Нямаме си вече бебе

  • 31 430
  • 265
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 258
Страшно много съжалявам...Бъди силна!Прегръщам те силно!...

# 31
  • Мнения: 343
Много съжалявам за случилото се!
Бъди силна!
Всички сме с теб!

# 32
  • Мнения: 5 228
Миличка, това е толкова тъжно, че просто нямам думи. Бъди силна и гледай напред. Моля се за милата душица на твоето бебче.

# 33
  • Мнения: 3 663
О, Б О Ж Е !!!!
Направо .. не знам какво да кажа.... бъди силна.... съдбата трябва някак си да се реваншира за този удар.....

# 34
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Миличка! Толкова много съжалявам! Просто не е честно да се случват такива неща!!!! Горкичката! Пожелавам ти в най-скоро време да си имате живо и здраво бебче! Прегръщам те и ти съчувствам!

# 35
  • София
  • Мнения: 2 300
О, мила...едва ли нашите думи и съболезнования ще намалят болката ти...наистина безкрайно съжалявам за загубата ти Cry  
....
Като съпруга на лекар и човек, който по принцип застава на страната на лекарите сега изпитвам неописуем гняв и възмущение към този, допуснал да се случи това:twisted:...аман от лекари...безотговорни...учили и недоучили #Sniper ...как може да те върне при близо 3см разкритие и контракции през 5 минути #Crazy... Twisted Evil...наистина нямам думи...

# 36
  • София
  • Мнения: 1 110
Много мислих какво да ти кажа, но не можах да измисля нищо смислено... Weary Освен че, каквото не ни убива ни прави по-силни! Ужасно много съжалявам...

# 37
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Толкова много съжалявам! Просто не знам какво да ти кажа и с какви думи да те утеша и да намаля болката ти!
Знам, че нищо не може да те накара сега да спреш да тъжиш и вероятно никога няма спреш напълно да тъжиш за бебенцето си.
Безкрайно много съжалявам! От цялото си сърце те прегръщам и мислите ми са с вас!

# 38
  • София
  • Мнения: 3 663
Weary Кураж мила, длъжна си да бъдеш силна

# 39
  • Мнения: 218
Потресох се от прочетеното.Много съжалявам за случилото се с теб.

# 40
  • Мнения: 1 671
Разказът ти дълбоко ме потресе, приеми моите най-искрени съболезнования. Болката няма край сега... Дано намериш сили в себе си да продължиш скоро напред. Кураж
А когато се почувстваш по-стабилна, потърси си правата като пациент и като гражданин

# 41
  • Мнения: 433
Това е ужасно. Съжалявам много за случилото ти се. Бъди силна и се опитай да намериш сили да преодолееш трагедията.

# 42
  • Мнения: 370
Ох, Боже, това е ужасно. Искрено съжалявам за болката, която трябва да преживеете.

# 43
  • Мнения: 2 792
Това е ужасно, не мога да си представя по-страшно нещо от загубата на дете #Puppy dog,
  Мойте искрени съболезнования. Sad  Sad  Sad

# 44
  • Мнения: 686
Това, което ти се е случило, е голяма трагедия и имаш със сигурност съчувствието на всички, които го научихме. Дълго няма да забравя мъката, която причиниха думите ти у един съвсем случаен човек като мен. И въпреки това, в името на силата, която си проявила и която проявяваш, ще намеря у себе си сила да ти кажа, че щом Бог така е решил, за добро трябва да е било. А душата на твоето бебче - може би ще я срещнеш в бъдещите си син или дъщеричка. Желая ти бързо и безболезнено да стигнеш до този момент, когато ще прегърнеш детето си и НЕГОВАТА ДУША. Ако имаш нужда от приятел, насреща съм. Мейлът ми е mila1607@abv.bg

Общи условия

Активация на акаунт