ВЕЛИКДЕНСКИ БАЗАР - ОТЗВУК И БЛАГОДАРНОСТИ!

  • 6 757
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 743
http://dinoone.data.bg/DBM_29-03-2007_TVEvropa.wmv
Репортажа по телевизия Европа

# 16
  • Мнения: X
Дамаянти, ей такова нещо ми излиза от репортажа:0&ІuЋfП¦Щ�Є�bОlB���������@¤РТгТ—р� Й^ЁP,��������A�p�p�l�i�c�a�t�i�o�n��
 
Грешката в моя телевизор ли е?

# 17
  • sofia
  • Мнения: 7 477
снимките са страхотни,  bouquet

според мен днес мина страхотно и се надявам идните дни пак да е така PraynigДано се размине дъжда утре само.

може би е най-добре ако вали да се из4ака до 12.00 и тогава да се разполагате.Но ще си покаже сутринта и ще решите как да направите.
Мери,как като глиган бе,добре си ,я не се занасяй Simple Smile
ей,много сте изписали бе,не мога ви из4ета.Факт е ,4е има страхотии и много се радвахме днес на вси4ко донесено от вас и децата  bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Мнения: X
Пожелавам ви хубаво време утре и до края на базара да продадете всичко!

# 19
  • София
  • Мнения: 6 743
Дамаянти, ей такова нещо ми излиза от репортажа:0&ІuЋfП¦Щ�Є�bОlB���������@¤РТгТ—р� Й^ЁP,��������A�p�p�l�i�c�a�t�i�o�n��
 
Грешката в моя телевизор ли е?
Ако си навън, не можеш да сваляш от дата.бг  Confused
Инак десен бутон - сейф тарджет ас  Embarassed

# 20
  • Мнения: X
Видях го!
Роси беше впечатлаваща!Ама и ти изглеждаш  добре, Дамаянти!
Eдно голямо браво за вас момичета!

# 21
  • sofia
  • Мнения: 7 477
моля ви утре само да не забравите ако се появят медии да казвате за датите на базарите в Горна Ор.(6 и 7.04) и Видин -утре(събота) Praynig Praynig Praynig

# 22
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Браво момичета, страхотни сте, а кога ще има пак някакъв благотворителен базар, за да почна от сега да правя разни нещица ?

# 23
  • София
  • Мнения: 6 743
Хайде народе - стягайте гащи  Mr. Green
Спорен ден на библиотекарките  Mr. Green   bouquet  Laughing

# 24
  • Мнения: 908
Доходен ден и от мен  Peace Стискам палци да не вали  Praynig И да ви гледам довечера в новините  Hug

# 25
  • Мнения: 1 878
И от мен - спорен и доходен ден  Hug

Тук качих част от мойте снимки

Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 13:12 от Sunnily*

# 26
  • София
  • Мнения: 6 743
Вече съм на топлооооо  Laughing Mr. Green Изпопукахме от студ, но устояхме стоически  Laughing
За моя най-голяма жалост, нямаше наплив от хора - беше доста слабо Sad, но все пка не губя надежда, като го отразят в новините довечера да има ефект за утрешния ден  Hug
Благодаря на всички от все сърце!!!
На момичетата от Видин, които мръзнаха с нас, на майките с бебета , които доказват, че няма невъзможни неща и който иска да направи нещо - намира начин!!!
СПЕЦИАЛНИ БЛАГОДАРНОСТИ на СЕМ.ЧЕМИШКИ   bouquet  Heart Eyes - ВЕЛИКИ ХОРА СТЕ ДВАМЦАТА и ви желая много здрав и късмет!Доброто което правите да ви се връща стократно!!!  Hug

Момичета ГОРДЕЯ се, че съм част от вас!Че ме направихте малко повече човек!Много ме радвате и ви обичам всички!  Hug   bouquet  Heart Eyes
Ети, мила, благодаря и на теб, че ме облече и не умрях от бяла смърт Laughing днес    Heart Eyes

# 27
  • sofia
  • Мнения: 7 477
и на библиотеката беше слабо до обяд,после незнам,4е си тръгнах.
за утре времето го дават по-топло-около 14-15' Praynig

моми4ета,няма по-хубаво от това,4е сме заедно и се опитваме да се борим с вятърни мелници.Децата го заслужават Heart Eyes

# 28
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Мдааа,голям клинч беше,ей Sick Ама ние нали сме инати - седим си и тва е Crazy Особено групата от сутринта,страшни сте Hug Утре с една дамаджанка винце,та да се сгреем  Mr. Green Mr. Green Тъкмо и Мариета да науча на Елениното/че тя малко бавно зацепва hahaha/

Айде,утре пак там Peace

# 29
  • Мнения: 6 461
В библиотеката днес беше слабичко,пробвахме и на вън,но...нямаше голям ефект. ConfusedВремето студено,хората бързат cold,но за утре надеждите са по големи. WinkДаже Линда се притесни и хукна към Слънчоглед за материали-ще твори чудеса за базара!Дано утре да не ви стигне стоката,да е топличко и приятно! Ще ви проверявам по телефона!  phoneuu Още веднъж успех на всички утре и ...момичета-брагодаря ви че ви има!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт