Блясък в очите и сбъдване на мечтите.../22.01.-28.01/

  • 13 632
  • 425
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 436
Добро утро  Mr. Green

Veniti и мушморок fingerscrossed fingerscrossed

sladka_mama, защо толкова бързо ще ходиш на лекар? Има някакъв проблем или просто искаш да провериш дали всичко е наред?   bouquet

Ивон, тихичко честито   bouquet

Тиквичка, ще се борим за скорпиончета с теб  Hug. Ох, аз още на рачетата се канех, ама нямаааа  Sad

titinka, вече е 22ри - това не са ли 3 дни закъснение newsm78. Какви са тези твоите волски нерви, бе момиче?  Mr. Green. Я бързо тест!  Crossing Arms Mr. Green

Къде са Megan и Vess?

Ох, да се оплача - днес ми е 10ти ден и продължава да ми зацапва  newsm78. По принцип ми свършва за 5-6 дни. На някой случвало ли му се е подобно нещо?

# 61
  • Мнения: 989
Здравейте отново, мили дами  Hug
тъкмо си викам, че и днес май няма да имаме  EFP  и хоп - изненадкааа - Ивон, тихичко честито миличка и ще чакаме с нетърпение да стане събота и после да ни разкажеш как е реагирал мъжо.
sladka_mama, на мен предният цикъл ми беше седмият на сериозни, но безрезултатни опити за бебче. Знам, че съм за проблемното, макар че още не сме правили никакви изследвания, освен спермограма, която беше перфектна, но пък аз имам анатомични изменения. От другият месец мисля да почна и аз с изследванията та да видим дали няма и някаква друга причина да не става. Та исках да ти кажа, че от известно време чета и в проблемното, но докато не се докаже, голям проблем мисля да си пиша тук    Peace
Veniti, mu6morok, стискам палци и на краката дори и се моля да не я дочакате пущината поне девет месеца  Praynig
Juturna, ние с милият, още като започнахме да мислим за бебенце си казвахме, че искаме да е или водолей или везни, каквито сме ние двамата. Водолеят го бяхме пропуснали още тогава, мечтите за везни си заминаха предният цикъл, та сега като гледам май май може да дочакаме до водолея пак  Joy /е дай Боже да не ни се наложи/ ама вече отдавна не си правя такива сметки - каквото дойде само да дойде  Peace Hug

# 62
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Ние пък с мъжо винаги сме искали да бъде Дева, ама не стана newsm45 (мъжо е Дева и трябваше да е подарък за рожденния му ден). Винаги сме казвали, че не искаме да е Везни, обаче сега мислим малко по - различно. След малко ще отидем да "НЕ"направим едно бебе - Везни! smile3508 smile3521

# 63
  • Мнения: 1 436
Scarlet, грешно се изразих.   bouquet Когато почнахме бебеправенето беше октомври и с мъжа ми се бъзикахме, че ей сега ще си спретнем едно раче. После като нямаше раче, хайде, ще е лъвче  Peace. После - девичка, везничка, а вече сме на опашката за скорпионче. Като се сетих, че тръгнахме от раче, осъзнах че бебеправим цели пет месеца ooooh!. Иначе аз в астрология не вярвам, така че за зодията претенции нямам. Само се надявам да има бебе преди да изредим цялата hahaha зодийна фауна.

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 01:46 от Juturna

# 64
  • Мнения: 34
Juturna  Simple Smile какво да ти кажа за това зацапване,ако продалжи така отиди на лекар.Аз имах такова август месец и се оказа фоликулярна киста т.е. фоликул който не се е спукал и пих дуфастон по лекърско предписание.Но не се притеснявай той се спука и после си имах нормален цикъл.Чули ако не спре отивай на лекар за да те види.Аз попринцип рядко пиша,но ви следя какво става с вас,а и да си кажа честно в повечрто случаи си намирам отговорите,за да не ставам досадна.Ай де късмет.   bouquet Hug

# 65
  • Мнения: 1 436
matsa80, мерси  bouquet На мен и без това ми се полага да ходя на цитонамазка и само чакам да ми "свърши" за да си запиша час. Ама май ще избързам и ще си запиша час както съм си "зацапана"  ooooh!

# 66
  • Мнения: 883
Миналата седмица дори не можах да се запиша от работа ... Но сега поне в понеделник вечер.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 524
Ивон и от мен тихичко честито
Темата е много хубава, кафенцето - прекрасно
Момичета, чета, чета, чета, и не намирам обяснение на следното:
защо когато започнем с бебеправенето на много от нас лелката ни става нередовна или започват аномалии, като 10 дни кървене или ни идва по-рано / както на мен миналия месец/, а преди това не сме имали такива, как да ги нареча, - отклонения, може би някъде го пише, но не съм го намерила Embarassed Embarassed
Juturna на мен ми се е случвало, но продължи месец- преди две години, беше на нерна почва, отиди на доктор непременно, аз доста се бях уплашила тогава, първо се съмняваха за киста, после за бременност, и за какво ли още не, но накрая всичко приключи без последици за организма ми -  така твърдят докторите- дано са прави, защото от два дни усещам симптомите на лелката- пък нали я гонихме....

