Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

вече съм 34 седмица с близнаци. Може ли да ми дадете линк за това какво да приготвя за раждането за болницата
Цитирай

Sf

Ако ще раждаш нормално за болницата за самото раждане ти трябват:
-джапанки
-2 хавлии
-сапун
-превръзки
-бельо
-1 бут. вода
Наистина повече багаж не ти е нужен.За след раждането, когато те настанят в стая, мъжа ти ти носи останалия багаж, за който надявам се мамите да ти пуснат линк или да ти кажат, понеже се страхувам, че няма да бъда изчерпателна.
Цитирай

Велико Търново

според мен трябва да попиташ в болницата за по сигурно
Цитирай

Велико Търново

Ако ще раждаш нормално за болницата за самото раждане ти трябват:
-джапанки
-2 хавлии
-сапун
-превръзки
-бельо
-1 бут. вода
Наистина повече багаж не ти е нужен.За след раждането, когато те настанят в стая, мъжа ти ти носи останалия багаж, за който надявам се мамите да ти пуснат линк или да ти кажат, понеже се страхувам, че няма да бъда изчерпателна.
Наистина това е достатъчно. А за бебетата - памперси, мокри кърпи, евентуално шише, помпа за кърма...но това е относително и наистина в болницата могат да ти кажат точно, защото за всяка е различно.
Цитирай

Старата столица

според мен трябва да попиташ в болницата за по сигурно
Да,обикновено всяка болница си има различни правила,и съответно изискват различни неща.
Цитирай
В Плевен от АГ - кабинета ти дават списък със всичко необходимо, но пък тук е една болницата. Незнам ти къде смяташ да раждаш, но е добре да попиташ там. Иначе, което са ти изредели по - горе мамите, а аз мога да добавя за бебетата: дрешки, хавлии, бебешко олио, шампоан, пелени. А за теб чаршафи, лиглин. Но пак казвам, зависи от изискванията на болницата.При нас ни искаха всичко да си носим. Успех!!
Цитирай

под жаркото слънце

Влез в отчетните форуми за месеца, през който очакваш бебетата. Там има списъци. Успешно раждане!
Цитирай

Плевен

Влез в отчетните форуми за месеца, през който очакваш бебетата. Там има списъци. Успешно раждане!

newsm10
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.