Здравословно отслабване с диетата на д-р Ори Хофмеклер

  • 17 184
  • 353
  •   1
Отговори
# 75
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Поздравления на загубилите кг-ми!!! newsm51

Аз няколко дена бях с болки в гърба, чак дишането ми спираше. Даже ходих на масаж и това влоши много нещата[smilie=smile3518.gif] . Затова нито диетата вървеше, нито тичането. След малко ще изведа децата в парка и тази вечер, след като ги преспя ще походя с учебник в ръка, че изпита ми съвсем наближава...

# 76
  • София
  • Мнения: 488
Я малко да побутна темичката - чак на трета страница сме - Twisted Evil
Благодаря на всички за милите думи и да ви се връща тъпканоооооооооо  bouquet

Water Lily - това с тежкия кокал понякога ме е влудявало, докато се научих кантарът да ми е втори ориентир; първи - как изглеждам, а още по-първи - как се чувствам Laughing
Hot momma - знам какво е да ти боли гръб - съчувствам ти и пожелавам бързо да ти мине!
Sunny - това за тангото ми е една от гооооооолемите мечти - благородното ти завиждам!

Позволявам си на всички да "подаря" този линк с едно невероятно чувствено танго - насладете му се! Прегръщам ви Hug
http://www.youtube.com/watch?v=gEe2j43X-Ms&eurl=

# 77
  • Мнения: 12 945
Здравейте и от мен
От днес съм пак сериозно на режима. Остана ми само една гадна хрема, за която няма смисъл да вземам лекарства, така че вече нямам никакво оправдание да си похапвам често.  Naughty
До тук съм на едно кафе с мед, един билков чай (чаят поне не го подслаждам), около литър вода. Имам си и едно кисело мляко, в което си забърках малко мюсли, та по-късно ще се боря и с него. За довечера не знам още какво ще е.
А "проблемът" с по-тежката костна структура, ако изобщо това е проблем, ми е напълно познат. Никой не може да ми даде килограмите, то чак на мен не ми се вярва, че бях стигнала лятото 84 кг. Поне на лекарката ми на кантара се доверявам, защото знам, че го проверява често, та на профилактичните прегледи като се качих и направо  Shocked  Ама аз и затова не се тегля - това са само някакви числа, в моя случай - доста стресиращи. И в момента не знам колко тежа, но по-важното е, че откакто започнах диетката, има промяна в това как ми стоят дрехите  Grinning
Надявам се това да е само началото, де

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Привет, мили мои  bouquet!
Не знам дали да се отчитам, може би е все пак напредък, но вчера кантарът отчете 59.5, което е с 1 надолу. Надявам се да не ги върна. Не се радвам особено, защото последните пъти като видя кантара да сочи надолу и след 2-3 дни съм на старите килограми Sad.
Но пък всеки ден си правя упражненията - всичко ме боли след вчерашното тае-бо. Но днес пък успях да си направя пилатеса въпреки болките Sunglasses.
Natka , радвам се, че при теб нещата вече се оправят и си пак в отбора  bouquet
Sunny , така ти завиждам за танците. Така ми се танцува и на мен... Sad. Само че няма кога и с кого - мъж ми не е много по танците - не че не му се танцува...  hahaha
Water Lily, дано малката Кари да се оправи по-бързо Hug. Аз не съм карала шарка и ако се разболее малкия, ще я караме двамата, даже и тримата, че той и милият ми не я е карал Confused. Като му дойде времето, ще я караме някак.
Успешен ден на всички Hug

# 79
  • Мнения: 305
здравейте мили войничета Хофмеклерчета   love001 , днес в офиса беше лудница, а до преди малко бях на аеробика. Мислено си бях обаче една от вас  Party Солима, страшно благодаря за клипчето. Супер е smile3525 аз на танго повече няма да ходя, че ми трябва партньор и желателно да е любим, защото танца е супер страстен, чувствен  Embarassed Но, в неделя ще се пробвам на индийски танци, а утре съм на кючек  Mr. Green Движение да има. А и нали чрез танца можем да изразим себе си не по-зле от с думите. Вижте само новия клип на Шакира и Бионсе -- красота!

Катюшка, браво за постоянството. Ще видиш, че ще ти се отблагодари тялото след време. Не се отказвай и все така давай напред.  newsm51 Мускулната треска се лекува най-добре с още упражнения  Mr. Green Браво и за килограмчето надолу. Все така да вървиш. И имай в предвид, че мускула тежи повече от сланинката и важното е да се стегне тялото. Може да се окаже, че дрехите ти са широки, а тежи повече -- не се коси, а се наслади на прекрасните промени в тялото ти.

Натка, тая хрема много упорита. Не ли и писна да те тормози. Май е време да си ходи.  Party Наистина това е само началото и ако сме упорити, постоянни, позитивни ще сме и щастливи с постигнатото. Това, че дрехите ти ти стоят добре е страхотно  newsm51

Hot momma, съжалявам за болките ти в гърба  Cry Това е лошо и дано да ти мине в най-скоро време. Успех с учебника  newsm51

Аз днес бях на рибка, зелена салата, 5 литра вода, но имах и две вафли. Не им се сърдя, че ме съблазниха  Mr. Green Усмивки и хубава вечер ви желая и аз ще бягам да чета

# 80
  • София
  • Мнения: 488
ЧЕСТИТА ПРОЛЕТ КРАСАВИЦИ!    smile3525 smile3525
Тази нощ в 2,07 ч. - както сме си спинкали, Пролетта е дошла!
Нека е слънчево в душите ви, слънчевите лъчи да проникнат в душите ви, а първите зелени клончета и тревички да "изметат" всички негативни емоции.
Наслаждавайте се на тези уникални мигове в годината, когато буквално с всяка фибра усещаме как земята се събужда и се протяяяягаааа! Протегнете и вие ръце към мечтите си - ще се сбъднат!

Съни - знаех, че ще ти хареса клипчето! Hug

# 81
  • Мнения: 689
Много незабравими мигове през зелената пролет ви желая!

Момичета,моля ви ако имате малко свободно време,да подкрепите нашата съфорумка Poliral в конкурса ,,Мис интернет-Монтана,,
Гласувайте за първо място(само) за Ралица(по банския)!!!!

            http://www.montana-dnes.com/modules.php?name=girl
                 Много ви благодаря  bouquet


Виждам,че вие имате  резултати,движите се..Само аз се излагам EmbarassedНо днес ми е разтоварващ ден(на жито),че какво ли не сложих в стомаха си тия дни Embarassed
Благодаря ви за милите думи за Кари.Тя е много по-добре.Пъпките вече изчезват,но още една седмица ще си е в нас,а всек ден пита за училището PartyМного леко изкара шарката.

# 82
  • Мнения: 305
Здравейте мили момичета   love001  ,

Water Lily , много се радвам, че Кари е по-добре и шарката минава леко   bouquet Полирал - Ралица, има моята подкрепа!

Солима, благодарско за прекрасния пост. Мда, зарадва ни пролетта с един свеж дъждец  Mr. Green Присъединиявам се към думите ти - позволете си мили Хофмеклерчета да бъдете щастливи, отворете сърчицата, душите си за хубавите емоции и те обезателно ще ви навестят, а защо не и да поостанат  Crazy До момента : 3 литра вода, едно кафе с мляко и една лъжица захар, сок от грейфрут и зелена салатка. По-късно ме чака омлет, зелена салата с орехчета, сиренце, краставица, зехтин и репички, а после лудо кършене на снага - Кючек мили дами  newsm62 Усмивки и прекрасен ден ви желая