# 68
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравейте отново от мен!  Simple Smile
Най-накрая се добрах до компютър и интернет. Чинно изчетох миналата темичка и началото на тази. Честито на тези, видели двете чертички!   bouquet

Благодаря, момичета, за стиснатите палци за баба  Hug  Hug. Слава богу, тя се оправи. Имаше отравяне на кръвта след прием на антибиотици за пневмонията  Crossing Arms, оттам температури, припадъци.. не искам да си спомням.  Stop

А аз този месец, по стечение на обстоятелствата (аз тук, скъпия на 2000 км), ще съм от чакащите лелката, тази седмица пропускаме ову-то. Така, че нечакащите, можете да пращате вашите лелки към мен  Joy hahaha, ще им видя сметката  #2gunfire

Лек ден на всички, и много стиснати палци от мен!  Peace

# 69
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Добро утро от мен! Май днес съм наи ранобудна! Много ме боли десния яйчник.  #Cussing out Нещо много се обърках. Нали показател за ову-то е БТ, апък тя нито пада, нито се покачва.
Meggyv, права си - всичко си е точно до момента, в който решим да имаме бебенца и тогава изведнъж започват всякакви аномалии. Според мен това е защото до този момент: 1. Били сме по - спокойни; 2. Не сме обръщали такова внимание на тялото си.
Момичета, пожелавам ви успешен и усмихнат ден с много положителни емоции.  bouquet

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро, сладурки!

Успешен ден и много хубави новини!
Ивон, честито, мила  bouquet
St.Anger , дано сънят ти е показателен за следващия месец Praynig; вече така ме боли корем, че ще търча да я дебна лелята през 5 мин.

# 71
  • Мнения: 1 208
добро утро и от мен.дано всички сте се наспинкали добре Laughing
имам едно въпросче -незнам дали тук му е мястото но ако не е -не ми се сърдете  Embarassed  Laughing
чета тук че почти всеки е пил или пие дуфастон.някой ще ми каже ли за какво служи,кога от МЦ се изписва,стимулира ли нещо - нещо повече за това лекарство...четох описанието му но е написано прекалено научно  Laughing...ще помоля някой да ми го обясни по простичко с няколко думи  Blush
благодаря ви

# 72
  • Мнения: 989
Добро утро и от мен!
Нас от сутринта са ни почнали шефовете затова минавам набързо само и пак бач   Close
Goldie, благодаря за прекрасното кафенце и  Praynig - дано не се появи гадината.
Адаш, така като гледам маже да е днес или тези дни някъде. Продължавайте с мъжо както сте почнали и дано нацелите момента  Peace
didikar, дуфастонът удебелява и разрехавява лигавицата на матката, като по този начин улеснява имплантирането и я подготвя за бременност.
Хайде успешен ден на всички   bouquet

# 73
  • Мнения: 1 208
и кога почва да се взема-преди или след ову.защото на мен ми го изписаха вчера а ову ми свърши предния ден.т.е изписаха ми го след ову и трябва да го пия 10 дни

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Ехооооооооо здравейте.
Честито първо на Ивон, ама тихичко че доколкото разбрах още не е дошла датата на която нетрябва да и дойде. Успех и стискаме всички налични палци.
Дидикар малко ми е трудно да ти обясня за какво е дуфастона, нека който може по-добре да го направи, но накратко - при недостиг на прогестерон, при бременност - да помогне на матката да задържи плода, а при липса на бременност по лекарска преценка (наличие на проблем).Голди може да те светне Hug
Жутурна растем бе мила  #Crazy такъв растеж направо незнам какво е това дето ще излезе  Joy (някоя мома гигант  newsm78 може би). А ти какви са тия подписи в аватара ти ....  ooooh! дядо коледа и обещал ама друг път... #Crazy Яяяяяя бързо да нахлузваш розовите очила. Вие нали сте наясно че дядо коледа понякога малко закъснява (има няма месец-два)
Дидиди радвам се да те видя мила. Стига работа. То от работа ще се сдухаме вече.
Виж ме мен  #2gunfire Мен вчера шефа цял ден ме ядосваше, ядосваше, накрая само дето не се хванахме за гушите  hahaha и като си тръгвах колата ми пак не запали и като ревнаааааах, ама рев. Стоя в колата и рева, по едно време милото се прибира в офиса от обекта и пак излиза за нещо и очите му така  #Crazy мойта кола стои паркирана и аз в колата и рева. Той като взе да ме успокоява, помисли че рева само заради тъпия акумулатор и като вика "не плачи ще купим нов" и аз още повече  newsm45 малеееее сега ми става смешно ама вчера пусти хормони хич не ми беше. Очите ми са още червени.  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт