Кларинол КЛА 1000 на Walmark

  • 88 380
  • 398
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 630
Причина за запека в случая е Дюкан, всички дюканки страдат от такъв. Попитай в темата им как се справят с проблема Peace

# 391
  • Мнения: 94
С овесени трици,но още не съм купила такива.Имало ги на Пикадили - ще взема със сигурност,мерси все пак:))))

# 392
  • Мнения: 101
Здр.отново!!!
Искам да изкажа мнението си за кларинола.Изпих една опаковка от 60т. която беше за 20 дни-по 3 на ден.Но ефект няма никакъв.Нито кило надолу,нито сантиметри.Вече сам се предала с борбата за последните несвалени 3кг.Не смятам да купувам втора,защото от всички мнения по форумите повечето бяха с отрицателен вот.Няма да си давам парите за такива измишьотини,а мисля да опитам и с малко спорт.Макар,че не съм привърженичка на упражненията.
Успех на всички останали,започнали с Кларинол.

# 393
аз сам на 16 години и 1и63 висока а сам 60 кг от ътре запо4вам японската диета която 6те карам 3 седмици и си взех кларинол кла 1000 60 таблетки искам да стана 50 кг и естестжено 6те спортувам по 30мин на ден мн се надяжам да ги сваля тези кила оба4е не сам мн обнадеждена и след 3 седмици ако няма ефект се 4удя дали да не взимам едни хап4ета 72лв са оба4е са някакви мн силни и може да полу4а оврейдения на 4ерния дроб незнам дали да рисквам а няма кои дръг да питам освен вас

# 394
здравейте на всички включили се във тази тема , честно казано съм против всякакви добавки , но както прочетох а и доколкото разбрах на тези хапчета Кларинол КЛА 1000 на Walmark им е проведено изследване под ръководството на доц. Попова - началник на" Клиника по терапии ,метаболитни заболявания и диетика " в Универсална болница " Царица Йоана ", което пък от друга страна ме кара да мисля , че една толкова престижна клиника  няма да си сложи името просто така . Thinking Честно казано ми трябва още малко за да се зарибя и аз с тези неустоими таблетки . newsm78 . четох също и публикация от спортист . Да вярно е , че спортът е много важен но не онзи професионалния  а е достатъчно една лека аеробика ежедневно и ефектът няма да закъснее . Казвам го защото мъжът ми е бивш национал на Гърция по волейбол и виждам , че при липса на тренировка веднага се отразява на тялото , а той няма да  вечно млад я . Както и да е та от него знам за диетата която са спазвали тя е химическа като химията се получава от сборът на определени храни с тяхната им дозировка които да контролират метаболизма на тялото така , че да се получи натрупване или премахване на мазнините там където е нужно - не забравяйте обаче , че е нужно и малко физическо усилие  ooooh! ако ви интересува подобна диета предлага и Майкъл Търманд книгата от отдавна е на бълг.. пазар .  Simple Smile и моля ви никога не предприемайте диета без мнението на специалист или диетолог защото може и да ви навреди . Аз родих преди 5 месеца и от 87 кг. сега вече съм на 58 кг. при ръст 178 остана много малко около талията и се надявам с малко спорт / ма де ти като съм и мързелива / и 60 табл. от неустоимите хапчета да си възвърна и предишната талия . Успех на всички в начинанието отслабване и не забравяйте , че колкото и да сме натрупали когато погледнем нашето слънчице всичко друго остава на заден план . Ще се радвам ако съм помогнала на някого . И съм отворена към всякакви предложения и отговори по темата .

# 395
Привет! Искам да споделя своя опит в употребата на този продукт Кларинол кла 1000.
Винаги съм била около 60 кг. при ръст172 см.
 С течение на времето и то най-вече при обездвижения ми начин на живот (не слизах от автомобила си), успях да кача близо 7 кг и когато започнах наистина да се чувствам "тежка" и да се задъхвам, започнах и да търся начин да ги сваля тези килограми.
Така реших да пробвам с Кларинол-а. В продължение на близо 6 месеца го приемах по 2 капсули на ден, като разбира се в менюто си не допусках газирани напитки, сладки и тестени храни. Междувременно автомобила беше трайно паркиран и почти всеки ден вървях между 5 и7 км. до работното ми място и обратно плюс разходките със сина ми и обиколките по магазините. И резултата беше беше 0 свалени кг.
Когато спрях приема на Кларинол през 20-те дни отпуск и при същия режим на хранане и движение свалих 3 кг.  newsm78 newsm78.
Така че, направете си изводи и преценете вашия избор, може пък да сполучите с Кларинол Кла 1000

# 396
  • Мнения: 0
Миналото лято аз и маика ми пихме Кларинол и сме много доволни! Сега пак възнамерявам да си купя, за да стопя килцата, натрупани по празниците!

# 397
  • Мнения: 4
Записвам се в отбора-и  аз почвам Кларинола

# 398
  • Мнения: 18
Здравейте Simple Smile Защо не опитате нещо което е сигурно и качествено за сваляне на килограми и не е скъпо като за начинаещи ? Опитайте Victory fat burner. Ефикасно е . Разбирасе трябва поне 20 мин на ден да правите някакви упражнения и да не се тъпчете с каквото ви попадне Simple Smile Цената му е 26 лева и са 120 капсули . Резултати има със сигурност Simple Smile Фирмата е от много години на пазара можете да се поинтересувате в нета ако имате време .

Общи условия

Активация на акаунт