Как да я отуча да спи в нашето легло?

  • 1 625
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 207
И при нас малкия спеше в нашето легло,но аз опитах няколко пъти и като нестана го оставих сам да реши че иска.Преди няколко месеца го излъгах,че ме боли крачето и немога да се въртя,помолих го да си спи в креватчето и така стана.Незнам може би беше дошъл момента и от тогава сам си се мести в креватчето,то е залепено за нашата спалня.Само да кажа,че е 3год. и8 месеца.Мисля да я оставите известно време да забрави,да се успокои и пак пробвай ще успееш,то и за детето е по-хубаво,по-спокойно спи.Успех Peace

# 31
  • Мнения: 99
Няма голям който все още да спи при мама и тати. Laughing

Не се заричай... имам позната, която е вече на 23 години и все още спи с мама в едно легло Sick #Crazy... нейното си ползва само когато приятеля и е на гости luvbed  #Crazy #Crazy

# 32
  • Мнения: 8
 ooooh!Моят син от 5 месеца спи при нас на спалнята,опитвах като заспи да го преместя в неговото легло,но веднага отваря едни големи очи и се налага пак при нас да спи,незнам докога ще е така,надявам се скоро да мине и тази фаза,макар че той е свикнал само с мен и дори и с тати не заспива,вече направо съм луднала,дори като заспи и изляза от стаята,той се буди и надува гайдата #Crazy

# 33
  • Мнения: 2 040
Аз неуспях с никакви хватки, техники, аргументи - с нищо .. така измина почти цяла година и след едно изказване от моя страна преди месец (или два, вече непомня) тя каза че това си е нейното креватче, легна и вече всеки си знае неговото ... та тя реши, въпреки че бях загубила всякаква надежда, даже с баща й се майтапехме, че ученичка ще стане, а с нас ще спи ...  Grinning
Все още е без предна решетка и залепено до спалнята, но и това ще оправим ..  Peace

Общи условия

Активация на акаунт