Споделете!

  • 1 327
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 465
Мариана и аз готвя само като ми "дойде музата" Laughing
На обяд ние с мъжа ми похапваме полуфабрикати, детето нещо сготвено от мен и рядко полуфабрикат.
Вечер по-често мъжът ми готви, но той много обича.
А ето ти нещо лесно, вкусно и бързо за приготвяне. По този начин може сумати неща да приготвиш - само сменяш съставките Grinning http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=169218.0

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Вечер хапваме аламинути. Понякога си сварявам месо от предишната вечер и го готвя на следващата. Но, общо взето, голямото готвене /и пазаруване/ е в събота и неделя.

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 22:44 от ДЕ ВАня

# 17
  • Мнения: 1 465
Но общо взето, голямото готвене /и пазаруване/ е в събота и неделя.
И при нас така Grinning

# 18
  • Мнения: 1 893
И аз не съм любител на готвенето, така че сутрин сме на сандвичи, а вечер поръчваме,купиваме готово или ядем навън. Малката я взимам вече вечеряла или дядо й е приготвил нещо вкусно, от което и ние намазваме.
Когато се наложи аз да се грижа за храната на детето, като готвя в неделя, й сипвам от горещите ядене и супа по един буркан и в хладилника. Веднъж в седмицата яде печена риба с картофено пюре и веднъж спагети. Закусва попара със сирене или мляко, овесени ядки/каша или юфка/макарони.

# 19
  • Мнения: 2 309
Аз пък съм много сбъркан случай - обичам да готвя,ама като ми е кеф, а рядко ми е кеф Winkготвенето всеки ден ме убива просто, добре че мъж ми не е от капризните...ето някои бързи предложения / не ходя на работа, но детето ми дава най-много половин час спокойствие да сготвя нещо тъй че все тая/ - всякакво месо с фолио на фурна/ ако е пилешко мажа го с мед, червен пипер, сок от портокал/, гарнитурата задължително е ориз, че нямам време да беля картофи; всякакви видове яйца - по панагюрски, с бекон, с извара и пр.; спагети - има готови сосове много; гюведжета - с месо или постни...ще помисля за още Thinking

Общи условия

Активация на акаунт