За родителите на бившите

  • 2 820
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 193
Откакто се разделихме ,бременна в 4-5 месец,не съм ги виждала,ама и те мен не са Laughing
А да не говорим  пък за малкия--баща му засега идва и си го вижда когато поиска, но да го заведе при тях да го видят - засега не,не съм съгласна. Не са го виждали 3 год. по-точно-никога.Това е моето отмъщение :mrgreen Така че нямам никакви контакти с тях,слава богу.

# 31
  • Мнения: 3 634
Мдааа... и при нас картинката е същата.
Последно се обадиха малко след като се изнесох от бившия и се нанесох в сегашния град в който живея. След това аз съм им звъняла, последно 2006 юли месец. Ни веднъж не са се обадили и проявили интерес да разменят няколко думи с внук си. А внучката си са я видяли един единствен път и то преди 10 месеца.
Когато говорихме с тях за последно (миналата година месец юли) свекърВЕЩИЦАТА ми каза: "Ама нали разбираш, че ние сме обикновенни финландци и за това не ти се обаждаме!?!" ... та какво да добавя след това...

Поне бившия звъни по веднъж в месеца... сега пак прояви интерес към децата си и ще ги вземе в петък... хм... дали?

# 32
Da6tertia mi e na 6 godinki. Kato de razvezdahme svekarvata razprostrani iz celia grad, 4e sam bila zabranila da se vizda s deteto, izhra4i zialata pomia na ne6tastnia si zivot varhu moia grad. D6teria i ia vizdaha samo, kogato milia i ba6ta si doide ot Italia po niakoi praznik. Saotvetno toi dosta 4esto zabravia da vzeme deteto pone za dva 4asa, no pak onazi zmia razpravia naliavo i nadiasno, 4e az ne sam bila davala Joanna. Dori sa se pokazvali "razrevani, s krokodilskjite im salzi" pred horata, za6toto ne sam go bila davala dori da go vidiat( estestveno az znam istinata, svekarva mi i sina i revat, kogato sa na treta faza- 3-ta rakiika) Kakto i da e az pak se stremia da ne otgovariam na provojaciite im, za6toto tova sa prosti hora, koito im dai samo kratanlaci da govoriat. I moia slu4ai be6e podoben na tozi s pizamata. Dori imam dosta za razkazvane. Kogato da6teria mi stana na dve godinki, svekarva mi idva na rozden den na da6teria mi i i podariava goliama luksozna kutia s roklia, koiato predi tova e raznesla iz vsi4ki sasedi da pokaze kakvo podariava. Samo 4e tazi roklia ia kupuvah az i s tazi roklia kra6tavah da6teria mi v carkvata. Ami deto i donesoha edin kufar s igra4ki.... horata ne znaiat, 4e az i gi biah kupuvala. Ah da zabravih, ami i az polu4ih podarak pizama za da6teria mi.... strahotno sakrovi6te...PIZAMATA NA BIV6IA MI MAZ OT DETSKATA GRADINA.... tova kak vi zvu4i....  E SEGA VE4E NAISTINA GORIA TO ZELANIE ZA SDOBRI OTNO6ENIA SAS SVEKARVA MI.  #2gunfire

# 33
  • Мнения: 357
Баща му почина преди да се оженим, но докато бяхме гаджета, той умираше за мен за разлика от жена си. Тая вещица ме мразеше от дъното на душата си, обаче като отида в тях ми се лигавеше и ми  се мазнеше... още ме е яд, че не я сложих още тогава, където й е мястото.
Сега тая злоба сигурно ме мрази още повече, но чувствата са взаимни! Аз към бившия не тая такава злоба, каквато към тая жена. Може ли нормална жена на 52 години да съветва сина си да си остави детето? Може ли да има внуче и за почти 2 години веднъж да не се обади да попита добре ли е и има ли нужда от нещо? Може ли да не го е виждала откакто беше на 1 месец и поне да не й е любопитно колко е пораснал?
Е това нормален  човек ли е? #Cussing out

# 34
  • Мнения: 589
Мдааа... и при нас картинката е същата.
... свекърВЕЩИЦАТА ми каза: "Ама нали разбираш, че ние сме обикновенни финландци и за това не ти се обаждаме!?!" ... та какво да добавя след това...

  Глей ти... #CrazyБях готова да се закълна в живота си,че това държание си е типично балканско...
 Моите бивши свекъри за 12 годишен брак със сина им ги видях три-четири пъти,е не ме харесваха,и това си е...Simple SmileВнук си го видяха за първи път чак когато стана на 3 години...Нито преди развода,нито след него са се обаждали да честитят рожден ден или Нова година,да не говорим за долнище от пижама Joy Сега имат внучка от новата жена на бившия,ама и нея май не познават,така ми разправят моите деца...Ейй,не се намери жена,която да смятат за подходща снаха тия хора,бе,нищо,че новата снаха е "агне" на 25 години... Joy

# 35
  • Мнения: 332
А и ние живеем в различни градове все пак. Grinning
Ей на това му се казва късмет Simple Smile
супер
моята не се интересува нито от детето,нито от мен,и така е по-добре.не ме прие от началото и така си останаха отношенията и до днес.никога не ми се е обаждала за рожденния ден на детето,но тази година ми звънна с думите"ЗДРАВЕЙ МИЛИЧКАТА МИ...."
Е ?? newsm78 толкова е щастлива,че неможе да прикрие емоциите си.

# 36
v na4aloto, kogato si misleh, 4e vsi4ko e rozovo i prekrasno, si misleh, 4e me bogotvorqt.
NO...posle razbrah, 4e savsem ne e taka...
te ne samo razbiha vsi4ko mejdu men i maja mi (toi sa6to ima vina, razbira se), no i sega tapata mi svekarva nastroiva vsi4ki, 4e az, edva li ne...LO6ATA...nqma da im dam da vijdat deteto.
govorqt kakvoto im padne, a nito vednaj ne sa se obadili da pitat kak e malkia...sigurno, za6toto e o6te bebe i ne razbira, posle 6te mu se maznqt,
vse mi e taq, ve4e sam gi otpisala!!!

# 37
Deteto mo be6e na 11 meseca kogato re6ihme 4 s BND niama da ni bade i 6te se razdeliame.Togava za posledno vidiah svekarvi6teto.Kaza mi takiva lo6i dumi 4e da ne ia pogledne6.Ne mina mnogo vreme  i se razdelihme s ba6tata.Ottogava sega da6teria mi e na 2.5 ne sa pojelali da ni vidiat to ostavi men ami pone neia.Kato ni vidiat s deteto na ulicata ne podminavat s ov4i pogledi abe naistina balkanska mu rabota kak zaspivat tezi hora s kakva savest ne znma prosto mili4ki.No zdrave da e.Gospod da ni dava sili da se spraviame prosto poniakoga ne znam kak izdarjam na vsi4ko tova.Men kato maika me boli no na koi mu puka osven na moite roditeli.Dali 6te badat nakazani edin den za bezrazli4ieto si.

Общи условия

Активация на акаунт