И аз за цвят на стая ...

  • 4 660
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 881
След като видях снимките, съм на мнение, че май трябва някакъв цвят все пак, бялото ще стои като в офис, заради цветовете на мебелите. Аз бих се спряла на гълъбово сиво, може би ooooh!

# 16
  • Мнения: 46 516
Довечера ще разгледам програмките от red shoe и Slavi, дано се справя  Embarassed

Иначе гранитогресът е неопределен цвят, уж за сив го взехме ... не ми се говори за него, иде ми да го изкъртя, чисти се само с гъбичка и на 4 крака  #Cussing out

Небесна и аз мислех за сиво, само ме е страх да не изглежда като мръсно  Mr. Green дано програмките ми дадат някаква представа Simple Smile

В темата за гарсониерите, много  харесах тази на kalina na kayo , може би и при нас ще е добър вариант, но не в синьо и лилаво, а в синьо и сиво  newsm78

# 17
  • Мнения: 2 242
Сега се сетих че на наши познати мебелите са в подобно синьо, но помещението е просторно (хол) и могат да си позволят наситени сини стени (на мен ми харесва – получило се е добре) http://www.bgphoto.net/Image.aspx?PhotoId=3288139
А можете ли да го направите преливащо от кухнята в трапезарията -  сиво към синьо, така ще се получи и тематично разделение на двете помещения  Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 2 686
И аз най си го представям в жълто, но може би и защото в къщи винаги хола и вестибюла са били с бели стени и ужасно ми е писнало от този цвят. Надявам се скоро да го сменим.

Колкото до таван с различен от бял цвят по едно време си бях направила в стаята тавана тъмно син - но не от най-тъмното и го бях налепила целия със сребърни звездички, изрязани както ми хрумне.
Килимът също беше тъмносин, а стените бели. Но не мисля, че уголомевяаше стаята.

Успех в цветоизбирането.

# 19
  • BG
  • Мнения: 793
трик за ниските тавани и кривите стени /като в новото строителство/ е цветът на тавана да е същия като стените. така губиш представа до къде е тавана, до къде свършват стените и създава също така представа за по- широко помещение  Peace
В жилището на Никол сивото и синьото е доста студена комбинация, за да се омекоти, мисля, че е необходим топъл цвят, още сиво на стените .....не мисля Thinking но изборът е на домакинята . Успех   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 6 559
след като видях снимикте съм за стени в прасковено  или оранж пастел+ ярко оранжево или оранжево + синьо перде на прозореца. и ярко осветително тяла в същите/подобни цветове (зада има цветни акценти). Никол, извинявай но на мен ми е доста стерилно  в сегашния вид. няма живец накак си.  Embarassed

# 21
Виж този саит http://www.orgachim.bg/virtual/. Тук има картинка на хол с диван в твоя цвят, с доста цветове ми хареса. В "интериор",хол, на 5та опция. Ако не ти е от полза, поне е елементарно и забавно и има много нюанси.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт