През ЯНУАРИ радостта ми е голяма - станах вече мама!

  • 10 668
  • 300
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 541
Привет и от мен!
ЧЕСТИТО НА ТИНКЪРБЕЛ, TINA_CUTE, ТОНИ, EHO82, STEFANI29, LINA78!!!!
bouquet  bouquet  bouquet
Ние пък след баня обичаме да акаме на хавлията Crazy ма всеки с номера си Mr. Green
ООО и ние го правим тоя номер.Купила съм само две хавлии,но май ще ми са малко - не смогвам да ги изпера  Joy
И ние почти при всяка смяна на памперса, сменяме и пеленките - използвам пелени, вместо хавлийка - съхнат бързо  Wink. Хавлийката е вечер за банята.

Мамчета, аз поех да поддържам и пускам темичките, но ако има желание някоя мама да сме сменяме, няма да откажа.

# 76
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Оф,най-сетне да се погрижа за себе си HugДнес оставихме беба на мама да бави а ние с мъжа ми на покупки че утре е рожденник и ще празнуваме в много тесен кръг  bigdance2.Не се разминахме и с покупки на моята кукличка,макар че всичко си имаме все ми се пазарува за нея babyСега използвам момента докато нани да посготвя cook,да се боядисам че да заприличам на човек,дано само ме хване боята от тези гадни лохии,че ту поспират,след малко пък ги има  newsm78.Айде лека съботна вечер,разписах се  Kissing Heart

# 77
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Ние пък след баня обичаме да акаме на хавлията  ма всеки с номера си

ООО и ние го правим тоя номер.Купила съм само две хавлии,но май ще ми са малко - не смогвам да ги изпера 


И при нас е същия цирк JoyАма като подсуша дупето махам хавлийката и отдолу лежи на подлоган като тези дето ни искаха за болницата(струват някакви жълти стотинки)и проблема с изпускането е решен sohappy

# 78
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Вашите бебета как спят? В смисъл по гръб или на една страна? Мойта бебка спи само на ляво или на дясно като  я сложа по гръб се извърта newsm78 не е ли рано да се върти

# 79
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Момичета, много Ви благодаря за прекрасните пожелания Hug Hug Hug

На всички нови мами и бебоци - Честито,бъдете много здрави и обичани  bouquet  bouquet  bouquet


Ние от 4 дена сме си в къщи Mr. Green Никола е едно прекрасно момченце, много красив/ има си хас, с таз майка Mr. Green Mr. Green/, засега се разбираме добре, папкаме, спинкаме, акаме - както си трябва Laughing

Ние сме на повикване - когато сме гладни,тогава ядем,вчера си купих и помпата на Авент, изцеждам се редовно, и му давам изцеденото,когато нещо го мързи..

Обаче,явно доста съм бляла на лекциите за кърменето,защото нищо не си спомням...Ще прочета по темите, ама и вас да си ви питам - като изцедя кърмата,колко време може да остане навън,за да му я давам по-късно? А когато я замразя/вече имам замразени 100 гр., мога ли да добавям към контейнерчето,или всяка кърма си  е в отделно контейнерче? newsm78
ПО колко грама на ядене средно се пада да хапват малчовците newsm78 Че аз като кърмя,не мога да разбера, но виждам какво си дояждаме,та се чудя/ей,ама верно много съм бляла на лекциите #Crazy Mr. Green/


Засега не давам вода, само за да си изплакне устичката, и май няма да бързам с водата,поне докато си хапваме добре от на мама цицата Crazy Crazy

Страдам от безсъние,но това го знаете добре Crazy

Не съм сметнала по колко пъти се храним и акаме,но интуицията ми казва ,че се движим добре  Mr. Green

Днес ставаме на цяла 1 седмица Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Точно гледам Море от любов, и се сещам,как миналата събота,по това време,докато раждах,се ядосвах,че няма телевизор в родилната и аз да гледам,щото сестрите се изнесоха да го гледат Mr. Green

Ще разкажа и за раждането ,когато имам време, че си беше екшън/ ей, не мога да повярвам,че вече мина, и си имам малкият Никола до мен Laughing Laughing Laughing/

Абе мами,ние в тази тема ли си оставаме,или като родим всички,ще се изнасяме от тук newsm78 newsm78

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Здравейте и от мен!
Честито на всички ,които имат бебчовци,да са им живи и здрави и да ги слушкат!
Кажете какво направихте с пъпчетата на бебетата?И какво вързахте на ръчичките против уроки?

# 81
  • Мнения: 1 289
Вашите бебета как спят? В смисъл по гръб или на една страна? Мойта бебка спи само на ляво или на дясно като  я сложа по гръб се извърта newsm78 не е ли рано да се върти

Нашия Тоти също го слагам настрани,но той пък се извърта по корем понякога.Много рядко като е буден го слагам да лежи на гръб.И аз мисля,че е рано да се обръщат,ама не съм сигурна.

# 82
  • София
  • Мнения: 3 249
Здравейте!
Честито на всички новообебили се мами - Free Soul, Лина 78 и всички останали, които в момента пропускам!   bouquet Да сте живи и здрави и много щастливи с малките слънчица!  Heart Eyes

Също така добре дошли на Галина и Магнолия!  Hug Бързичко да влизате в ритъм и да се вясвате тук по-често!  Simple Smile

Очакваме пряко включване от погачата на Шош на Ивонска, както и да попитам къде се загуби KayRen?

Днес за първи ден междукрачието не ме боли така неистово, мога да се движа почти без да се подпирам и се чувствам добре!  Simple Smile В моя си чест си обръснах краката, че за епилация още не мога да седя толкова продължително време права и сега мисля да си туря малко спирала и молив. Не че беба ще направи разлика, ама аз ще се почувствам по-добре!  Crazy

Цвета, аз беба я слагам настрани и подпирам с една възглавничка гръбчето.

# 83
  • София
  • Мнения: 541
Вашите бебета как спят? В смисъл по гръб или на една страна? Мойта бебка спи само на ляво или на дясно като  я сложа по гръб се извърта newsm78 не е ли рано да се върти
И ние сме така. Смятам, че е нормално. Тя си върти само главата засега.

Обаче,явно доста съм бляла на лекциите за кърменето,защото нищо не си спомням...
Че то на лекциите кой ли слушаше? Joy Като се сетя колко бяхме тихи  Mr. Green

# 84
  • София
  • Мнения: 541
Абе мами,ние в тази тема ли си оставаме,или като родим всички,ще се изнасяме от тук newsm78 newsm78

Видях, че някои Мами са се пренесли в темата Януарчета 2007, ама аз предлагам да се местим всички заедно. Още имаме бременлинки, пък и да сме си група   Hug
Вие какво ще кажете?

Нещо Викс ми се губи днес newsm78

# 85
  • София
  • Мнения: 6 798
Моя син пък се върти от една страна по гръб /ако не е подпрян де/ и като го сложа да лежи по корем понякога се обръща по гръб. Рано е за това и малко ме притеснява.  Confused
Магнолия, уелкъм бек!
И аз мисля, че трябва да изчакаме всички мами да се обебят, така ще е по-честно.

# 86
  • Мнения: 33
Здравейте и от мен!
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАМИ!
И ДОБРЕ ДОШЛИ НА ВЕЧЕ ПРИБРАЛИТЕ СЕ У ДОМА!
[/color][/size]
Не ви изброявам за да не пропусна някоя. Едвам ви изчетох, много нещо сте изписали.
За повръщането малкия Марти много повръща от раждането и педито каза, че е нормално. Да ама не. След поредната кошмарна и безсънна нощ в четвъртък го заведох при гастроентеоролог-педиатър и установи, че имаме рефлукс. Сега се дохранваме с Аптамил против повръщане , а преди това ядяхме фризолак + фризовом и пием един сироп и от два дни не сме повръщали. Стискайте палци да спрем и вече да си поспиваме повече.

# 87
  • София
  • Мнения: 3 249
... Нещо Викс ми се губи днес newsm78

Време й беше да се загуби!  Laughing Цял ден я мисля, не знам защо, ама ми е пред очите и в мислите нон стоп! Дано да е добре и да се обеби безпроблемно! Нямам й телефона, някой има ли връзка с нея да й драсне 1 смс?

# 88
  • София
  • Мнения: 861
Добре дошли на Галя и Магнолия.   bouquet
Момичета тука съм, ама действам по план график. Обиколки, разходки, секс Mr. Green пазаруване та белким малчо се сети да излиза, ама не.  #Cussing out Ходих пак на тонове в Тина и отчете само две слаби контракции,   Crossing Arms а снощи доста ме бяха подхванали, ама аз викам ще чакам няма да бързам този път и си легнах, та на сутринта пак нищо.  #2gunfire Иначе следобяд набързо ви прегледах какво сте писали, ама как да се включа като проблемите с кърменето са ми още далечни Embarassed , пък и на мен чак ми писна да се оплаквам, та затова не се отчетох иначе съм тук.  ooooh!

# 89
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
здравейте и от мен мам4ета Hug
4естито на вси4ки нови мам4ета.да са ви вижи и здрави беб4овците  bouquet
аз този пост го пуснах в темата за 2007 ама наистина трябва да из4акаме вси4ки да се обебят Grinning baby_neutral
не съм се вклю4вала отдавна ,но не защото неискам ами понеже нямам много време да пиша.майка ми ми помагаше в на4алото ,но сега се справяме сами въпреки операцията.възтановявам се бързо и корема също ми се пребира Grinning
предималко малката повръща и така ме хвана шубето като знам 4е аз съм отговорна за това малко същество Confusedголяма съм паника.
ние не су4им а се храним от шише и с АМ защото нямам кърма а и така не успя малката да се нау4и да цока.още от болницата си свикна на биберона и сега и е по лесно да си кара мързеливата. Crazyдаже и с силиконовото зърно пак не цокаше както трябва.сега изцеждам сутрин най много по 40-50 мл от двете гърди а през деня по 20-30.
да ви питам за 4ай4ето Бебезан и този на Хип как ги давате и изобщо давате ли на бебоците.слагате ли захар вътре в тях.също да питам за капките Саб Симплек.по колко капки давате и как ги давате.на всяко хранене ли.ох маи станах досадна ве4е.хайде засега ви оставям.лека ве4ер на вас и да цункате бебоците от нас двете  bouquet Laughing

Общи условия

Активация на акаунт