Въпрос за цвета на очите

  • 1 890
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 382
Мисля, че до 6-я месец се променят, въпреки, че след това може съвсеееем малко да изсветлеят или потъмнеят Simple Smile

# 31
  • Мнения: 3 069
Първия ми син се роги със сини очи и до 1 годинка станаха зелени,
Втория се роди с кафяви и такива си останаха.
Третия се роди с тъмно сини и сега са си такива.

# 32
  • Мнения: 2 936
........ Общо взето всички казват, че като се спре кърменето добиват истинския си цвят.

И аз така знам! Peace

аз не мисля че кърменето играе някаква роля за промяната на очите  Naughty 
Алекс не е кърмена ,а се роди със сини очи,които след това станаха кафяви!
логиката е че явно след 6-ят месец започва да се определя цвета...и понеже повечето майки кърмят до 6-7 месец...това е станало като "етикет"

# 33
  • Мнения: 68
Синът ми също се роди с тъмносини-сиви очи и все още са му такива. Сега е на 9 месеца. Може да се каже, че вече почти не го кърмя. Сигурно ще му се изменят, понеже знам, че това са бебешки очи. Искаше ми се да са светли, но ние с баща му имаме кафяви. Пък знае ли се, то баща ми е със сини очи. Thinking

# 34
  • Мнения: 351
Дъшеричката ми се роди с тъмносини очи, а сега са лешникови. Много ни се искаше да са сини (дядовците са с такива) или пъстри(като моите), но сега са като на тати.  Simple Smile 

# 35
  • Мнения: 8 917
Синът ми също се роди с тъмносини-сиви очи и все още са му такива. Сега е на 9 месеца. Може да се каже, че вече почти не го кърмя. Сигурно ще му се изменят, понеже знам, че това са бебешки очи. Искаше ми се да са светли, но ние с баща му имаме кафяви. Пък знае ли се, то баща ми е със сини очи. Thinking

И ние със съпруга ми сме с тъмни очи, а Гери остана със сини. И баща му, и моята баба са със сини. Напоследък има доста дечица, които са със сини очи, а родителите им са като нас - това съм забелязала Thinking

# 36
  • Мнения: 903
Иванна си се роди със сини очи и й бяха малко мътни, ама си останаха сини...

# 37
  • Мнения: 2 242
имам позната на която очите от сиво - черни са се сменили на сини на около 3години, а понякога ми се струва че и очите на Зори се променят - до 1,5г бяха ясно сини, сега понякога са неопределен cвят (към кафяво-жълто), а и аз и таткото сме с лешникови очи

# 38
  • Мнения: 379
И ние сме като fior и двете ми дъщери са синеоки,а аз и баща им - не!
и моят син е рус и синеок напук на родителите си; очите си бяха сини от началото, но се избистриха след 4-тия, когато спря кърменето;

# 39
  • Мнения: 1 427
При всеки по различно време си проличава истинския цвят.Щом са тъмно сиви най-вероятно ще станат кафяви.И моята дъщеря беше така-бая се надявах да станат сини Mr. Green,ама пусто му, не стана! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт