Nail art-13

  • 13 651
  • 312
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 723
Валка, допада ми идеята, започвам да мисля заглавие на конкурса  Grinning

# 46
  • София
  • Мнения: 1 544
Привет  Hug Поздравления за победителките, както и за всички участнички в конкурса. Всички декорации бяха на ниво.
Запис и от мен с нещо старо  в нов вариант Wink на една колежка:


Много съм го закъсала с моите нокти и нямам никакво желание за декорации вече 2ри месец. Помагайте. Ноктите са ми раздвоени и обелени до средата. От почти месец пия Геретамин Нео и вместо да се оправят нещата - стават по-зле. Мажа се с този вилшебния 5в1 обаче няма ефект. Дали да не спра да се лакирам и всеки ден с крема на БиоТрейд да се мажа??? newsm78
Дайте акъл Thinking

# 47
  • Мнения: 118
Оф, и аз съм така, нещо ги е обзела пролетната умора и ноктите ми Sad  Sad. Мажа ги с йод- от него съм най-доволна!

# 48
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Следя ви да знаете Wink валката78, съгласна съм с теб, аз затова казах че няма какво да му пресъздаваме на празника чрез нокти. Харесвам идеята маникюра да е съчетан с дреха или аксесоар

# 49
  • Мнения: 1 069
Като се замислих сега май Великден не е особено вдъхновяващ празник за nail art... какво ще рисуваме, зайци, яйца... не знам и аз Thinking

Имам една друга идея. Можем да си направим декорация в тон с някой тоалет, блузка или рокля например, може и  някой друг аксесоар като диадема или някое шалче или пък бижу, като това същевременно ще е и задължителният елемент към снимката... само не знам какво заглавие може да се измисли за конкурса и кажете дали въобще ви допада идеята.
Нещо подобно си мислех и аз. За мен е важно как маникюра се съчетава с тоалета!
Сега боядисвам яйца, после ще ви покажа как боядисах колежките днес!

# 50
  • Мнения: 1 069
Ето ме, днес ми е ден за боядисване!
1. "Боядисах" една колежка, която не полага никакви грижи за ноктите си, но днес нещо й се прииска. Нямам нищо общо с кожичките. Ето я
2. Колежката с ужасно хубавите нокти: Ето я.
3.А това е поредният ми опит с мокрите. Аз

# 51
  • Мнения: 7 723
...
3.А това е поредният ми опит с мокрите. Аз

 Thinking Нещо май съм пропуснала  Embarassed Ще разкажеш ли повече за мокрите  newsm78

# 52
  • Мнения: 1 069
По- горе има ояснение от bibince. Аз не съм спец, пробвам се само!

# 53
  • Мнения: 143
valieta, аз следвам примера ти - и за яйцата, и за мокрите..  Grinning Ето резултата:

http://i138.photobucket.com/albums/q278/qbadabaduuu/IMGP1902.jpg

Като се замисля боята за яйца (на палеца и показалеца) се връзва с декорацията,а  newsm78  Crazy Така се наклепах одеве, че с нищо не мога да я махна тая боя и гледах да замажа положението с нещо..  Whistling

# 54
  • Мнения: 5 299
Като се замислих сега май Великден не е особено вдъхновяващ празник за nail art... какво ще рисуваме, зайци, яйца... не знам и аз Thinking

Имам една друга идея. Можем да си направим декорация в тон с някой тоалет, блузка или рокля например, може и  някой друг аксесоар като диадема или някое шалче или пък бижу, като това същевременно ще е и задължителният елемент към снимката... само не знам какво заглавие може да се измисли за конкурса и кажете дали въобще ви допада идеята.
И аз щях да предложа същото. Grinning
Не съм навита никак за Великденски маникюр, защото никой няма да си нарави специално за случая, а и няма какво да се рисува освен зайци, пилета и яйца Tired

Идеята ми беше да си изберем по един ве4ерен тоалет, и задължителният елемент да е чаша за вино, шампанско или каквато и да е на стол4е чаша. Grinning
Аз ве4е имам гоотов модел Mr. Green

Дове4ера ако успея да се включа, ще ви пусна и малко снимки, че събрах доста.
Мъжа ми  си е в БГ до утре, и сега се обичаме многоSimple Smile))))))

# 55
  • Мнения: 295
привет на всички Simple Smile толкова отдавна не съм писала във темичките за красоти по ноктите... сега ви изчитам - такива красоти сте творили! браво!

ето нещо от мен (извинявам се за размазаната снимка): http://snimka.bg/album.php?album_id=121477
за съжаление нямам навик да си снимам ноктите Sad и днес съм с много красива декорация, макар и малко поолющена, но ще я снимам като я направя пак

приятно изкарване на празниците Hug

П.С. много ми харесва идеята за "вечерен" маникюр и мисля да се включа Wink

# 56
  • Мнения: 1 069
qbadabaduuu, интересно се е получило!

# 57
  • Мнения: 1 069
Бейб, не искам да те притеснявам в този момент, но не разбрах за вечерния тоалет, как точно да си го избирем. За всички да е еднакъв, може би, а?

# 58
  • Мнения: 7 474
Бейб, не искам да те притеснявам в този момент, но не разбрах за вечерния тоалет, как точно да си го избирем. За всички да е еднакъв, може би, а?

Ако искате изберете един тоалет в интернет и всеки да направи маникюр за него, примерно newsm78 Или всеки от своя гардероб, ама как ще го покаже и ако някой няма официален тоалет?  newsm78

# 59
  • Мнения: 1 069


Ако искате изберете един тоалет в интернет и всеки да направи маникюр за него, примерно newsm78
Аз мисля, че така би било най- равностойно! Някоя от бъдещите абитюрентки, ако вече има идея за тоалет да го представи!

Общи условия

Активация на акаунт