Диетата на Цеци Красимирова

  • 8 605
  • 89
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 241
1 месец ли си била само на вода и кафе Shocked...сериозно се замислям дали да взема и аз да пробвам,щом се отслабва толкоз newsm12(знам,че е индивидуално,ама все пак)
НЕДЕЙ ТАКА!!
аз едно лято изкарах месец и половина на зеленчуци и плодове и свалих 15 кг , след 6 месеца за съжаление ги качих щото спрях цигарите

# 46
  • Мнения: 916
Ама аз дори и да гладувам ще е най-много за 1 седмица(повече абсурд да издържа) и няма да бъда само на кафе и вода,а и бульони(зеленчукови напр.)+сокове

Последна редакция: вт, 03 апр 2007, 16:34 от f1ST14ka

# 47
  • Мнения: 5 103
Ама аз дори и да гладувам ще е най-много за 1 седмица(повече ъбсурд да издържа) и няма да бъда само на кафе и вода,а и бульони(зеленчукови напр.)+сокове
Според мене си направи правилен хранителен режим примерно разделно хранене, имаме си хубава тема посветена само на него, дава добри и трайни резултати Grinning

# 48
  • Мнения: 1 241
исках да ти кажа(но май не го казах мн добре)че даже да си хапваш много подове и зеленчуци(повече зеленчуци) пак ще свалиш задоволително много и кожата става супер и ще се чувстваш много по-добре отколкото ако си само на течности Wink

# 49
# 50
  • Мнения: 1 952
1 месец ли си била само на вода и кафе Shocked...сериозно се замислям дали да взема и аз да пробвам,щом се отслабва толкоз newsm12(знам,че е индивидуално,ама все пак)

Това е практически невъзможно....не виждам как някой ще изкара на вода и кафе повече от 1-2 дни.

# 51
  • Мнения: 6 958
1 месец ли си била само на вода и кафе Shocked...сериозно се замислям дали да взема и аз да пробвам,щом се отслабва толкоз newsm12(знам,че е индивидуално,ама все пак)
НЕДЕЙ ТАКА!!
аз едно лято изкарах месец и половина на зеленчуци и плодове и свалих 15 кг , след 6 месеца за съжаление ги качих щото спрях цигарите

Подкрепям, че е възможно  Peace

# 52
  • Мнения: 1 952
Искаш да ми кажеш, че може да се яде абсолютно нищо ли?
1-2 дни някак ше издържиш, но месец..абсурд...

# 53
  • Мнения: 1 241
1 месец ли си била само на вода и кафе Shocked...сериозно се замислям дали да взема и аз да пробвам,щом се отслабва толкоз newsm12(знам,че е индивидуално,ама все пак)

Това е практически невъзможно....не виждам как някой ще изкара на вода и кафе повече от 1-2 дни.
Възможно е ! нарича се анорексия
чела съм че всяко гладуване  повече от 3 дни, което не е проведено правилно може да доведе до анорексия

# 54
  • София
  • Мнения: 2 840
Възможно е ! нарича се анорексия
чела съм че всяко гладуване  повече от 3 дни, което не е проведено правилно може да доведе до анорексия

Да, бе, де тоз късмет Mr. Green
Майтапя се.
Истината е, че съм изкарвала и по три и по четири дни без ядене, но от притеснения, а не на диета и никога не съм се докарвала до анорексия, даже след това освирепявах за храна.

# 55
  • София
  • Мнения: 2 840
Искаш да ми кажеш, че може да се яде абсолютно нищо ли?


Ей това е култова реплика!

Да се яде нищо.  bouquet

# 56
  • Мнения: 6 958
Искаш да ми кажеш, че може да се яде абсолютно нищо ли?


Ей това е култова реплика!

Да се яде нищо.  bouquet

Много си наблЮдателна Mr. Green

Последна редакция: вт, 03 апр 2007, 18:15 от miranda_rs

# 57
  • Мнения: 1 952
In English- eat nothing  Peace

# 58
  • Варна
  • Мнения: 246
миналата година когато бях качила 10 кг. една позната фитнес инструктурка ми направи подобен хранителен режим. Целта е да се храниш на всеки 2-3 часа за засилване на метаболизма и на малки порции предимно пилешко месо,риба,задушени зеленчици,овесени ядки,плодове. Ако някой се интересува мога да му дам цялата рецепта. Аз свалях по 5 кг. за 3 седмици, съчетано с 3 пъти седмично фитнес и вървене пеш до работа.
ПС никой инструктор и диетолог с когото съм разговаряла не толерира гладуването!

# 59
  • Мнения: 2 811
ооо аз се интересувам тъкмо обмислям какво да почна, защото на глад  ми е много трудно.
но ще си спазвам и лунните де. ако можеш и фитнеса да кажеш горе долу какъв ти е бил или поне координатите на инструктора. мерси много много много   bouquet  bouquet Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт