Азис и Китаеца в СТАНИ БОГАТ

  • 2 977
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 723
Гледате ли  newsm78

Ще се разбере ли кой е бащата на бебето  newsm78 Whistling

# 1
  • Мнения: 5 539
Уф, ако още веднъж видя Азис тази седмица, ще се гътна. Писна ми от него и се моля да не влезе във ВБ2 Praynig

# 2
  • Мнения: 2 013
Забравих да си включа тв-то на НТВ, какво стана с въпроса за 25 000 на Део и Лора?

# 3
  • Мнения: 219
Гледах в монитора, но щом казваш...
Е, то това с бебето само за този форум си е.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 079
Мамо мила!  #Crazy
Няма програма и телевизия, без това недуразумение на природата Азис да не се появи  .....  #Cussing out #2gunfire

# 5
  • Мнения: 7 723
 Shocked егати гадния въпрос познаха  ooooh! Shocked

 Laughing и т`ва с годините ме изкефи  Mr. Green

# 6
Китаеца също е толкова мазен, колкото и Азис.
А като гледам и Ники Кънчев, той също на моменти става мазен и то доста.

Последна редакция: ср, 21 фев 2007, 21:40 от Ninicol

# 7
  • Мнения: 7 723
Китаеца също е толкова мазен, колкото и Азис.

Той мълчи като пукел  Confused

# 8
  • Мнения: 4 306
Китаеца, сега за сефте виждам, че не е никакъв китаец! Mr. Green
Азис мога да го вземат за реклама на фон дьо тен.
 Joy Joy Joy
"...Банките фалират от скоро"

# 9
  • Мнения: 7 723
Много умна блондинка е тоя Азис  Shocked

# 10
Ама вижте как двамата са започнали да си приличат.

# 11
  • Мнения: 7 186
На Азис му е разлепена лявата мигла Simple Smile

# 12
  • Мнения: 7 723
На Азис му е разлепена лявата мигла Simple Smile

 Shocked Я, верно, бе  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 13
  • Мнения: 7 186
А Китаеца загладил косъма, добре го гледат Wink

# 14
  • Мнения: 948
А Китаеца загладил косъма, добре го гледат Wink
Взе ми го от устата. WinkИмам чувството, че се надпреварват кой по-по........ Mr. Green

# 15
  • Мнения: 2 550
А Китаеца загладил косъма, добре го гледат Wink

И двамата са като свинчета. Кой знае какъв кеч пада в леглото...ако изобщо имат интимни отношения  Laughing

# 16
  • Мнения: 4 306
Нещо се е опъпчил, много калорична храна му дават.

# 17
  • Мнения: 2 013
Никой не каза Део и Лора какво направиха накрая...

# 18
  • Мнения: 2 759
            На мен ли ми се стори или Азис наистина изглежда доста отегчен от Китаеца? Особено в началото беше... Вървят ли към развод нещата, м?

# 19
  • Мнения: 7 723
А, ще се разведат, след като се роди бебето, нали трябва да са все в центъра на събитията   Thinking

# 20
  • Мнения: 2 759
Никой не каза Део и Лора какво направиха накрая...
          Ми кво да направят - взеха си 10-те хилки и си тръгнаха по живо по здраво. След снощното предаване Део и г-н Караджов вече са на малки имена.

           А бебето с майката дали при кого ще остане? Сигурно при Азис, щото са били негови и преди брака  newsm78...

# 21
  • Мнения: 5 393
Никой не каза Део и Лора какво направиха накрая...
Отказаха се и взеха 10хиляди.Извън играта посочиха отговор А, но беше грешен.
Азисчо наистина изглежда леко отегчен от половинката си.И как се притесни като ги пита Кънчев за секса Embarassed Embarassed Embarassed Китаеца тръгна нещо да коментира, ама Азис му каза да мълчи и да не говори глупости Wink Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 7 723
 Crossing Arms край на темата   Crossing Arms

 Shocked А, не, бе  Shocked

# 23
  • Мнения: 5 393
Пак познаха.
Ама верно край на темата.....до утре вечер.

# 24
  • Мнения: 219
Айде, чао до утре.


Тhanx за Лора и Део...
Лека вечер.

