Анкетка за жени с повече от 1 бременност

  • 2 655
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • plovdiv
  • Мнения: 350
две бременности, нито една стрия Peace

# 31
  • Мнения: 589
Две бременндсти с разлика 9год. и 6мес. и нямам стрии

# 32
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Керен, всичко е въпрос на структура на кожата- аз нямам почти никъде стрии, само фина мрежичка от нацепвания високо на бедрата където минава линията на бикините- и то от първата бременност.

За статистиката- три раждания с доста голяма разлика, но дори и с това напреднало ЕГН кожата ми остана еластична без да я мажа с НИЩО. Наддавах по около 15 кг. и с трите.

Мисля, че можеш да си спокойна, ти си толкова красива жена, че е два ли това прекрасно бебе, което чакаш, ще те загрози! Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 3 663
Две бременности и нямам стрии. Надавах по много, с по 50% си увеличавах теглото, но нямам. До кожа си е.

# 34
  • у нас
  • Мнения: 443
две бремености нямам стрии по време на първата се мажех кечбалсам при втората след осем години с нищо явно е въпрос на кожа

# 35
  • Мнения: 252
По корема нямам. То нямах никаде, но рязко отслабнах след втората бременност и сега си имам. Заели са формата на бикините - с бикини няма стрии, без бикини има hahahaфокуси Joy. Единственното което ме тормози е, че не мога да слагам бански с прашка на плажа.

# 36
  • Мнения: 683
Мисля, че е до кожа.
Пожелавам го и на теб -  bouquet
И аз така мисля.  Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 11 707
Два пъти съм раждала,като при всяка бременност съм качвала около 20 кг.Но по корема нямам стрии.

# 38
  • Мнения: 920
И аз мисля, че е до кожа. С първото качих 8 кг. и пак се бях нацепила жестоко. И се мажех.

# 39
  • Мнения: 1 975
Аз съм била веднъж бременна, но ми беше достатъчно за да се нацепят бедрата ми, но по корема нямам. Много са гадни и никакво мазане не ми помогна Confused

# 40
  • Мнения: 487
Че е до кожа - до кожа е,но при мен,чак на третата бременност ми се появиха мноого леки стрии на корема!Обаче са много ниско долу,почти не се забелязват.А и бързо избледняха - лятото по бански не се личат! PeaceВиж на дупето и по гърдите е друга работа Laughing,но аз и като ученичка (43-45 кг) си ги имах....Кожа....

# 41
  • Мнения: 861
След 2 бременности и аз нямам стрии- с първата качих 12 кг, с втората 17. Мазах се с обикновен масажен крем. Според мен е до еластичност на кожата, а не толкова заради грижите, които се полагат. Ох, благодаря на моята, че след всичките и непрекъснати изпитания, на които я подлагам (отслабване и напълняване  Embarassed) ми отвръща с добро. newsm10

# 42
  • Мнения: 920
След 2 бременности и аз нямам стрии- с първата качих 12 кг, с втората 17. Мазах се с обикновен масажен крем. Според мен е до еластичност на кожата, а не толкова заради грижите, които се полагат. Ох, благодаря на моята, че след всичките и непрекъснати изпитания, на които я подлагам (отслабване и напълняване  Embarassed) ми отвръща с добро. newsm10

Нахални сте вие с такива кожи. Аз моята уж я коткам, пък тя - на ти бръчки, на ти - пъпки, на ти - лишеи.

# 43
  • Мнения: 3 268
Щом не си имала,едва ли сега ще се появят .Кожата ти е еластична,не се притеснявай.Аз съм родила 2 деца по 4 кг. и нямам нито една стрия на корема.Втората ми бременност беше на 36 г. но слава богу,кожат ми се справи отлично.Мазах се с обикновен масажен крем ,родно производство.

# 44
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз се понацепих( няколко стрии имам предвид) в основаата на бедрата, на корема нямам нищо - но всичко е въпрос на кожа.
Сега да видим какво ще стане с тази бременност Thinking

Общи условия

Активация на акаунт