желаещи за некст?

  • 3 688
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 186
Момичета на кого и как ще поръчвате от този сайт че и аз искам да се включа в списъка с няколко дрешки  Peace

# 46
  • Мнения: 522
И какво стана сега?Само с идеята ли ще си останем? Sad

# 47
  • Мнения: 3 457
даите да видим примерно за 10 кг.колко лева ще излезе до бг-някои който е в час с англииския,може би.Те го доставят до точка в англия.От там тряббва да го пратят с нещо....

# 48
  • Мнения: 4 167
Коте, откажи се от държавната им поща за 10 кг.

Ето ти инфо от сайта:

The following Parcelforce Worldwide products also match your criteria.
Click on service for full information. Service   Delivery   Compensation   Tracking   Price   
International Datapost    From 5 days    Up to £150    Tracked    From £95.85    
Global Priority    From 6 days    Up to £150    Tracked    From £65.25    
International Standard    From 5 days    Up to £150    Not Tracked    From £57.55    
International Economy    From 20 days    -    Not Tracked    From £48.65

Най-евтиния вариант ти е 50 лири и това са цени без застраховка.

# 49
  • Мнения: 3 457
 #2gunfire  е... си цените,а няма ли друг начин за доставка?

# 50
  • Мнения: 4 167
Аз ти написах координатите на българина. Трябва да тръгне утре. Ако всичко е наред може да се уговорим(те) да ги донесе при следващото си идване. 10 кг ще ти излезнат 20 лири.
Само, че в момента съм на вълна играчки, а не дрехи.

# 51
  • Мнения: 3 457
Аз ти написах координатите на българина. Трябва да тръгне утре. Ако всичко е наред може да се уговорим(те) да ги донесе при следващото си идване. 10 кг ще ти излезнат 20 лири.
Само, че в момента съм на вълна играчки, а не дрехи.
ок,но сигурен ли е човека-ти познаваш ли го?То и без това ни трябват за април,та има време.

# 52
  • Мнения: 4 167
Само по телефона сме си говорили. Имат бебе и са страшно мили и отзивчиви. Имах проблем с взимането на бънджито за бебето и той се постара да ми помогне. От Пловдив е - за мен това е малко неудобство, но мисля, че всичко ще е наред.

# 53
  • Мнения: 3 457
ок ,пиши като се разберете кога пак ще ходи -кажи му за нас  и така Mr. Green

# 54
  • Мнения: 4 362
И какво стана в крайна сметка?

# 55
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Аз май се уредих  Mr. Green,намерих кой да ги плати,получи и изпрати до мен през април.

# 56
  • Мнения: 4 362
Аз май се уредих  Mr. Green,намерих кой да ги плати,получи и изпрати до мен през април.

И реши да ни подразниш ,а  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 537
Да, какво се разбрахте в крайна сметка? Аз разбрах, че Айс ще ходи там юни месец, така ли е? Пишете ако се разберете нещо друго.

# 58
  • Мнения: 959
аз за юни със сигурна ме ще ходя, но тогава пак ще пусна тема

# 59
  • Мнения: 3 457
Аз ти написах координатите на българина. Трябва да тръгне утре. Ако всичко е наред може да се уговорим(те) да ги донесе при следващото си идване. 10 кг ще ти излезнат 20 лири.
Само, че в момента съм на вълна играчки, а не дрехи.
ок,но сигурен ли е човека-ти познаваш ли го?То и без това ни трябват за април,та има време.
АЗ чАКАМ ЗА ТОЗИ чОВЕК И щЕ ПИшА

Общи условия

Активация на акаунт