Една приятелка - майка на 3 деца има нужда от помощ

  • 5 508
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 743
Искам да отида и аз при тази жена  Praynig  Praynig ОВНЕ, ще ме заведеш ли  Praynig
С удоволствие, ще се уточним за следващите дни. по кое време ще ти е удобно
Ще ти пиша на скайп или кю  Hug   bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 1 110
Ще направя ревизия на играчките и на някакви дрешки, ако са останали (гледам да ги подарявам повечето) и ще се обадя на майката. А с какво мляко дохранва, може и с това да помогна, или пък с пюрета.... знаете ли?

# 17
  • София
  • Мнения: 1 110
Абе момичета, то няма да ми е удобно като се обадя да я питам, но майка ми се чуди какво да си прави старата пералня Перла 04, работеща, та ако майката си няма пералня или пък нейната не работи, да й я дам....  newsm78.... ако знаете пък някой друг нуждаещ се, до няколко дни трябва да й реша съдбата (на пералнята де  Laughing)

# 18
  • Мнения: 258
Абе момичета, то няма да ми е удобно като се обадя да я питам, но майка ми се чуди какво да си прави старата пералня Перла 04, работеща, та ако майката си няма пералня или пък нейната не работи, да й я дам....  newsm78.... ако знаете пък някой друг нуждаещ се, до няколко дни трябва да й реша съдбата (на пералнята де  Laughing)
Рут, не търсеше ли пералня за Петя???

# 19
  • Мнения: 258
Днес ходихме   до Милена с Мая. Занесохме й кутията с помощите от Ивет и други хранителни продукти. Номичето е безкрайно благодарно и притеснено.
Видяхме таткото на децата, те страшно приличат на него.
Милена има голяма нужда от сгъваем фотьойл или походно легло, на което да спи или едно детско креватче, което  да е на колелца и да не е от най-малките, за да могат да спят двте бебета.

# 20
  • Мнения: 2 584
Цеце Петя има пералня, Криси търсеше за Хели май newsm78

# 21
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Милена има голяма нужда от сгъваем фотьойл или походно легло, на което да спи или едно детско креватче, което  да е на колелца и да не е от най-малките, за да могат да спят двте бебета.[/size][/color]

Ние имаме едно детско креватче, което скоро няма да ни трябва, но не е на колелца и сега може да събере двете бебета, но още малко като порастнат няма да става. Питайте я все пак дали го иска и дали има място за него и пишете. Имаме и обиколник за него. Благодаря.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 110
Цеце Петя има пералня, Криси търсеше за Хели май newsm78
Ами пишете, ако някой има нужда от пералнята да я давам. Тя си работи, просто майка ми се сдоби с по-нова.  Laughing

# 23
  • Мнения: 258
Цеце Петя има пералня, Криси търсеше за Хели май newsm78
Ами пишете, ако някой има нужда от пералнята да я давам. Тя си работи, просто майка ми се сдоби с по-нова.  Laughing
Моля, изчакай малко 1-2 дни

# 24
  • Мнения: 4 195
Аз мога да и дам легло и диван, но няма да е в близките 2 седмици, просто нямам възможност да ги докарам от село сега, но ще го организирам. За нея дрехи трябват ли. Не може ли количката да я държи долу във входа и да я връзва с катинар, заключва ли им се входната врата newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 1 110
Привет! Съжалявам, но с пералнята се оказа, че нищо няма да стане. Днес майка ми се обади да ми каже, че не е могла да затвори люка. Явно при пренасянето с мъжа ми нещо сме я изкривили. Още веднъж се извинявам за подвеждането.  Sad

# 26
Леглото трябва да е поне 140/70см, защото в по-малко децата няма да се съберат.Ще е удобно да е на колелца, за да може да се мести по-лесно или поне да може да се разглобява, за да е по-удобно да се вкара в апартамента.Ако не открием такова детско легло, другият вариант е да намерим за Милена походно легло или от малките сгъваеми кресла(които стават на легло).Благодаря на всички отзовали се.

# 27
  • Мнения: 1 883
За нея дрехи трябват ли.
Знаете ли колкокг е и колко е висока? Да съберем и за нея дрешшки .Момичета имам възможност да дам 2 плика с дрешки за бебоците . Ако някоя от вас е моторизирана и има възможност да мине през нас да ги вземе . Живея на Сточна гара . newsm78

# 28
  • Мнения: 4 138
леле ква сьм патка/аз имам походно легло Sickми сега........... Sickсте видйа да мога да органисирам днеска някои да го вземе и да и го закара. мноооооооооооо сум застреляна начи ooooh!


П.С. няма да стане за жалост, летя след 2 часа. така че/като се вьрна мога да го сакарам до люлин/тоест след 17 март.

Последна редакция: пт, 23 фев 2007, 12:29 от matakosmata

# 29
Специални благодарности на Vikuna, която даде три плика с дрешки за бебоците на Милена.Надявам се, че ще успеем да намерим и подходящо легло за бебоците през уикенда HugБлагодарности и на ОВНЕ, защото успява да направи всичко със скоростта на светлината.БЛАГОДАРЯ !  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт