VIP Brother 2 - НАЧАЛОТО!

  • 32 031
  • 1 078
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 674
От тайната стая чух че ще се излъчва Горещо на живо. Също там може би ще има мисии и първи брачни нощи... newsm78 newsm78
Абе този нашия Данов верно влезе в Вип-а... Joy Joy Joy
Да Ви кажа честно богат е но не чак толкова колкото разправя. Какви 15 млн.евро  Joy Joy
Той продава малкото си хотелче Ной за 10-12 млн.евро и останалите 2-3 млн.евро може би са от риболовното му катерче дето той гордо нарича яхта и от апартамента му в Варна и София...хм hahaha незнам...

# 991
  • Варна
  • Мнения: 815
дами, извинете ме, че тъй нахлувам...  Blush
Има ли начин да се гледа предаването on-line в НЕТ-а, без да се плаща?  Twisted Evil

  bouquet мерси   bouquet

Да, ако си абонат на БТК, а ние не сме...и ще "гледаме" тук Wink
АБЕ АЗ УЖ СЪМ АБОНАТ НА бтк ПЪК ПАК НЕ МОГА ДА ГО ГЛЕДАМ
И аз не мога да го гледам, само черен екран има........... Cry

# 992
  • София
  • Мнения: 5 831
лелеее, не можах да изчета всичко  ooooh!
Фаворит ми е Катето Евро, много я харесвам, голяма е купонджийка  Party

Нали преди имаше един сайт бигбрадърфенс, където репортерстваха непрекъснато, вече не ми работи, да не е преместен на друг адрес?

# 993
  • Варна
  • Мнения: 1 842
росица хем е грозна, хем е тъпа, и на кого каква е, ще ме светнете ли, че не съм я чувала никога?
духовен съветник на Иван Зографски  Joy

# 994
  • Мнения: 4 202
дами, извинете ме, че тъй нахлувам...  Blush
Има ли начин да се гледа предаването on-line в НЕТ-а, без да се плаща?  Twisted Evil

  bouquet мерси   bouquet

Да, ако си абонат на БТК, а ние не сме...и ще "гледаме" тук Wink
АБЕ АЗ УЖ СЪМ АБОНАТ НА бтк ПЪК ПАК НЕ МОГА ДА ГО ГЛЕДАМ
И аз не мога да го гледам, само черен екран има........... Cry

Гледам без проблем с БТК

# 995
  • Мнения: 1 673
Кламерче,   bouquet
Монда,   bouquet
Дидик,   bouquet
И на всички останали, които ни казват какво се случва вътре,   bouquet

Момичета, миналата година имаше един фенски сайт, в чийто форум имаше тема "репортери". Там едни добри деца описваха непрекъснато какво се случва без коментари, само действия, с един много сполучлив, колоритен тон.

Някой да помни как се казваше този сайт? Търсих снощи в Гугъл, ама не го открих...

А, вижте тука какво намерих! Чужбинките да пооплакнем и ние око-няколко от снощните визитки:

http://www.vbox7.com/search/?vbox_q=VIP+brother&page=1

Хихихи! Снощи влиза Азис в къщата и се поздравява и целува с хората и тази Роси му подава ръка:
Азис: "Здрасти! Васко съм аз! Как си?"
Тя: "Добре"
Катето: "Как няма да е добре като ми пуши от цигарите!"

Това тук го видях:
http://www.vbox7.com/play:3185ed92

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 11:31 от Marie-Antoinette

# 996
  • Мнения: 3 268
Е нали Здравко каза, че са разделени, някви глупости бил правил и се извиняваше? Това било причината да влезне в къщата- да си оправил проблемите със семейството /странно как се оправят сем. проблеми от разстояние... Crazy /
Нещо не му вярвам на Здравко.Пак иска да ни мине,да го съжалим.

# 997
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 856
От коментарите на Кламерче (първия пост по темата) вадя заключение.

# 998
  • Мнения: 4 202
Азис рИве

# 999
  • Мнения: 7 186
росица хем е грозна, хем е тъпа, и на кого каква е, ще ме светнете ли, че не съм я чувала никога?

Амбициозна е

# 1 000
  • Варна
  • Мнения: 815
Извинете, че не мога да прочета тези 48 страници  Shocked, и се извинявам, ако вече сте го обсъждали. Но все пак какво мислите - Здравко дали наистина е бил разделен с жена си или всичко е нагласено?
не са разделени, а просто ще й предлага брак, ще се женят в къщата
вчера на лайфа, здравко каза, че с жена си са рзделени от 4 месеца, ако добре си спомням. И тъй като BigBrother играел голяма роля в неговите най-важни събития, решил да предложи брак на христина точно тук.

# 1 001
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
От всичките 50стр. разбрах едно съществено нещо -  подозирате, че  Венета е бременна, защото не пиела кафе  Rolling Eyes Логично

# 1 002
  • Мнения: 5 370
От всичките 50стр. разбрах едно съществено нещо -  подозирате, че  Венета е бременна, защото не пиела кафе  Rolling Eyes Логично
Абе принципно това с непиенето на кафе не е баш критерий, щото и аз, и други познати си пийвахме.
Но тя нали спомена, че много ядяла напоследък....или аз така поне разбрах? newsm78

# 1 003
  • Мнения: 48 083
росица хем е грозна, хем е тъпа, и на кого каква е, ще ме светнете ли, че не съм я чувала никога?

Амбициозна е
то това ми беше ясно  Wink
здравко и тишо ми е тъпо че влязоха, нова толкова ли не можа да намери друг кой да влезе в къщата, та трябваше да влизат бивши съквартиранти

# 1 004
  • Мнения: 4 053
От всичките 50стр. разбрах едно съществено нещо -  подозирате, че  Венета е бременна, защото не пиела кафе  Rolling Eyes Логично

е,и аз не пия кафе ,ма не съм бременна Wink

Общи условия

Активация на акаунт