Движение на българските майки -ВИДИН тема 8

  • 12 889
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • Видин
  • Мнения: 309
Егати еуфорията,Мели сигурно си на 7-то небе от обождането на Илия Луков БРАВОООООООО
Ако и Памбос дойде щебъде супер.
 



Лъки,до 7-то  небе не стигнах,щото ми се разтрепераха крачката...питай Мона-като й се обадих,и гласът ми трепкаше,ли трепкаше....

А пък ако дойде и Памбос...направо не ми се мисли newsm44


 Светле написали искането до КНАУФ ,аз се ангажирам с ходенето до там,има ли желаещ да дойде с мен говорим за другата седмица?




Аз съм желаеща да дойда с теб  Peace

 Hug

# 76
  • Мнения: 484

малеее,мнооо са добри .ОК имате ги ама без каманите Сваровски по тех  smile3534

# 77
  • Мнения: 2 910

малеее,мнооо са добри .ОК имате ги ама без каманите Сваровски по тех  smile3534

 Party Ей, Мими, браво на теб и без камъните Сваровски ще я нося. Всъщност аз ще имам спешна поръчка за теб, след като се оправи Алекс, защото вчера си направих една много успешна покупка и ми трябва оригинална чанта за нея Praynig
Лъки, за ходенето до Кнауф и аз ще ви придружа, в неделя ще се разберем за ден Peace

# 78
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Да Ви дам онези крошета от Коутс за плетенето на 1 кука, а?Мими прави от тях коледните плетива за елха...Те са само за това и са от най-добрите конци?Ей, стига питахте за танците- отговарям бързо-довършвам един гоблен и няма друго по-важно , което да ме накара да го оставя.За успокоение казвам- остават му часове работа, най-много до утре!

# 79
  • Видин
  • Мнения: 309
Да Ви дам онези крошета от Коутс за плетенето на 1 кука, а?Мими прави от тях коледните плетива за елха...Те са само за това и са от най-добрите конци?Ей, стига питахте за танците- отговарям бързо-довършвам един гоблен и няма друго по-важно , което да ме накара да го оставя.За успокоение казвам- остават му часове работа, най-много до утре!

Какво стига питахте,бе,Диди???
Знааш ли ти кво е да се изтъпаниш пред сума си народ и всеки да те пита-Абе,къде е батко,бе/Абе,къде е Диана????/???  Не знааш,нали???И ти да се чудиш кво да кажеш newsm78
Ааааа,не знааш,а  ???Малиии,ошашавиха ме  ooooh!
В понеделник-жива,не жива-ТАМ!!! smile3513
Никой не пита за другите-само за Диана!!! smile3514
Ей,има предложение за купон-около14-ти.Ориентирахме се за ресторант Меркурий    newsm03

Какво ще кажеш,а... smile3525

# 80
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Кво искате-жива музика или ще работите в/у пилона rotfImboЗа 14- ЩЕ СЕ ПРАЗНУВА!Току - що писах на фирма "Аксиома", която ни изпрати лигавчетата и се надявам да се отзоват за великденския базар. Говорих и с една жена от Пловдив, която е от гобленарките, тя е приготвила вече готови гобленчета, но ни чете и каза, че праща няколко малки номера обувки и ботички! Супер!Днес отново ще се пробвам за връзка с Памбос денс къмпани и до довечера чакайте отговор.

# 81
  • Мнения: 176
Светле в неделя-искането за Кнауф newsm17 newsm47

# 82
  • Видин
  • Мнения: 309
Кво искате-жива музика или ще работите в/у пилона rotfImboЗа 14- ЩЕ СЕ ПРАЗНУВА!

Затова решихме да е след 14-ти. Май няма да имаме нужда от  жива музика,щото може и сами да си попейваме/само да не сме под масата Joy/А за пилона-ще има включвания... rotfImbo


 smile3501

 newsm51
Това е за жената от Пловдив!!!

# 83
  • Мнения: 2 910
Това е свършеното до момента :
http://snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=103539
Паролата е : reniuga

Днес с Мели ходихме до Читалището и, както първият път, така и сега откликнаха на идеята. Те могат да ни предложат модерни танци, балет, фолклор и, даже изпълнение на песен Hug

# 84
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Браво Рени, направо ми скри топката!Много хубави неща си направила!Но, поради големия интерес се налага да изработиш още няколко дузини!

# 85
  • Мнения: 2 653
Много сте изписали, не могах всичко да прочета.
Изработеното от вас е прекрасно!!
Майка ми май утре ще си ходи вече.По нея ще пратя бурканчетата и молбата и една снимка ако има нужда още.

# 86
  • Мнения: 484
Майка ми май утре ще си ходи вече.По нея ще пратя молбата и една снимка ако има нужда още.
Добре в такъв случай,ще изчакам и твоята молба и снимка,ще изчакам и снимка от Люси-Нестле и от Теди ( от всички други имам снимки) и ги пращам в понеделник по БГ-експрес на Софианки.
Люси-Несте,Теди даваите сникииииии  smile3513

# 87
  • Мнения: 2 653
А как ще се разберем -къде да ви ги донесе майка ми?
Тя живее близо до пазара- при коя ще и е най-удобно?
Ще ви донесе и балната ми рокля+ една друга , която една моя роднина е дала.Втората не съм я виждала, така че вие преценете дали става.

# 88
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Току-що говорих лично с Памбос. Те са разбрали, че става въпрос за този месец. През март от 17 до 19 са в Регенсбург и ще говоря с него отново в понеделник или вторник. Дали ще е възможно, след като се уточним да сменим нашата дата?.......... newsm78, разбира се, ако устоим на условията им./все още не знаем какви са/.Предложих да погледнат датите след 20-ти 03.Във Видин не са идвали, даже не знае колко километра са. Представяте ли си колко сме загубен град #2gunfire/див запад/, че хората не ни познават...Давайте, да Ви чуя...

# 89
  • Мнения: 2 653
Какво е тов Памбос , бе хора?

Общи условия

Активация на акаунт