Познавате ли ..........

  • 2 368
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 555
Защо толкова подозрително гледате на подобни двойки? Вие няма как да знаете дали само привидно са добре  или в действителност живота им е хубав... Много грозно ми звучи подобен скептицизъм.
Аз си казах защо. Моята приятелска идеална двойка се разведе драматично. Беше голям шок за мен, плаках много, докато бях свидетел на драмата. Бях потресена от нещата, които се бяха случили "зад кулисите".
Реалността ни прави скептични, това е.

Въпреки това вярвам, че има двойки, които много си подхождат и много се обичат. Колко са красиви за страничния наблюдател е субективно. Важното е да са красиви един за друг. И без това няма човек, който да е идеален според критериите на всички.

# 31
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Относително е.

# 32
  • Мнения: 467
Да, познавах няколко... вече... само една. Дано не им мине котка път! Много ги обичам и им се радвам! Hug Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 334
...............идеални двойки,ама толкова,че чак нереални?
Той-красив,млад с престижна професия
Тя-млада,красива с хубава професия.
С перфектни отношения 1dating

значи да уточним за протокола - хората непременно трябва да са попрезрели, грозновати, бедни и нещастни, а?
само такива двойки ли можеш да "преглътнеш" newsm78

Не разбарх защо се заяждаш. newsm78 #CrazyНо както и да е винаги трябва да има и такива постове иначе няма да е интересно.Задавам въпрос и изказвам мнение.Няма трябва да ми съдиш за това?Да ми казваш какво мога да преглътна или не?
Познавате ли иделни двойки е темета -
Ако не ти изнася не нужно да отговаряш.
Още по малко да се заяждаш-за протокола Shocked

# 34
  • Мнения: 3 405
Семейството на ССФ е идеално по подразбиране. Кас пита за останалите...

Защо ли и моята мисъл се отклони в посока на ССФ newsm78
изкривено ми е мисленето вече  Mr. Green

# 35
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Или единият е красив, другият не чак толкова, или и двамата не чак толкова Mr. Green  Ама двама красиви заедно не познавам...
Опс, грешка...Брад Пит и Анджелина Джоли Wink

# 36
  • Мнения: 1 761
Познавам една двойка,която не знам дали бих нарекла идеална.Мисля,е по-точната дума е прекрасна!

Имам съученичка, която е инвалид по рождение.Не я бях виждала поне 10 години.Всички си мислеха,че няма да се ожени,ще си живее сама и семейството и ще се грижи за нея.Тя се омъжи на 18 години.Сега има две деца-според мен много добре гледани и много възпитани.Съпругът и има физическо увреждане след злополука.Живеят с 200 лева ( толкова са пенсиите,които общо получават) четиричленно семейство.Мъжът продава картофи на пазара,за да изкара някой допълнителен лев за тетрадките на по-голямото дете.Нямат домашен телефон,таксата е скъпа за тях.Никой не им помага.Тя плете прекрасни пуловери на цялото семейство ( завършила е Художествена гимназия),меси хляб всеки ден,защото е по-евтино, отколкото да го купят.Бях и на гости по Нова година.Не се оплакаха нито веднъж,че не им стигат парите.Не оплюха държавата.Когато се погледнат,в очите им светват искри.И се наричат един-друг "любов моя".
Когато попитах как живеят,отговориха ми,че се справят,защото се обичат...Тръгнах си много развълнувана от техния дом.

# 37
  • Мнения: 1 416
......................................
Настръхнах... Права си.

П.П. Не знам защо като идеална двойка определяте двама млади хора, които имат престижни професии и изглеждат добре. По тези критерии, всеки втори има перфектно партньорство.

# 38
  • Мнения: 495
...............идеални двойки,ама толкова,че чак нереални?
Той-красив,млад с престижна професия
Тя-млада,красива с хубава професия.
С перфектни отношения 1dating

значи да уточним за протокола - хората непременно трябва да са попрезрели, грозновати, бедни и нещастни, а?
само такива двойки ли можеш да "преглътнеш" newsm78

Не разбарх защо се заяждаш. newsm78 #CrazyНо както и да е винаги трябва да има и такива постове иначе няма да е интересно.Задавам въпрос и изказвам мнение.Няма трябва да ми съдиш за това?Да ми казваш какво мога да преглътна или не?
Познавате ли иделни двойки е темета -
Ако не ти изнася не нужно да отговаряш.
Още по малко да се заяждаш-за протокола Shocked

споко, бе жена  Crazy
така е, става интересно тук  Wink

# 39
  • София
  • Мнения: 368
Ние ... бяхме такава двойка.

# 40
  • Мнения: 3 423

Да, вие, страх го е от вендета

# 41
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Въпросът, кой знае защо, ми напомни за бабите по пейките пред блоковете.  Laughing
Това за теб е идеална двойка.
За мен идеални двойки няма. За мен има хора, които се обичат и са щастливи заедно. Няма значение как изглеждаш, няма значение дали някои смятат професията ти за "престижна", няма значение дали си на 20 или на 80. Любов да има.
П.П. За "картинка" -   bouquet.

# 42
  • Мнения: 4 629
Познавам двойки, в които партньорите са млади и красиви с добри професии и добри взаимоотношения. Не ги считам за иделни обаче  newsm78  Приемам го за нормално

# 43
  • Мнения: 15 619
Пък аз не искам да сме идеална двойка.
 Искам да си имаме кусурите. Wink животът ми е показал, че всички "идеални двойки" се разделят и то много често с гръм и трясък...., далеч не толкоз идеален...

# 44
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Една такава двойка, която мислех за идеална се разведе  Thinking
И аз имам такъв пример. Идеалното отвън е гнило отвътре.

Общи условия

Активация на акаунт