Болки ниско долу между апендисит и яйчник

  • 299 899
  • 281
  •   2
Отговори
# 60
Добре де, на мен все ми казват, че нищо ми няма, а сега започнах да чувствам и леки болки и в левия яйчник. Това мисля, че ще ме доведе до психиятър вече. Мен ме интересува да не би да настивам нещо и за това да ми се възпаляват, но като ме преглеждат при натискане не ме болят. Как болят яйчници от настинка, а не от болести като хламиди и прочие...

# 61
  • Мнения: 656
Аз по повод такава болка личната ми даде направление за гинеколог, след като ми опипа корема и заключи че няма какво друго да е. Отидох при гинеколог, лекува ме от възпаление на яйчниците (в интерес на истината имах някаква температура, която след лечението изчезна) но болката си остана. Гинеколожката накрая заяви, че не е от нещо гинекологично....
Та съм на изходна линия, освен че излекувах възпалението на яйчниците....  Wink

# 62
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА И АЗ ИМАМ СЪЩИЯ ПРОБЛЕМ,ОТ 1-2 ГОДИНИ.УТРЕ ВЛИЗАМ ДА МЕ ОПЕРИРАТ ОТ АПЕНДИКС.ДА ВИДИМ КАКВО Е ПОЛОЖЕНИЕТО И С ЯЙЧНИКА ДОКТОРА КАЗВА ЧЕ 100% ИМАМ СРАСТВАНЕ .ПОСЛЕ ЩЕ ВИ КАЖА ЗА КАКВО СТАВА ДУМА. newsm78

# 63
  • Мнения: 585
АЗ имах такава болка не не нетърпима и при гинекологични прегледи ми твърдяха че нищо ми няма . Наскоро ми направиха обстоен преглед с вагинален ехограф по-друг повод и се оказа ,че на въпросното място имам срастване , за което лекаря каза че е работил възпалителен процес и организма сам се е справил с него както е можал та от това е въпросното срасрване слава богу яйчника и тръбата ми са здрави ,срастването е до тях

# 64
  • Мнения: 208
АЗ имах такава болка не не нетърпима и при гинекологични прегледи ми твърдяха че нищо ми няма . Наскоро ми направиха обстоен преглед с вагинален ехограф по-друг повод и се оказа ,че на въпросното място имам срастване , за което лекаря каза че е работил възпалителен процес и организма сам се е справил с него както е можал та от това е въпросното срасрване слава богу яйчника и тръбата ми са здрави ,срастването е до тях
Интересно ми е, какво с какво сраства точно? Защото аз си мисля, че при мен е тръбата с дебелото черво. А дали е възможно такова нещо?

# 65
  • Мнения: 208
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА И АЗ ИМАМ СЪЩИЯ ПРОБЛЕМ,ОТ 1-2 ГОДИНИ.УТРЕ ВЛИЗАМ ДА МЕ ОПЕРИРАТ ОТ АПЕНДИКС.ДА ВИДИМ КАКВО Е ПОЛОЖЕНИЕТО И С ЯЙЧНИКА ДОКТОРА КАЗВА ЧЕ 100% ИМАМ СРАСТВАНЕ .ПОСЛЕ ЩЕ ВИ КАЖА ЗА КАКВО СТАВА ДУМА. newsm78
ПОжелавам ти успешно и безпроблемно да мине всичко!
Чакаме те тук, да разказваш после.

# 66
  • Мнения: 259
Момичета аз открих от какво ми е моята болка! Имам възпаление на матката и на десния яйчник (точно там ме болеше от дясно) но чакам резултата от цитонамазката за да ми дадат лечение и точна диагноза! Беше спряло д ме боли но при прегледа от гинеколога като ми го натисна и щях да умра от болка! Инче на ехографа видя че нямам нито кисти нито други такива ама след празниците ще видиме как ще се лекувам! Ще пиша пак по въпроса тогава!!!  Sad

# 67
  • Мнения: 4
От около 1 месец имам болка не съмсем ниско, но все пак на ниско в дясно, не е постоянна например през целия ден, появява се, изчезва, на спазъм, не и силна, мина ми през ума за яйчник, не се влияе от месечния цикъл, но все пак е нещо което там ме боли и то всеки ден.

Нямам представа как боли апендикс и дали е възможно да е такова нещо. Има дни ме боли повече, други по - малко, но не изчезва, не съм вдигала температура, през ноща, не ме боли, но ако се събудя, мога да я усетя и тогава както през деня. Знам че трябва да се посъветвам с лекар. Все пак ако някой е изпитвал нещо подобно.

# 68
  • Мнения: 1 817
Аз не съм лекар, но тази твоя болка ми прилича на възпален яйчник. Така че отивай на лекар да те прегледа! Peace

# 69
  • Мнения: 4
Аз не съм лекар, но тази твоя болка ми прилича на възпален яйчник. Така че отивай на лекар да те прегледа! Peace

На там отиват май нещата newsm78

# 70
По повод болките ниско в дясно аз в момента съм на инжекции гентамицин , друг антибиотик и свещички 3-ти ден,но тежестта и болката още не са преминали,но да се надяваме нещата да се оправят.Така,че marstedi и според мен най-добре да се консултираш със специалист.Успех Laughing

# 71
Мене пък ме боли по време на секс (не винаги, в повечето случаи) и незнам защо чаках толкова дълго но преди месец отидох на гинеколог, който установи че имам срастване на матката с единя яйчник. Каза че като забременея и матката се вдигне нагоре щяла да се отлепи от яйчника. В друг форум ме посъветваха да го отлепя операционно че по време на бременност може да се получат усложнения, разни кръвоизливи и др.

# 72
И аз имам този проблем, май от 17-годишна го имам по мое мнение, след едно настиване, но гинеколозите твърдяха, че нищо ми няма. Сега на 20 отново ходих при 2-ма гинеколози, казаха, че нямам възпаления, абсолютно никакъв проблем, било от овулацията, да си се друсам със Спазмалгони и това е. Да, ама не. Раничка, възпаление на яйчниците и силно уголемен десен яйчник. Ма кой да ти знае, че е възможно и 10 човека да сбъркат!

# 73
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В момента ме боли точно там. Непостоянна, присвиваща болка. Не съм в овулация. Бях на 16 год. (преди 17 год.) когато за първи път отидох на лекар заради тази болка. Нищо не установиха (след като отхвърлиха апандисита), просто понякога ме боли това място.

# 74
  • Мнения: 656
Рени,
Писала съм в тази тема преди, и... УРААА най-накрая ми откриха киста на яйчника... вече ЗНАМ от какво ме боли!

Тъй като изминаха години преди да установят (по случайност) отиди и поискай ехограф на яйчниците дори и да не откриват нищо с палпация.

Може да ви звучи смешно, но най-накрая успяха да дадат някакво обяснение за ситуацията - така излиза че 2пъти съм пукала кисти (болката си я бива).

Настоявай за ехограф - коремен и вагинален. АКо не видят нищо, ... продължавай в същия дух.

Общи условия

Активация на акаунт