Мартеничка чудна, нека да краси детските мечти!

  • 15 620
  • 260
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 878
Става така по партийному да действаме ама как точно ще го оргаризираме  newsm78 Прати ми снимки sunnily@mail.bg

# 46
  • Мнения: 772
И аз ще се включа, към 15-и ще кажа точно с колко, вероятно около 50. И ако ще правя, по-добре се справям с пискюли и други за закачане, та от мен няма да са гривнички.

Луминоза, моля те, прати ми на ЛС адреса си и пиши дали ще е удобно направо да мина, че докато се наканя да стигна до пощата... Simple Smile

# 47
  • Мнения: 3 248
Отчети:

ММка - 36 броя
Дуци - 14 за ръчичка и доста неизброими. Laughing

Последна редакция: пн, 12 фев 2007, 13:04 от Luminosa

# 48
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Колкото мога и аз ще изпратя! Hug

# 49
  • sofia
  • Мнения: 7 477
айде да координираме колите за 1 март

1.Дрен-Гери има желание да пътува....
2.Перник-мога аз ,но може да се комбинира и с Дрен
3.Доганово-ако не ходя до Перник ще отида до Доганово Wink

4.Трън?
5.Софийските- Драгалевци,Св.Параскева,Св.София,дом 7,П.Славейков........
6.Перник може да се комбинра с Трън newsm78

Та,казвайте,кой и къде Hug
До 25 .02.най-късно трябва да сме събрали мартениците за да ги разпратим където трябва  bouquet


# 50
  • Мнения: 3 248
Аз бих искала да ида в колкото се може повече домове. Най-вероятно ще имам отпуска за целия ден. Но надали ще има как да стигна навсякъде.
Не може ли да тръгнем така...Перник, Дрен, Трън?! Grinning Верно, че ще ни отиде повече от половината ден, но си заслужава - веднъж е 1 март. Praynig
Уф, навсякъде ми се ходи. Confused Ако обаче не мога да ида в повече от един дом в провинцията, ще се отбия и в Драгалевския. Peace

Засега имам получени 36 мартенички. Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 2 356
  Аз твърдо съм за Трън, ако може да минем и през Перник и през Дрен ще бъде "куул" Party

# 52
  • sofia
  • Мнения: 7 477
  Аз твърдо съм за Трън, ако може да минем и през Перник и през Дрен ще бъде "куул" Party

идеята ми беше да разделим колите за да се отиде на пове4е места.Така и пове4е хора ще поемем.Обикновенно на 1 март вали сняг и трите дома ще е трудно в един ден,а това са около 200 км..Другото което е,тържествата в Перник и Дрен са по едно и също време Wink

1ви е 4етвъртък  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 430
Така...

В Дрен вече сме поканени на тържеството, което ще е къмто 10-10.30 сутринта. За съжаление, в Перник обикновено е по същото време и няма как с една кола да се присъства и на двете места, освен ако не решим да оставя, отивайки към Дрен, две-три момичета в Перник и да си ги взема на връщане. Децата в Дрен са 39, а персоналът е 28 човека, но има вероятност тържеството да е общо с това на децата от детската градина на СОС селището и тогава ще е кофти да занесем мартенички само за едните деца  Thinking Това ще се изясни до седмица.

# 54
  • Мнения: 4 195
и аз имам въпрос - на момичетат по градовете ще се пращат също нали, в смисъл - събираме ли накуп. Щото ако такова - ако за тук се съберат много, да пратим и за Видин, Пазарджик newsm78

# 55
  • Мнения: 3 248
и аз имам въпрос - на момичетат по градовете ще се пращат също нали, в смисъл - събираме ли накуп. Щото ако такова - ако за тук се съберат много, да пратим и за Видин, Пазарджик newsm78

Никак не мисля, че ще имаме и за Видим и Пазарджик. Ако има - аз съм ЗА, но няма такива изгледи. Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 4 195
Абе аз като гледам - може и да има, искаше ми се глобално да ги събираме.
Видинската група, Пазарджик девойките, Пловдив - хайде всички деца дружно да получат:)

# 57
  • Мнения: 908
Айде, пращайте бре хора  Praynig Какво стана с това чиле?  newsm78 Дайте да купуваме и да връзваме възли  Praynig Искам всички дечица да си имат мартеничка  Praynig  Къде го продават? Снимки щеше да има  newsm78 И искам с вас по домовете на 1ви  Praynig  Hug

# 58
  • Мнения: 662
Аэ утре отивам да купя едно чиле от мен и Sunnily и почвам да връзвам и в неделя евентуално ще занеса готовите мартенички на Luminosa

# 59
  • Мнения: 3 248
Имаме още 100 броя от vadjra! Party
gudzy, както ти писах и в ЛС-то, ще те чакам в неделя. Peace

Общи условия

Активация на акаунт