Разделно Хранене- част 6

  • 43 617
  • 305
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 986
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!!! Много здраве,дълголетие,късмет и усмивки ви пожелавам!!!

 Мади,след поста на aleks няма какво да добавя PeaceХапвай повече Wink

# 76
  • Мнения: 4 076
Честита Баба Марта!
Само здраве и късмет!

Да се включа и аз. Ками, браво за съдържанието н акнигата, Надинка, браво за организирането й! Страхотен труд! Само чакам да се върна на своя територия, за да се развихря. Не че сега ен го правя, но нямам нет вкъщи, пък все в последния момент решавам какво да готвя, ако някой (свеки) не го е напарвил преди мен.
Вчера сготвих чорба от коприва, стана много вкусна. Онзи ден тиквички с ориз, направих и едно песто, което се получи като вариант на кьополуто - задушени тиквички, моркови и чушки, пасирани, подправени с чесън, сложих и ленено семе и едро счукани орехи. Не съм сигурна може ли ядките с нещо друго, по табличката са към зърнени храни и ядки, но стана много вкусно.

И така да си кажа резултатите - за три седмици и половина (с много прегрешения сигурно се събират цели 6-7 неразделни дни - имахме много празници междувременно, а пък и пия кафе) свалила съм 1,5кг и по близо 5 см от обиколките на ханш и талия. Чувставм се леко, даже отслабването, въпреки че е нищожно, си личи. Опитвам се без кафе, но вчера ме заболя ужасно главата и пих едно. Днес ще видим Grinning

Хубав ден пожелавам на всички!

# 77
  • Мнения: 861
Честита Баба Марта, момичета! Много много здраве и добро настроение пожелавам на всички. Дано има повече усмивки днес в този мрачен и дъждовен ден, който въпреки че е студен все пак напомня, че идва пролет Wink, а това носи нови надежди, нали?!

Относно кафето, искам да кажа, че наред с всички лишения, на които се подлагаме, не е необходимо тези, които го обичат да се лишават от него. Ако приемем, че РД не е диета, а начин на живот не мисля, че трябва драстично да се отказваме и от още едно удоволствие. Все пак хубавото е, че поне не носи калории на тези, които го обичат без захар и мляко.

# 78
  • София
  • Мнения: 3 787
Честита Баба Марта на всички

# 79
  • София
  • Мнения: 3 787
Мади,добре дошла при нас HugРадвам се,че ти харесват рецептите Grinning
Не се безспокой толкова за кафето.Реге го е казала много добре-РХ не е диета,а начин на живот.Не е нужно да се лишаваш от нищо,което обичаш Peace

# 80
  • Мнения: 231
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! ЖЕЛАЯ НА ВАС И СЕМЕЙСТВАТА ВИ МНОГО ЗДРАВЕ,УСМИВКИ И ЩАСТЛИВИ МИГОВЕ ЗАЕДНО! smile3525

НАДИНКА-Поздравления за кг.много добро постижение,пожелавам ти да е лека и спорна работата ти! newsm10
КАЛИДА-Има желаещи деца,но са много заети с у-ще до обяд са там,а след обяд учат в къщи не им остава почити никакво свободно време.АЛЕКС благодаря така не се чувствам много виновна,че е насилвам (на нея започна да и харесва вече).
Казвам така защото преди 3 месеца и откриха гръбначно изкривяване засега-неправилна стоика,но може да се превърне в скулиоза.Ходихме на гимнастика,но нали сме в дивия пубертет не ще да я прави и остана само плуването.Преди 8 год. заради проблеми със сливиците ни препоръчаха също плуване тогава аз се подчиних на нейното желание да на ходи,но сега не можа да ме склони.
желая ви лек и успешен ден Hug
Честита Баба Марта на всички

# 81
  • Мнения: 1 986
 Докато не съм забравила,ще пусна една разделна/естествено,каква друга Wink/ рецепта за салата "Баба Марта"/взаимствам я от предаването "Бон апети" Grinning/ :
                                 Салата "Баба Марта"
  1 маруля/салата
  4-5 репички
  1ч.ч. цедено кисело мляко
  копър
  маслини за украса
     за соса:
  5 суп.лъж.зехтин
  2 суп.лъж.лим.сок
  1 ч.лъж.маково семе
   1/2 ч.лъж. сол
Марулята се нарязва и се овкусява със соса;отделно се нарязват репичките и копъра и се объркват с цеденото мляко-получената смес се изсипва върху подредената като канапе маруля-наръсва се с маслини.
    Да ви е сладко!

# 82
  • Мнения: 392
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!ДА СТЕ ЖИВИ , ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ!

# 83
  • Мнения: 402
Честита Баба Марта
На всички вас, пожелавам от все сърце да бъдете все така усмихнати, добронамерени и мили!

# 84
  • Мнения: 958
Честита баба марта и от мен Simple Smile
Момичета постенето нали всъщност си е разделно ядене  newsm78
аз днес си купих хайвер (тарама) от била правят един много го обичам и понеже четох че като постиш може да ядеш хайвер и реших че може да се комбинира с хляб и си хапнах бая Simple Smile)
сега се чудя много ли прегреших или е възможна комбинация ?

# 85
  • Мнения: 1 227
Благодаря за топлото посрещане. Успокоихте ме за кафето, но все пак 3в1 ще бъде само едно на ден. Проблемът при мен е, че от много години се храня само веднъж на ден и то вечер. И ми е адски трудно да премина към нормален режим на хранене. За закуска все още не мога и да помисля, но ще се опитам да започна да обядвам. Истината е, че рх го правя заради вътрешното си усещане, не толкова за килограмите / 5 са ми абсолютно излишни/. Преди около 2 месеца започнах да се чувствам тромава и да не мога да заспивам в нормално време. Отначало реших, че е от възрастта, но  преглеждайки  форумите се усетих, че вечерните ми преяждания са проблемът...
Незнам дали си внушавам /защото само 10 дни съм на рх и то не съвсем както трябва/, но ми е по-лекичко и факт е, че вече нямам проблем със съня.
Благодарности, целувки и ЧЕСТИТА БАБА МАРТА от мен

# 86
  • Мнения: 903
Здравейте милички Hug
Честита Баба Марта. Пожелавам ви, най вече да сте много здрави.
Аз не съм писала скоро, защото не бях никак разделна и ме беше срам Embarassed Тресе ме силен ПМС и направо не се трая. Естествено ви чета всеки иден.
От няколко дни съм си пак в правия път. Дано вече да не изпадам в такива периоди. За кг. няма да ви разправям Cry
Важното е, че пак се чувствам супер и настроението ми се връща.
Поздравления на Ками и Надинка за книгата. Супер сте. Благодаря ви за вложения труд.
Мади, добре дошла, желая ти много успех в РХ.
Ами това е около мен. Нищо ново. Вече ще съм по-редовна и надявам се храненето ми по-резултатно.
Целувки на всички и лека нощ.

# 87
  • Мнения: 990
Вече си имам книгата и започвам усърдно да я чета, за възникнали въпроси ще безпокоя вас!  Laughing

# 88
  • Мнения: 1 986
  Здравейте отново HugВлизам само,за да питам-искам да ви споделя няколко рецепти-къде да ги напиша -в тази тема или в готварския/понеже се съмнявам,че ще успея да ги пренеса оттук-там Embarassed/ newsm78

# 89
  • София
  • Мнения: 3 787
Софи,ей тук Wink

Общи условия

Активация на акаунт