# 83
  • Мнения: 1 432
Честита първа пролет и от нас   bouquet
Аз спирам да се тегля на гадния кантар една седмица ,4е не6то зациклих и само се ядосвам и вмания4авам ,което не ми харесва.  Twisted Evil
Снощи съпружието ме ядоса и го пратих да ми купува 6околад да се успокоя ,........та съгре6их  Mr. Green
И да се скриете от урагана ей  Crazy

# 84
  • Мнения: 12 945
Здравейте, слабеещи дами и Честита пролет   bouquet

Аз правих, струвах и пак едвам намирам време колкото да прочетакакво сет писали. Тия дни така се получи, че почти нямам какво да отчитам като поета храна - денем само хвърча насам-натам, а вечер се прибирам и припадам почти веднага  Sad
Вчера бях през деня на едно кафе, имах едно кисело мляко, в което си разбърках малко мюсли и не успях да го изям  #Cussing out Е, изядох около половината. Вечерта хапнах две филийки типов хляб, намазани с извара и по няколко парченца растителен кашкавал и луканков салам - всичко това си го бях намислила за мезе на чаша червено вино, ама така и не си налях, та това ми беше де факто и вечерята.
Днес съм горе-долу на същия хал. Сутринта откраднах време за чаша кафенце и допреди малко бях на вода, защото цял ден само влизах от час в час. Преди малко пък се оказа, че единият ни доцент има рожден ден, та мога да отчета една бисквитка, един бонбон, две глътки уиски и половин чаша кола.
Един мъдрец така ме мъчи тия дни, че въобще не ми тежи това, че не ям почти нищо. Поне нещо хубаво от цялата работа, да не съм съвсем капо  Wink
За довечера по-добре да не пиша нищо, че свеки се е заканила още от вчера днес да вечеряме пържени картофки  Rolling Eyes Скоро не беше ми саботирала диетата, ама бързо си наваксва, милата
Лека вечер на всички

# 85
  • Мнения: 1 432
В депресия съм.Натъпках се като прасе.Не се понасям . Sick

# 86
  • Мнения: 305
Witchy   bouquet, недей така!!! Днес е нов ден, едно ново начало. На всеки му се случва да си хапне в повече, да се отнесе, но лично аз в такива моменти се наслаждавам истински на храната - вече съм прегрешила, пред свършен факт съм, не виждам смисъл да се кося и да си развалям настроението. Приеми спокойно станалото и погледни днес с усмивка. С любов си измисли менюто и не бъди така строга към себе си! Имаш подкрепата ми.

Натка, радвам се, че си по-добре. Ама този мъдрец какви сега ги върши безобразника, дано ти мине болката.   bouquet Усмивки и успешен ден на всички

До момента: 1.5 вода, кафенце Simple Smile))

# 87
  • София
  • Мнения: 488
Witchy - мила, не се отчайвай - на всички ни се случва!!! Приеми го като почивка от диетите и бунт на съзнанието ти срещу всички ограничения и давай нататък. Най-важното е сега да не си кажеш - аз съм си такава и така ще бъде и да се откажеш. Отслабването не е спринт на късо разстояние, а дълъг маратон - ако седнеш и си починеш (образно казано - се хапнеш здраво) не означава, че няма да финишираш успешно!

Къде сте момиченца? Как сте днес?

# 88
  • Мнения: 5 713
Тук съм аз. Чета ви. Simple Smile
От неделя аз не съм баш по д-р Ори, защото сутрин закусвам / яйце; смес ядки с кисело мляко; овесени ядки или други със сирене / + 1/2 грейпфрут.
После 2 яденета имам плодове. Към 17.30 ям салата зелена овкусена. И след това вечерям към 20 каквото съм готвила. Пия много вода и чай. Сладко 2-ра седмица не ям. Правя упражнения с един уред / пружина / за корема и краката. В неделя ще се меря.

# 89
  • Мнения: 346
Здравейте дами,
след дванадесетдневно принудително отсъствие съм отново на линия.
От утре съм с вас  Hug

Общи условия

Активация на акаунт