Правили ли сте цитонамазка?

  • 8 770
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 164
От 4 години си правя ежегодно - на 24г съм сега.

# 46
  • Мнения: 1 793
Да, правя цитонамазка профилактично всяка година. Задължително.

# 47
  • Мнения: 2 232
От  както станах на 25г. всяка година веднъж поне.Сега съм на 30г.Преди това по-рядко.
Последният път като отидох  гинеколога каза, че много малко жени си правят профилактично това изследване....

# 48
  • София
  • Мнения: 1 062
Всяка година. Задължително. На 27 съм.

# 49
  • Мнения: 3 423
аз съм правила само веднъж, когато решихме да си правим бебе за да съм сигурна ,че всичко ми е ок,тогава бях на 28години(значи до 28 не съм си правила Embarassed)
сега, все се каня, година след раждането да си направя,но не се организирам

# 50
  • Мнения: 1 494
Да, правила съм си. Скоро трябва пак. Забелязвам, че имаме не добра здравна култура по отношение на профилактиката. Впечатленията ми са не от форума, а от приятелки и познати. То и как ли да е иначе...

# 51
  • Мнения: 112
Да, миналата година си направих за 1-ви път.
И сега след раждането.
Но е хубаво поне веднъж в годината човек да си прави цитонамазка.
Профилактиката е важна

# 52
  • Мнения: 1 533
Да, на 22 години съм. Ходих на лекар и той имаше съмнения. Направи ми цитонамазка и се оказах втора група...

OnlyOne, при кой лекар, ако не е тайна?

Няколко пъти съм искала да ми направят и все ме питат - имаш някакви оплаквания ли, защо искаш да си правиш. Да чакам да ми се появят оплаквания от рак ли?

# 53
  • Мнения: 5 250
Да, веднъж годишно  Peace

# 54
  • Мнения: 388
Да,от 21 годишна си правя редовно всяка година цитонамазка,но от както родих първото си дете,започнах два пъти годишно,сега съм на 27 години.

# 55
  • Русе
  • Мнения: 511

Да, на 22 години съм. Ходих на лекар и той имаше съмнения. Направи ми цитонамазка и се оказах втора група...

OnlyOne, при кой лекар, ако не е тайна?

Няколко пъти съм искала да ми направят и все ме питат - имаш някакви оплаквания ли, защо искаш да си правиш. Да чакам да ми се появят оплаквания от рак ли?

Ами аз много на русенските лекари им нямам вяра....та ходя в Плевен в клиника "Света Марина" при д-р Радински. Много съм доволна!

Последна редакция: сб, 24 фев 2007, 19:01 от OnlyOne

# 56
  • Мнения: 952
и аз не съм Embarassed но вече е крайно време да отида и да си направя
 Калин@,душко давай да се водим за ръчичка и да ходим двечките Laughing...само че при кого? newsm78 щото и аз нямам вяра на русенските докторя Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 2 829
аз съм на 35----имам 2 деца----и да правя си задължително  ,както и ходя на мамолог--веднъж годишно---

# 58
  • Мнения: 180
Досега само веднъж(а съм на 34  Embarassed).Редовно ходя на гинеколог и мамолог,но за цитонамазка...В най-скоро време ще се организирам да ида Grinning

# 59
  • Мнения: 80
Да,само веднъж.Беше през месец декември.Родих през май миналата година и чак през декември отидох за цитонамазка. Но аз получих раничка след раждането и беше ззадължителна да си направя преди изгарянето й. Но Слава Богу всичко беше нормално.

Общи условия

Активация на акаунт