Относно лапароскопията

  • 1 244
  • 13
  •   1
Отговори
Здравейте на всички.Имам запитване,към момичетата,които имат сходен проблем на моя:след лапаро лекаря ми предписа противозачатъчни(2 месеца),да уточня,че съм със запушени тръби ,отстраниха ми кости,които според док. са били огромни и премахнати,и с намерение за инвитро.Дали имам шансове след спирането на тези противо-ни,да забременея,без да се стига до инвитро?Знам,че някои ще ми отговорят укорително,че при всеки е различно,но просто искам да знам,има ли някоя сред вас ?Благодаря предварително Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 7 716
Ако тръбите са ти запушени няма как да забремеенеш естествено.

# 2
  • Мнения: 4 324
malkod - съжалявам, но Лали е права. Със запушени тръби няма как да забременееш по естествен начин .... Sad

# 3
  • Мнения: 1 143
отстраниха ми кости,които според док. са били огромни и премахнати,и с намерение за инвитро.

Как така премахнати кости?  newsm78

# 4
  • Мнения: 7 716
Кисти. Wink

# 5
  • Мнения: 1 143
Ама мноооого съм глупава, наистина  Joy

# 6
Извинявам се за''костите'' Embarassed

# 7
  • Мнения: 7 716
Тръбите категорично ли са запушени?

# 8
  • Мнения: 1 143
Извинете, смехът ми е неуместен.
Възможно ли е лечение на запушени тръби? От какво се получава, изобщо знае ли се?
Може би задавам глупави въпроси, но досега не съм се сблъсквала с доста от проблемите, които се срещат тук и базата данни, с която разполагам, е доста малка  Embarassed

# 9
В отговор на Lali,при направената ми цветна снимка-едната е запушена,а другата нагъната. Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 7 716
Шошката, ако е възможно се прави пластика и се получава понякога възтановяване, но като цяло прогнозата не е много оптимистична.
Malkod, в такъв случай може да забременееш естествено.

# 11
  • Мнения: 2 422
след лопароскопия има ли вздържание за друг манипулцй за икси

# 12
  • Мнения: 16
Моята диагноза е същата - едната тръба запушена, другата нагъната. Направо лапароскопия ли ти препоръчаха? Нещо друго не може ли да се направи?

# 13
според повечето мнения, лапаросокопията е най-добрия метод да се види състоянието на жената отвътре, но всеки взима решението сам и каквото го сътветва доктора, защото при всеки е индивидуално. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт