За раздумки и кафенце,в Разград да си свийм местенце !!!

  • 8 806
  • 322
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 441
icipici стига с   мечтите.Аз предлагам всяка да си избере превозно средство и да тръгваме....

Аз си избирам метлата,ако има и други желаещи за метлички имам още 2 ще услужа  hahaha hahaha

# 76
  • Мнения: 256
То Титанче като гледам метлата ще ни събере 2те. Ще ме вземеш ли на твоята метла. Ще спестим място да можем всички да се съберем hahaha

# 77
  • Мнения: 227
добро утро и от мен пожелавам ви един слън4ев и усмихнат ден. .
хаиде на сутрешно кафе за събуждане  food010

# 78
  • Мнения: 3 219
за мен-колата,ако някой иска ще го повозя!

# 79
  • Мнения: 441
Стели,за теб винаги ще направя място на метлата.
Буби браво има нужда и от шофьори  Joy

# 80
  • Мнения: 51
Аз вече съм си поръчала перка..../като на този приятно закръглен и много чаровен приятел-Карлсон/другите екстри си ги разпределете.

# 81
  • Мнения: 441
то ние докато тръгнем ще дойде рожденният ти ден и ще си получиш перката  hahaha hahaha.Твоят въпрос е уреден.Остава другите да си изберат как ще пътуват.

# 82
  • Разград-София
  • Мнения: 273
На мен ми хареса метлата   hahaha Joy Joy !Пу тя е за мен !!!

# 83
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Добро утро и от мен!
 Пак съм на работа и новата седмица започва добре,за сега.Като се има предвид,че до отпуската остават само 5 дни,съм повече от доволна  Mr. Green.
  Бях решила през почивните дни да прибера част от зимните дрехи,но времето пак се развали,така че не правих нищо  Crazy,отдадох се на блаженно мързелуване и нощно купонясване. Joy Joy Joy
  Така и не остана време да обиколя за обувки  Embarassed,но се оказа че малкия човек няма  нужда от такива,крачето и не е пораснало и ще изкараме пролетта с обувките и маратонките от есента.Виж каката е проблемна,трябват обувки за рокля,че тя е голяма фръцла.Всъщност и харесах едни,но цената никак не ме съблазни  Mr. Green,65 лв. за детски обувки ми идват в повече. Sick
   По време на отпуската мислим да отидем до Варна,така че и там ще се поогледам.  bouquet
   Вие как сте?
   bubito_ откриха дръжките,които ти трябват,но цената е различна  newsm78.Ако искаш мога да ти дам тел. и каталожен номер дали няма начин да ги доставят в магазина им в Русе,все пак са една фирма? newsm78 Ако пък решиш мога аз да ти ги взема,само кажи  Peace

# 84
  • Мнения: 256
Днес ли тръгваме. Бабата ще дойде да гледа Гого и аз тутакси се мятам на метлата. Само почукай на прозореца като тръгваш от вас hahaha hahaha hahaha

# 85
  • Мнения: 441
Днес ли тръгваме. Бабата ще дойде да гледа Гого и аз тутакси се мятам на метлата. Само почукай на прозореца като тръгваш от вас hahaha hahaha hahaha
Никакви проблеми  hahaha hahaha
 Фантичка какви са тия обувки за 65лв,златни ли са  #Crazy #Crazy

Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 15:35 от titania

# 86
  • Мнения: 3 219
nenka, що не пишеш бе ,човек ? Ще те подгоним с метлите....

# 87
  • Разград-София
  • Мнения: 273
nenka, що не пишеш бе ,човек ? Ще те подгоним с метлите....


 newsm48 rotfImao rotfImao rotfImao smile3532 smile3532 smile3532 smile3532        Ей ще ме побъркате от смях днес .... и с тия метли  Joy hahaha Joy

# 88
  • На черешата
  • Мнения: 8 393

 Фантичка какви са тия обувки за 65лв,златни ли за  #Crazy #Crazy

  Естесвен велур и т.н...,мнооого са хубави,признавам.Ама като си познавам детето,и знам колко си пази обувките  newsm78,просто няма смисъл.Не,че на Колев са много по-евтини ,но техните 40лв взеха да ми се виждат по-приемливи. CrazyУжаааааас,а да бяха само обувките.Голямата е кокона от всякъде,още от сега в чудо сме се видяли с нея,а какво ли ще става след някоя и друга година.... #Crazy

# 89
  • Мнения: 441
Не искам да те плаша,но и Рени беше така като малка.И все още си е кокона така,че стягайте се hahaha.Има и друго ,тя може да си иска,ама няма как да има всичко,нали?

Общи условия

Активация на акаунт