имам питанка за тестовете за бременност:)

  • 1 373
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 311
...на мен ми даде положителен резултат чак като влязох  в 3 месец( преди това бях правила,но даваше отрицателен).

За първи път чувам за подобно нещо.
По принцип ги водят, че отчитат 7 дни след оплождането, но винаги за по-сигурно е добре да се изчака закъснение на цикъла и тогава да се прави.
И аз така знам


тестовете отчитат наличие на определен хормон и ако при теб той е в по-малко количество ....
Но според мен отчитат от 1-2 ден на закъснението.

# 31
  • Мнения: 6 461
И при двете ми бременностти седмица след закъснението ми даде положителен резултат.

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И аз използвах Шуърчек,никога не ме е лъгал.  Laughing

# 33
  • София
  • Мнения: 1 248
около 7 -10 дни след оплождането.
пробвай с още един тест - за по-сигурно
Така знам и аз. Но съм убедена, че всички ние сме усещали бременността още преди тестовете. Поне така беше в моя случай Mr. Green
  Grinning

# 34
Здравеите.При мен пак има проблем с нередовния цикал.МИналата година кам края имам пропуснати два месеца.Но сега от нова година правим бебе почти през ден,два и декември месец не ми е дошъл цикала,ето вече сме 6и февруари а още няма никои.Тестовете за бременност показват отрицателен.От две седмици адски ме болят гардите,корема ми е подут леко отдолу-но неидва:((Дали д ане се дигна на доктор?Много изкам да сам бременна:0Имам син на 11,и изкам да си имам момиченце.

# 35
  • Мнения: 4 546
на мен ми се показа блеееедичка чертичка още преди закъснението.
zaa, моят цикъл също е нередовен. ако отидеш на лекар ще се види има ли нещо или не /освен ако не си забременяла съвсем на скоро  Wink/. аз на твое място бих отишла  Peace

Общи условия

Активация на акаунт