Болки ниско долу между апендисит и яйчник

  • 299 633
  • 281
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 461
Същата болка на същото място, при мен се оказа малка херния, заради която пуснах тема по-горе.

# 91
  • Мнения: 669
Според мен ако херниятами е 1 см няма проблем.Свекър ми имал хернията от 10 тина г но не се беше оплакъл от страх.Преди 2месеца получи болки и запек вероятно от претискането на червата.Малко по малко излизала на вън докато съвсем увиснали червата.Така че вземай мерки.Операцеята мина много леко.За около 15 дни беше възтановил напълно .Сега е добре и си работи нормално няма оплаквания операцията беше април.Сега коси на село даже и оре с трактор.Така че мисля че няма да имаш проблем с пътуването.

# 92
  • Мнения: 26
И мен ме боли ниско в дясно от няколко месеца.Беше ми се случило преди около 10 г.Тогава ми правиха изследвания и прегледи за апандисит, яйчници ....... но нищо.Ходих на някаква лечителка, която без да ме пита какво ми е си сложи ръката на мястото и каза , че е от дебелото черво, което притискало нещо.След посещението при нея ми мина, но сега пак се появи въпросната болка. И аз като вас не знам какво да правя.Все си мисля че е хроничен апандисит.

# 93
  • Мнения: 669
Аз съм с дискови хернии на л5 с1 и на л4 л5 и хирурга ми каза че ме боли от това.Предния при когото ходих каза че може да е хроничен апендицит.Единият от неврохирурзите че е от дх другия не.

# 94
Здравейте,
да се включа и аз. не знам от какво се появява тази болка но е много неприятна.
болката се появява или от кръста и преминава на долу към дясната страна или е в обратната посока.
не е апендисит ,нямам температура или твърд корем. само забелязах че е най-силна 10 дена преди да ми идва. може ли причината да е свързна с това?

# 95
  • Мнения: 686
И мойта болка си я нося вече години.
Последно преди две седмици ми казаха ,че може да имам феморална херния,но много трудно се диагностирала.

# 96
А мен ме боли ве4e 3 години-ВСЕКИ БОЖИ ДЕН. Sickот дясно от горе под ребрата та 4ак до долу-там имам операция от секцио.каде ли не ходих,какво ли не правих и накрая се отказах-уж нищо ми няма,а накрая запо4наха да викат сигурно е рак щом на минава.и край ве4е неискам да ходя никаде,омръзна ми.когато лега не ме боли.на 33 съм,родих преди 6 години.дали не са сраствания някаде там до някой нерв,а и с грабнака сам много зле -все ме боли.незнам ве4е какво да правя ,но се нетърпи...от сутрин до ве4ер всеки ден.небило генекологи4но,не били бъбреци,а и той ме боли от дясно.аз не мисля 4е е от дебелото 4ерво.незнам...някой моге ли да изкаже мнение..

# 97
  • София
  • Мнения: 2 908
Болките на тези места може да са от много работи,а и май няма човек койта да не е получавал разни болки тук и там.Необходимо е преглед и мнение от лекар,друг е въпроса че всеки ще каже различно нещо.

# 98
от днес сутринта ме боли долу в дясно, мисля че е апендисит. но не сам много сигорна. триабва ли да отида веднага на лекар.

# 99
  • Мнения: 2 166
от днес сутринта ме боли долу в дясно, мисля че е апендисит. но не сам много сигорна. триабва ли да отида веднага на лекар.
Отиди, разбира се

# 100
не прочетох цялата тема, но и аз имах съмнение, че е нещо гинекологично, а се оказа че червата ми са провиснали, причината била начина на хранене и това, че съм много слаба........ специално хранене и заякване на коремната мускулатура се препоръчва в такива случаи.........

# 101
  • София
  • Мнения: 565
Аз също имам такава болка и даже не мога точно да я локализирам. Ту долу към яйчниците, ту нагоре ъм апендикса. Болката е само от дясно и е от скоро. Не е силна, търпима е, появява се по няколко пъти на ден.Преди няколко месеца джи пи-то ми се осъмни че имам колит. Дааже и сега ми е подут корема. Другото, че скоро трябва да ми дойде (тоест вече ми закъснява с 2 дни). Възможно ли е да е някое от двете? Кажете ми според вас на какъв преглед да отида- гинеколог, гастро или друг?

# 102
  • София
  • Мнения: 2 908
Отиди при единия ако той не открие причина отиди и при другия. Peace

# 103
Привет на всички във форума.
Прочетох някъде питане на дама какво да пие при болки преди цикъл.Аз лично за тези болки пия "Папаверин", това нещо ми го каза акушерка и трябва да ви кажа, че от както го пия се родих. Иначе и при мен болките преди цикъл бяха непоносими.

# 104
Здравейте,
И на мен ми се появи нещо подобно от около 5 дни обаче, първо 3 дни парене ниско долу вдясно после ми минава по целия крак това парене, много странно!Преди около година имах киста на десния яйчник симптомите бяха що годе същите...сега се притеснявам че имам някаква ниска температуа, не съм я мерила но така я чувствам,  започна да ме боли някаква тъпа болка, вчера бях на личната лекарка, успокои ме при апандесит болките били страшни натиска ме опъва ме, нямала съм проблеми с апендикса....не ми пусна кръвни изследвания, не ме прати на гинеколог странна работа....затова мисля аз да взема мерси...днес малко закъснях, но утре ще си пусна една ПКК да видим за какво иде реч...то е ясно че имам възпаление някъде там щом вдигам температура ама все пак.....!!! И сега ми изписаха МИЛГАМА М за възпалението на нерва.... незнам доста съм се учудула какво става...

Общи условия

Активация на акаунт