Кратко тестче - виж какъв си

  • 2 781
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 488
Син - Вие сте благородна и нежна личност, мечтател и романтик. Винаги следвате желанията си. Това, в което вярвате на първо място е любовта.

вярно е!

# 16
  • София
  • Мнения: 4 588
Червен - Вие сте упорита личност. Не е във вашия стил да вършите нещата до средата. Човек на крайностите сте - към някои можете да бъдете наистина мил, а към други малко нечестен. Въпреки това, приятелите ви обичат и уважават такъв, какъвто сте.


Абсолютно точно! Peace

Така си е! Grinning

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
може би е за хора, които не виждат често мост ..... горските са кафяви, градските сиви ... веднага си представих горско мостче от трупи .... естествено кафяво

# 18
  • Мнения: 534
Червен - Вие сте упорита личност. Не е във вашия стил да вършите нещата до средата. Човек на крайностите сте - към някои можете да бъдете наистина мил, а към други малко нечестен. Въпреки това, приятелите ви обичат и уважават такъв, какъвто сте.

 Това съм аз според виртуалния тест. Според теста на живота съм коренно различна.
Абсолютно точно и за теста и за живота

# 19
  • София
  • Мнения: 2 381
И аз като Лиляна исках жълт, но нямаше... Избрах червен.
Вие сте упорита личност. Не е във вашия стил да вършите нещата до средата. Човек на крайностите сте - към някои можете да бъдете наистина мил, а към други малко нечестен. Въпреки това, приятелите ви обичат и уважават такъв, какъвто сте.
Абсолютно вярно е това за мен!

# 20
  • Мнения: 1 226
Червен.Донякъде е вярно, но не всичко.Някои неща бързо ми омръзват бързо и ги оставам на средата.

# 21
  • Мнения: 1 938
Кафяв - Вие сте сериозен и работлив човек. Смятате, че правилата не бива да бъдат нарушавани. Почтена личност сте, но не и подвижна, гъвкава.
 Peace


# 22
  • Мнения: 7 474
Син - Вие сте благородна и нежна личност, мечтател и романтик. Винаги следвате желанията си. Това, в което вярвате на първо място е любовта.


# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
.....веднага си представих горско мостче от трупи .... естествено кафяво

Ахам, и аз:
Кафяв - Вие сте сериозен и работлив човек. Смятате, че правилата не бива да бъдат нарушавани. Почтена личност сте, но не и подвиждна, гъвкава.


# 24
  • Мнения: 2 152
Червен - Вие сте упорита личност. Не е във вашия стил да вършите нещата до средата. Човек на крайностите сте - към някои можете да бъдете наистина мил, а към други малко нечестен. Въпреки това, приятелите ви обичат и уважават такъв, какъвто сте.

ей това съм и е вярно да знаете, който ме познава добре,така ме определя Grinning

# 25
  • Мнения: 7 723
Кафяв , не го копирах, но е вярно  Wink

# 26
  • Мнения: 5 393
"Червен - Вие сте упорита личност. Не е във вашия стил да вършите нещата до средата. Човек на крайностите сте - към някои можете да бъдете наистина мил, а към други малко нечестен. Въпреки това, приятелите ви обичат и уважават такъв, какъвто сте."


Абсолютно вярно. bowuu


# 27
  • Мнения: 803
Бял - Вярвате в добротата, в ясните и чисти неща. Лошото е, че когато нещата не са такива, каквито вие искате, всичко се обръща наопаки. Някъде сред вашето мълчание се крие арогантност.


Съгласна. Simple Smile

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 295
При положение, че нямаше жълт избрах-
Син - Вие сте благородна и нежна личност, мечтател и романтик. Винаги следвате желанията си. Това, в което вярвате на първо място е любовта.
Има нещо вярно, но ми е интересно какво ли щеше да пише за жълтото....

# 29
  • Мнения: 1 243
Бял - Вярвате в добротата, в ясните и чисти неща. Лошото е, че когато нещата не са такива, каквито вие искате, всичко се обръща наопаки. Някъде сред вашето мълчание се крие арогантност.

Лелее,толкова вярно!  ooooh!

Направих го до края-страшно много истина има...Май не съм много много човека, който искам да бъда... Tired

Общи условия

Активация на акаунт