, а не намерих в близката аптека капките Стеримар ( май така се казваха ). Иначе снощи успях да сваля Т, но пък за сметка на това носът ми се запуши и съм спала на пресекулки от 23ч. до 3ч., после от 4ч. до 6:30, после от 10 до преди малко. Чувствам се като парцал  Tired Да не говорим, че и повръщам като се закашлям много  ooooh!
За стерилизаторите - тези, които са за микровълнова, не зависимо дали са на Чико или Бертони стават за всякакви шишета, само електрическите, които са и доста по-скъпи, са за шишета от тяхната си марка.
Peace

# 68
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Здравейте,

Лекцийката наистина не беше нещо особено, но съм намерила интересна статия по въпроса, в която се обясняват различни причини за подобна следродилна депресия и какво може да се направи срещу нея.
Ще се постарая да я пратя на общата ни поща в някои от следващите дни.

# 69
  • София
  • Мнения: 87
Stra4iatela и всички болни, купете си BIOPAROX.Това е едно пръскало с два накрайника за нос и гърло.Много е добро.Аз специално го ползвам от доста години и съм доволна.Преди два месеца и аз бях болна, моята лична лекарка ме тъпка с какво ли не сиропи, капки и др.хапчета.Bioparox-а ми беше свършил и не бях сигурна дали става за бременни, но прочетох в интернет.Ако някой се интересува повече може да прочете тук : http://www.bglekar.com/library/0299/0299bioparoxarticle/0299bioparoxarticle.html
Надявам се да съм била полезна.

# 70
  • Мнения: 1 981
Sve_dim, v Bukurest sme, da...
Na granitsata ne ni oburnaha golqmo vnimanie i samo ni popitaha dali sme bulgari...potvurdihme i mitni4arqt kaza:Minavaite! Bez da poglejda nikakvi dokumenti /tova na vru6ane/!
No vse pak za va6e uspokoenie si nosete i li4nite karti i pasportite, ne e qsno koi v kakvo nastroenie 6e e!
Ima i taxa za mosta - mislq, 4e e 6 evro...i mai e tova!
Priqtno izkarvane i lek put Laughing
P.s. Ako ima o6e ne6o 6e go dobavq svoevremenno!

# 71
  • Мнения: 350
за срещата във Варна остава 14,00 пред "Неделя".Бройте и мен!

# 72
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Stra4iatela,
Миналия път,когато бях болна, имах страхотна хрема и лекарят ми изписа Назо-Хил С. Това са хомеопатични капки, които можем да ползваме без всякакви притеснения.Изрично е посочено, че продуктът не е противопоказан при бременни и кърмачки.
За разлика от другите капки за нос, обаче, тези се ПИЯТ.Първите дни се приемат 4 до 5 пъти по 10 капки,а след това, когато почувстваш подобрение, до 3 пъти по 10 капки.
На мен много ми помогнаха. smile3521
Дано се оправиш бързо! newsm10

# 73
  • Мнения: 221
Сладкарница "Неделя" на "Княз Борис" в 14.00 часа, нали? И, Larsen, с Васко и Петьо, нали?

Да , ще бъда със сина ми,макар че се очаква лошо време ,но няма на кого да го оставя,нашият тати е зает.Най вероятно ще бъда и с брат ми,защото ще го помоля да ни закара с колата.Преди време рискувах да пропътувам разстоянието от Владиславово до центъра с автобус и след дългото лашкане,лежах няколко дни с болки.

За БИОПАРОКС мога да потвърдя написаното по-горе.Ползвала съм го и за детето и за нас,ефикасен е и облекчава на момента.Може да се ползва при бременност.

Скорошно оздравяваве на болните!

 Hug от мен и се пазете!

# 74
  • Мнения: 85
Здравейте, не мога да не се похваля, че вече имам интернет у дома и сега за първи път ви пиша от вкъщи - радост голяма, благодарение на моята прятелка Веси, която ни даде стария си компютър да го ползвам, докато съм вкъщи с бебо  Hug

За срещата в неделя-аз съм за засега, само времето нещо да не ни изненада, но чак пък толкоз.

Бързо оздравяване на всички мами, а останалите да се пазят-каквото и да значи това, то отърване няма май с тия епидемии.

Целувки на всички и доскоро!

Общи условия

Активация на акаунт