# 25
  • Мнения: 2 759
            Иначе има задоволителна обща култура Азис, струва ми се  ooooh!... Но за пръв път виждам въпрос от типа "тест за интелигентност" в "Стани богат"  newsm78...

# 26
 Ох,горките колко са ограничени,че едва отговарят на тези не трудни вапроси.А пък Ники Кънчев само се опитва нещо да израсят двамата.Нищо особено небеше за мен.Ако не сте го гледали по добре.javascript:void(0);javascript:void(0);javascript:void(0);

# 27
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Ох,горките колко са ограничени,че едва отговарят на тези не трудни вапроси.А пък Ники Кънчев само се опитва нещо да израсят двамата.Нищо особено небеше за мен.Ако не сте го гледали по добре.javascript:void(0);javascript:void(0);javascript:void(0);
всъщност и на мен ми се стори, че Азис не е от най- ЕНТЕЛЕГЕНТНИТЕ  Whistling, но после все си отговаряше човека, само се правеше май май.... newsm78

# 28
  • Мнения: 805
Ох,горките колко са ограничени,че едва отговарят на тези не трудни вапроси.А пък Ники Кънчев само се опитва нещо да израсят двамата.Нищо особено небеше за мен.Ако не сте го гледали по добре.javascript:void(0);javascript:void(0);javascript:void(0);
Вапросната е неграмотна и пак се израсва. Горката ли? Няма проглем.

# 29
  • Мнения: 2 759
            Като писах по-горе, че има задоволителна обща култура, взех предвид и че е циганин все пак... Което не е извинение, но все пак би било смекчаващо вината обстоятелство.

# 30
  • Мнения: 1 726
Само аз ли зяпнах когато Китаеца отговори на Кънчев,че не е запознат с пениса на Азис,защото познава само задните му части #Crazy

# 31
  • Мнения: 437
ааа, не каза, че не е запознат, а, че не го интересува Simple Smile
Срамота! Simple Smile За какво си го направи изобщо, като не използва по предназначение  Laughing

# 32
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
разбира се, че има обща култура Азис. аз познавам и българи, които не са чували за Хичкок, какво остава за цигани...
Китаеца е адски тъпо парче. баба му и дядо му си ликвидирали лозето... Rolling Eyes Confused много ми стана смешно, като ги питаха за секса, че Китаеца няма отношение към 21-см. член.. Азис тогава защо си го сложи, сам ли си го... newsm78

# 33
  • Мнения: 2 759
           Е как за какво - за красота. Вие за какво мислите, че слагат силиконови бюстове, м?

# 34
Само така ли ми се стори, но Азис отгатваше отговорите по лицето на Н. Кънчев... /Ромски похвати + женска интуиция./

# 35
  • Мнения: 2 759
           Е как пък за всички други участници лицето на Кънчев е непроницаемо, пък пред Азис е като прочетена книга. Айде сега... тя просто така си гледа...

# 36
  • Мнения: 7 723
АЙДЕЕЕЕЕЕЕЕ, нароооооооооооооодее , пак на темичката  Party

# 37
  • Мнения: 7 186
Я да видим дали си е залепил хубаво миглата тая вечер Mr. Green

# 38
  • Мнения: 7 723
Я да видим дали си е залепил хубаво миглата тая вечер Mr. Green

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green  даже и по- големи си е сложил, май  Thinking Whistling

# 39
  • Мнения: 7 723
Честити да са им 5- те бона  Wink

# 40
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Айде отказаха се на 5000. Кои ще са следващите?

# 41
Ей колко са мазни! Азис ли беше жената, че той взема решенията? Simple Smile

# 42
  • Мнения: 7 723
...Азис ли беше жената, че той взема решенията? Simple Smile

Ти задаваш отговори  Wink

# 43
  • Мнения: 5 393
Ама кви лилави сенки си е сложил Азис-подчертават му очите- евала на гримьора. Peace
Следващите са Юлето Кънчева и Жоро Пентаграма

# 44
  • Мнения: 1 327
днес го изпуснах, ама вчера ми бяха много смешни като китаеца обясняваше, че плутон имал пръстени, а азис после му обясни, че това било млечния път  Laughing

# 45
  • Мнения: 219
Ехо - добър вечер!
Нещо не ме грабват участниците, но си гледкам заради въпросите...

# 46
  • Мнения: 5 393
Юлето ме изкефи как честно и открито говори за проблемите си преди забременяването.

# 47
  • Мнения: 7 723
Юлето ме изкефи как честно и открито говори за проблемите си преди забременяването.

Да, тя никога не ги е крила, евала   Wink

# 48
  • Мнения: 5 393
Иииих значиии- не можаха да минат 3те хиляди Confused

# 49
  • Мнения: 1 273
Иииих значиии- не можаха да минат 3те хиляди Confused

Така ли? Гледах само докато говореше зазабременяването си и после се наложи да излезна Sad Уф жалко,много ме кефат особенно Юлчето --хич не е някоя глупачка.

