Играете ли си?

  • 3 758
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 859
Да Simple Smile Играем на Скрабъл Simple Smile
И контруктур редихме веднъж Laughing ама по-отдавна беше..

# 61
  • Мнения: 2 673
..на игри за възрастни

# 62
  • Мнения: 391
на криеница Wink

# 63
# 64
  • Мнения: 8 999
Много обичаме да играем на Скрабъл, но побеснявам, ако ме победи с много точки и затова, ако си е наумил нещо интимно за по-късно ми пуска да го бия, но аз го излавям тутакси и пак побеснявам, та пак не му се отваря парашута. Друга любима игра ни е Маджонг, но тя не става за двама. С една дума - обичаме да играем, но не на криеница,  че той е малко едричък и може да изпотроши нещо.

# 65
  • Мнения: 75
ех, и ние някога си играехме...

как успявате да накарате господинът да остави голямата си любов - РС-то?

# 66
Много обичаме да играем на Скрабъл, но побеснявам, ако ме победи с много точки и затова, ако си е наумил нещо интимно за по-късно ми пуска да го бия, но аз го излавям тутакси и пак побеснявам, та пак не му се отваря парашута. Друга любима игра ни е Маджонг, но тя не става за двама. С една дума - обичаме да играем, но не на криеница,  че той е малко едричък и може да изпотроши нещо.

Мноо ми е интересно - на него като не му се отваря парашута, на тебе отваря ли ти се ???

# 67
  • Мнения: 955
ами и ние често се боричкаме,смеем се и играем на разни игри.но повече на гонениеца из къщи.незнам съседите какво си мислят ,и не ме интересува.на нас ни е весело.

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 5 731
Да карти, канадска сумо. Преди се мачкотихме само двамата, а сега и малкия се хвърля в кюпа и сме 2 срещу един. Последно играхме на конче. Мъж пълзи пък аз и ванката на гърба му и малкия го пере по дупето и му вика "Дии конче". Като се борим пък си бройм точки на канадска все аз бия  Mr. Green Абе не е скучно.

# 69
  • Мнения: 1 640
Цели търнири по блато,табланет ит.н.си организирахме ,заедно и с др.хора,но като се роди детето,време и сили-нямаше.
  От време на време-на табла,но вяла работа,нямам този ентусиазъм вече,защото все КОМПЮТЪРА ми е в галавата-той ни съсипва  и изяжда времето за общи сем.игри.Гледам да не ставам от компа,че той веднага се цопва там и аз подивявам. #Cussing outРазправията е налице,щом ми застане пред компа,все си мисля,че ще бутне там,където нещо съм започнала да правя и ще ми опропасти работата.
    Иначе , за разкършване,го нападам изневиделица,роша му косата,бия му шамарчета,щипя и гъделичкам,просвам се в-у него,за да се задуши,бутам го да падне ,а той се опитва да ми хване ръцете.Ако успее,става лошо за мен.Това ми е вечерният спорт.

# 70
  • София
  • Мнения: 9 116
Ами не напоследък, защото нямаме време. А и аз като загубя... и се цупя много  Embarassed За последно играхме табла и сантасе на почивката миналата година на морето Simple Smile

# 71
  • Мнения: 12
Като се пребере от работа се мятаме на леглото и започва голямо боричкане.

# 72
  • Мнения: 6 461
Да .Опитваме се де...... Laughing  Мъжо ме кара да играем на шах ..а аз не ща.. Mr. Green

# 73
  • Мнения: 2 407
Да.На шах, сантасе, не се сърди човече, а ина други игри,но няма да ви отварям очите. Wink

# 74
  • Мнения: 2 214
Преди да се роди малкия много често играехме на "Скрабъл". На сантасе също, но той много пада и не му е особено приятно  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт