За "скритите"...

  • 3 923
  • 110
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 677
Аз си бях открит до скоро,но в една тема някой ми подвикна:"Ей,Сопранов,и стига само си чел,а вземи се изкажи!"..И от тогава се покрих..

# 76
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Пристрастена съм, проявявам нездрав интерес към някои теми и шпионирам определени потребители. Признавам си.

# 77
  • Мнения: 6 155
Пристрастена съм, проявявам нездрав интерес към някои теми и шпионирам определени потребители. Признавам си.

 Laughing Peace

# 78
  • София
  • Мнения: 3 099
Седя си свита на кълбо в храстите и чакам да мине Азис, та да го ухапя....

# 79
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Няма да мине, той е в Къщата Mr. Green Ама ти си стой...

# 80
  • София
  • Мнения: 3 099
Няма да мине, той е в Къщата Mr. Green Ама ти си стой...
Все ще мине някой в Негова проссссслава...  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 1 858
"скрит" съм защото не искам мен да ме шпионират! Форума постоянно ми е отворен но аз не съм постоянно пред компютъра. Като види някой, че съм на линия и ми пише ЛС а аз не отговоря наистина се остава с впечатление, че не искам а отговоря а аз може да не съм пред компютъра. Та за това използвам опцията "скрит". Щом има възможност да съм скрита защо пък не?!

# 82
  • Мнения: 3 423
"скрит" съм защото не искам мен да ме шпионират! Форума постоянно ми е отворен но аз не съм постоянно пред компютъра. Като види някой, че съм на линия и ми пише ЛС а аз не отговоря наистина се остава с впечатление, че не искам а отговоря а аз може да не съм пред компютъра. Та за това използвам опцията "скрит". Щом има възможност да съм скрита защо пък не?!

Това пък с личните съобщения
голяма застраховка, голямо чудо.
Седят тука столкери и дебнат.
А си се появил, а ти пукат по шева
кутията. Много смешки чета тука...

# 83
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Тука някой каза ли ви (във всяка такава тема става дума), че модераторите виждат вся и всьо - скрити и открити?

Мис Бу, L е о, Пух, Nadejdica, galll, Фроска и 0 Гости преглежда(т) тази тема.

# 84
  • Мнения: 503
Изобщо не ми пука дали някой ме вижда или не. Не се срамувам от това, което чета и пиша. Веднага си признавам, че съм"бръкнала" в един-два профила, защото ми е харесало нечие мнение  и ми е било интересно какво мисли този потребител по други въпроси.

# 85
  • Мнения: 503
Тука някой каза ли ви (във всяка такава тема става дума), че модераторите виждат вся и всьо - скрити и открити?

Мис Бу, L е о, Пух, Nadejdica, galll, Фроска и 0 Гости преглежда(т) тази тема.
И пишат Wink

# 86
  • Мнения: 3 423
Тука някой каза ли ви (във всяка такава тема става дума), че модераторите виждат вся и всьо - скрити и открити?

Мис Бу, L е о, Пух, Nadejdica, galll, Фроска и 0 Гости преглежда(т) тази тема.

Бу, много мръсно от твоя страна.
Знаеш през войната кво е ставало
с такива като тебе, а? А?!

# 87
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Трай...представи си да копирам тези данни от темата за ВБ2, където над 60 човека има във всеки един момент...

# 88
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Сега следва да се надуя, че никога, ама никога няма да ме видиш там Mr. Green

# 89
  • Мнения: 3 423
Трай...представи си да копирам тези данни от темата за ВБ2, където над 60 човека има във всеки един момент...

Шейсет патрона залудо.
Бум-бум-бум, хей, я!

Общи условия

Активация на акаунт