# 50
  • Мнения: 7 186
Ама кви лилави сенки си е сложил Азис-подчертават му очите- евала на гримьора. Peace

И гланца му беше хубав, бляскав и сочен, каква ли марка ползва, и аз искам такъв Laughing
Юлияна е готина, ама тоя Пентаграм скрита лимонка ми се вижда Thinking

# 51
  • Мнения: 5 140
Понеже не гледах колко спечелиха Азо и сие

# 52
  • Мнения: 5 393
Понеже не гледах колко спечелиха Азо и сие
5000хиляди.

# 53
  • Мнения: 3 423
И кво казаха, ще си избелват ли анусите?

# 54
  • София
  • Мнения: 2 884
Ама кви лилави сенки си е сложил Азис-подчертават му очите- евала на гримьора. Peace

И гланца му беше хубав, бляскав и сочен, каква ли марка ползва, и аз искам такъв Laughing
Юлияна е готина, ама тоя Пентаграм скрита лимонка ми се вижда Thinking

Гримьор му е Кирил Чалъков , какво очаквате Wink Най-добрия гримьор в България Peace

# 55
И кво казаха, ще си избелват ли анусите?

За това не казаха, ама казаха, че чакат бебе през август. Пропуснах да чуя коя е майката, май преди я бяха обявили. Някой да е чул?

# 56
  • Мнения: 728
Мен АЗИС ме кефи много!
Може да е всякакъв,но песните му са СТРАХОТНИ!
Пее човека-евала!

# 57
  • Мнения: 7 186
Пропуснах да чуя коя е майката, май преди я бяха обявили. Някой да е чул?

Много близка приятелка на Азис, била с него от 15 годишен, Галя се казва, мисля.
На мен пък ми е интересно кой е бащата, защо крият? Thinking Или и те не знаят кой е? Laughing

# 58
  • Мнения: 1 273
Пропуснах да чуя коя е майката, май преди я бяха обявили. Някой да е чул?

Много близка приятелка на Азис, била с него от 15 годишен, Галя се казва, мисля.
На мен пък ми е интересно кой е бащата, защо крият? Thinking Или и те не знаят кой е? Laughing
    Същата! Гледах я при Венетка била много близка с Азис и същевременно с това му е икономка Laughing

# 59
  • Мнения: 250
И аз я гледах неговата довереница и икономка с Венета, когато снимаха сватбатана на Азис. Тя била от мн. години с Азис и му угаждала много.Предполагам, че е тайно (а вече явно) влюбена в него.Мисля си ,че бащата е Асис.А това, че тя е майката на детето му, сигурно е щастие за нея.Определям я като безнадеждно влюбена. Това мисля, предполагам и разгадах.Колкото до Китаеца-купен от Азис за пред хората както се казва и за скандала около него.Дори и Юлиана Кънчева снощи се изпусна, че Азис е принесъл скандалният си и имидж, и в личния живот, което не било правилно и истинско.

# 60
Абе може да е влюбена, ама чак пък толкова може ли да е издухала ... А какво ще стане ако поискат двамата гейове да и вземат детето за да си го гледкат? А ако детето е момченце? Какво ли не правят хората за пари Thinking

# 61
  • Мнения: 2 759
... А какво ще стане ако поискат двамата гейове да и вземат детето за да си го гледкат?...
          Азис ясно каза, че те няма да и вземат детето - то си е нейно.

# 62
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз не бих се учудила, ако Азис наистина си е хетеро, да си живее с въпросната Галя, но заради имиджа тя да му е 'икономката", Китаеца да си има собствена стая с баня и телевизор, а бебето да си е тяхно, но, имидж, нали...

Общи условия

Активация на акаунт