Децата на разведени родители

  • 11 138
  • 108
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: X
Е ОК, ама аз не съм дете на разведени родители пък пак съм се изкривила до незнам си коя степен от това, че единия родител е престанал да бъде такъв, пък било то и живеещ в съседната стая.  newsm78 Той /в мъжки род- пък и има и в женски/ пак може да абдикира от родителството? Тогава кого да обвиним?

# 106
  • Мнения: 142
dinchoqсметката ти е вярна..... Embarassed
като си видях отговора публикуван,видях и грешката си....
но понеже не съм от много пишештите,незнам как да оправя годината-1996г
  Embarassed
и мисля,че повечето са разбрали,че е грешка.неволна.

а доколкото знам...темата беше за децата,не да смятаме тук.
децата са такива,каквито си ги възпитаме.
 Hug
а спътник в живота майка ми си намери и на 64г.след като остана вдовица....
та за това няма възраст.
(извинявам се,ако съм накарала някой да се върне в първи клас и да смята!
при такава тема,сметки се правят...... Rolling Eyes)

# 107
Напълно си права, Касиопея..За това казвам, че за щастие единият от двамата ми родители се оказа наистина човек-скала и съм благодарна, че вземайки ми едно ,съдбата многократно ме е компенсирала с друго.Пожелавам на всички деца да имат майка като моята, да  я ценят и уважават, защото родителите,  които се нагърбват със задачата да отгледат сами децата си наистина извършват огромен подвиг, граничещ със саможертва.

# 108
  • Мнения: 515
Така и аз мисля за моята майка и сега оставяйки сама с 2те деца се опитвам да бъда точно такъв родител.Такова е моето възпитание и такова безгранично себеотдаване съм видяла и от моята майка за мен и брат ми.Тя ме е научила ,че нищо което е постигнато лесно не е качественно,и че всяка радост се гради с много труд и болка за да те радва много дълго време.тя е най-силния човек за мен-неискам да разказвам през какво е минала,само ше кажа ,че е прекрасна женаи най-вече-МАЙКА!!!! newsm03

Общи условия

Активация на акаунт