Малък сечко вън лудее, ала ЮЛИ с бебчета ще ни огрее

  • 12 452
  • 302
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 425
Благодаря за точните отговори  newsm47 Да се върнем на срещата. Разбрахме че в събота няма да стане. Кой е за неделя, но аз мога след два часът.

# 31
  • sf
  • Мнения: 10 143
аз мога в неделя, например в 15 или 16х, обаче къде да бъде по-точно?  говорехме преди за мола на стамболийски и опълченска , обаче запознатите да кажат как е там, защото аз още не съм ходила там.
май за Happy ставаше дума

# 32
  • Мнения: 766
Здравейте момичета   bouquet
За срещата - аз тази седмица няма да мога, тъй като няма да съм в София. Но вие се срещайте и после снимков материал, качен в албумчето за да видя какво сте правили  newsm10
hana1 и аз да те питам за майчинството ако може разбира се  Praynig
Значи осигуряват ме /или по-скоро осигурявам се / на 400 лв. Нетната заплата ми е 315 лв горе-долу. Това означава ли, че ще взимам 315 лв /колкото ми е нетната заплата/ или ще взимам 400*90%=360 лв  newsm78
Четох, четох и пак ми е каша в главата за тези пари  Embarassed Rolling Eyes
Весел петък от мен  smile3558

# 33
  • Мнения: 56
Лекси ,страхотна темичка поздравления!Нека си я напълним само с хубави неща.Пола на бебо е мъжки така че синьо щъркелче за мен.Успешен ден на всички!

# 34
  • Мнения: 2 425
Добре може в 15:00 ч. но в Мола съм влизала веднъж да разгледам и не си спомням какво има вътре. Ако някой не го устройва часът да каже. И мястото също да каже

# 35
  • Мнения: 161
Здравейте момичета!
Лекси благодаря ти за инфото относно болничните че то наистина голяма каша.
Обръщам се към Hana и BOOTY предлагам да се срещнем във вторник че според прогнозите тогава времето ще е хубаво за разлика от уикенда пък и през седмицата предполагам имате по-малко ангажименти. От вас очаквам час ако искате следобед а за място ви предлагам бистро Европа на втория етаж е за непушачи и рядко има хора Simple Smile, но ако вие кажете може и другаде, нямам претенции. Просто ми хрумна щото е на центъра и предполагам ще ви бъде удобно. Като гледам май за сега сме само трите във форума от Варна. Очаквам отговора ви.
Приятен ден на другите момичета, а на работещите лека работа.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 204
Бистро Европа  Peace .
Аз съм "за". Ще чакаме и hana 1 da se включи и да каже , ако е свободна във вторник.
Много вкусни нещица има там за хапване и сладичко най-вече . smile3508 .

# 37
  • Мнения: 295
здравейте и от мен
днес цял ден се опитвам да вляза във форума и не успявам Sad добре, че сега ме пусна

за срещичката съм "за", само остава да се доразберем.

приятна вечер на всички. ще следя за ново инфо.

# 38
  • sf
  • Мнения: 10 143
мен цял ден ме няма, мислех, че вече ще има час и място на срещата, ама   Cry
айде дано до утре нещо стане ясно

# 39
  • Мнения: 2 425
Днес нещо не ми зареждаше нищо май е имало някакъв проблем. За срещата в София предлагам неделя следобед. Някой нещо против да има?

# 40
  • София
  • Мнения: 568
Здравейте и от мен Grinning. Цял ден бачках като луда и утре продължавам Sad. Мен не ме бройте за срещата, няма да мога да дойда. Следващия път. Приятно изкарване. С удоволствие ще разгледам снимки от срещата.
Гоца, и аз мисля, че паркет или ламинат е най-удачно за бъдещи пълзящи бебета newsm32 newsm32. Поне е малко по-топъл от теракота. Просто можеш да отделиш частта на кухнята с теракот.

# 41
  • Мнения: 910
Здравейте,момичета!
Да ви се оплача,тази вечер мъжа ми като се прибра ми каза че в нашата група в яслата има скарлатина,а аз не съм я карала и умирам от претеснение.
Знаете ли дали може да навреди на бебчо?

# 42
  • Мнения: 493
Здравейте момичета.И аз днес се опитвам да напиша нещо,но без резултат!Както и да е .Много  се радвам,че ще се съберете да се почерпите.Аз за съжаление нали съм от Бургас няма да мога да дойда.Ей,да се снимате и после да разказвате как сте прекарали.Аз днес съм с малко пъпчици по корема и 2,3 по гърдите и една две на кръста и се чудя от какво може да са.Не ме сърбят ама са като обрив.ядох риба тон в консерва,направих си я с марули,незнам дали не е от нея.Дано да не е нещо сериозно,че незнам.Не ме боли корема,но тия гадни пъпки ме влудяват.Ако събота и неделя не ми минат ще отида на лекар.Оплаках се и сега отивам да готвя,че моя като ме види на компютъра по това време му прилошава.Лека вечер на всички и приятно изкарване на срещата.

# 43
  • sf
  • Мнения: 10 143
мене ме устройва в неделя в 15х, ама като гледам малко майки сме. но едва ли някой път ще можем всички едновременно, та ако искате койте може сега, който може другия път.
ако има Hapyy в тоя мол на стамболийси предлагам в него

# 44
  • Варна
  • Мнения: 467
Booty i Vesi_Dimitrova,и аз съм от Варна и много ще се радвам да дойда на срещата. Тъкмо във вторник почивам. Надявам се в следващите дни да се разберем за час и да се видим четирите.

Общи условия

Активация на акаунт