Стара Загора 24 - Welcome to ЗМИЯРНИКА and have a nice day...

  • 10 799
  • 280
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Първо, казвай кой е тоз капацитет за да се погрижим да бъде изобличен публично...!

Второ, това си е почти пастьоризация... Само за справка, ето какво представлява пастьоризацията...
"Пастьоризацията обикновено се свързва с млякото. Има два широко използвани метода за това: висока температура/кратко време, и много висока температура. Първият метод е по-често използван. При него млякото да се държи на 72°C за поне 15 секунди. При втория темературата е 138°C за поне 2 секунди."

И трето... Бахта-махта...!!! #Crazy

# 31
  • Мнения: 855
Бърз отчет за нас: Сисо е жизнен , смее се, рита, температура мерих под мишницата- 36,5, но носа е мноооого запушен  ooooh! слагам от капките, ама като не мога да го издухам милия. Отиваме да го къпем, че снощи пропуснахме  Peace

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Бърз отчет за нас: Сисо е жизнен , смее се, рита, температура мерих под мишницата- 36,5, но носа е мноооого запушен  ooooh! слагам от капките, ама като не мога да го издухам милия. Отиваме да го къпем, че снощи пропуснахме  Peace
Браво!
Дано да се приключиха с това проблемите ви.

# 33
Това е отговор на въпрос:"КАк спряхте да кърмите?"Не е за хора със слаби сърца.
Браво, момичета!
Чак ме досрамя да споделя, че кърмих до края на 2 месец. Кърмата ми беше прозрачна - направо водниста, ядях какво ли не - но уви! Детето плачеше от глад, все му до-давах и НАН, и на месец и половина той започна да повръща много обилно от кърмата ми. Измъчвахме се и двамата и просто се отказах. Минахме изцяло на НАН. Нямахме проблеми.

Относно поставения въпрос - пих едни хапчета, дето спират кърмата, не помня кои бяха. Изписа ми ги педиатърката на бебето. А майка ми ме накара да намаля до максимум течностите за 1 ден, след това каза хубаво да се изцедя от млякото, което имах в гърдите, и ме уви с един бинт около гъдрите (както бях със стегнат сутиен) и така изкарах 3-4 дни. Миех се бързо в банята и гледах да не вдигам много пара. Около гърдите не мокрех. Не знам и досега дали това е правилно, честно да ви кажа, но сега, като се наложи да се спирам и след второто кърмене, мисля, че пак така ще постъпя.
Злати съм,ама не ми се сменят сега профилите.
Разбрахте ли къде е истината,а?А вие не само,че кърмите ,ами и естествено си отбивате децата!Безсрамници,вместо да сте се обинтовали отдавна..

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Злати, и аз попаднах на това хипер супер макси гигантско зупер съдържателно умотворение... Даже и се изцепих в темата... Ама културно... Сега отивам в Кърмаческия, към темата с абсурдите... Mr. Green

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 00:59 от Анакондьо

# 35
  • Мнения: 619
вместо да сте се обинтовали отдавна..
Ба,да не съм мумия! Crossing Arms

# 36
Злати, и аз попаднах на това хипер супер макси гигантско зупер съдържателно умотворение... Даже и се изцепих в темата... Ама културно... Сега отивам в Кърмаческия, към темата с абсурдите... Mr. Green

Ние двамата с теб - видните специалисти по кърменето ако не им се обадим в темата... Не че мога да се меря с теб де, но хващам каквото чуя от тук и там. Та и аз им пуснах постче. И май не беше толкова меко.

# 37
  • Мнения: 6 243
Официално да обява, че дъщеря ми не се е отбила. Явно е била в творческа пауза, за да си преосмисли някои неща.

Тази сутрин ме събуди с думите "Мамо, гладна съм". Обаче се оказа, че това значело, че иска да суче. Досега това се обясняваше с "Искам нънъм". Вече сме зарязали старите изразни средства и се изразяваме културно. И сучем.

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Официално да обява, че дъщеря ми не се е отбила.

Ах ти, проклетия такава... Ка може да тормозиш детето отдавна така зверски...
Я да се обинтоваш бързо...! На моментЯ...

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Честит рожден ден на ЛАЛИ на патерици .  Laughing  Да си жива , здрава , весела и щастлива .   bouquet

# 40
  • Мнения: 449
Айде и от мен Честит Рожден Ден на ЛАЛИ! Да си жива, здрава им много щастлива! 
После да кажа: моа ли не се обинтовам, колкото нямам цици/това ще да е от многото приплъзване по камъняците, нали съм Пиперлянка Grinning/...
Иве, браво на вас! Надявам се, че всичко е преминало и да нацелуваш героя от нас  bouquet
Сега да направя обявление, за всички, които пропуснаха миналия път:
Гръцкото сдружение пак организира гръцка вечер, ама този път както си му е реда: с традиционни гръцки ястия, танци и песни. Поводът е националният празник на Гърция /Освобождението от турско робство 25 март 1821/. Денят е неделя, 25 март, часът: 19, мястото: ресторант Мантос. Кувертът е 15 лв. и включва всичкото манджа и питие. Който иска, да заповяда, аз лично нема начин да пропусна Grinning 

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
На мен много ми хареса миналия път, но след 2-дневния престой в София не знам дали ще мога да се измъкна и за това...
Ще опитам обаче  Grinning

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Докато ти си на туй бирище на гърци аз моа да гледам Джеренце...смятам знайш Mr. Green

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Мишориииии  Twisted Evil

# 44
  • Мнения: 449
Моля, моля! Ний не сме мишори, ний сме змиища Crossing Arms
Това първо. И второ, многоуважаема мамбо, аз мъжегледачка не съм поръчвала. Ако искаш мога да ти оставя малкото Джеринце докато вилнея аз по гръцките купони.
Сватя, радвам се, че ти е харесало, ама този път ще видиш истински гръцки празник, и манджите ще са си оригинални от Мантос...мммм....мляс Laughing
Олелелеееее, какъв съм заплес! Тигърче, честити ви ходещи краченца! Какъв ще стане не е важен, важното е да е истински човек  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт