Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 18 ян. 2007, 19:31 ч.
  • Преглеждания  2 191  Мнения  41  Онлайн  1
Отговори
Zdraveite!
Tai kato skoro 6te stavam maika ostavat o6te 2 sedmici do termina, molia da me posavetvate kakva marka bebe6ka kozmetika da kypia. Spriala sam se na nivea ili bubchen, koi e po-dobra.
o4akvam va6ite otgovori

Реклама
# 1
  • софия
аз ползвам Бюпхен и съм много доволна  Peace

# 2
На Нивеа съм ползвала само шампоан,хубав е,а за останалите неща нямам впечатления.Бюбхен е добра.

# 3
  • София
Колкото майки, толкова и отговори ще чуеш. Аз засега ползвам най-различни, защото ни подариха като се роди малкия, ама съм най-доволна от Пенатен засега Peace

# 4
Бюбхен,Мустела,Клоран-каквото и да вземеш няма да сгрешиш. PeaceЛеко раждане.

# 5
  • Белгия/София
Мустела  Peace

Но аз освен сапун и лосион за тяло друго не съм ползвала и не ползвам.

# 6
  • Sf
Бюбхен  Peace

# 7
  • София
Мустела Peace

# 8
  • София
Бюбхен 

# 9
  • гр.Варна
И на мустела кремчето за студено време Peace

# 10
  • София
Ползвала съм всички от изредените до тук, нямам никакви оплаквания. Всички са добри, на Влади му харесват  Simple Smile Но напоследък ползвам една френска марка за детска козметика Corine de Farme и да ви кажа честно от нея кожата на детето е фантастично мека и нежна. Мирише страхотно и той много се кефи, а освен това се радва на бебето нарисувано на опаковката  Simple Smile Пробвайте продуктите, няма да сгрешите.

# 11
# 12
  • на една крачка от Пловдив
Нивея Peace

# 13
  • у дома
Ползвам козметиката на "Сhicco" и съм много доволна.Ползвам кремче против подсичане,  сапун, шампоан и бебешко олио.Нямам оплаквания ползвам серията 11 месеца.

# 14
  • София
Мустела и Клоран са най-добрите бебешки козметики, а между Нивеа и Бюбхен аз бих избрала Бюбхен.

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт