килограмите...

  • 2 847
  • 82
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 314
С разходки и грижи покрай домакинството ,но си мисля че донякъде е генетично заложено.

# 61
  • София
  • Мнения: 928
За съжаление - НИКАК. Откогато съм родила имам да свалям 18 кг и това е. Не са мръднали  Sad

# 62
  • Мнения: 576
Все още не съм започнала да отслабвам..... Мисля, че скоро ще започна да правя нещо по въпроса...... но не съм решила какво. newsm78

# 63
  • Мнения: 49
Ами аз пробвах повечето от нещата.Сега наблягам на дълги разходки с малкия,много домакинска работа, преместване в чужда държава (т.е. стрес) а от около 2 седмици спазвам и диета и сега съм минус 10 кг.Имам още 4, за да стана колкото бях преди да забременея и още 10, за да съм толкова, колкото искам.
Наистина е необходимо само воля и желание - най-трудно е да вземеш решение за отслабване, после като видиш, че кг започнат да намаляват това е страхотен стимул.

# 64
  • Мнения: 4 915
Разходки и занимания с децата.
Здравословно хранене, но НЕ диети.
Кърмене.

# 65
  • София
  • Мнения: 6 258
Диета (на Пиер Дюкан) и движение - разходки навън. Но без диета разходките при мен нямаха голям и траен ефект.

# 66
  • Мнения: 24 467
Ми то са казали хората- с упражнения сваляш грамове, а с неядене- килограми...

# 67
  • Мнения: 1 367
Ваня,каква е тази диета?И какво стана с вълшебната билка,която една от мамите щеше да разкрие?Аз да споделя моята диета,която веднъж вече даде резултат,да видим сега как ще се справя. Значи три дни ориз-варен,на фурна,с подправки или без,както искате. Още три дни пилешко-варено,печено,но без кожата. И още три дни ябълки. От трите неща можете да ядете неограничени количества в определените за тях дни. Резултат-9 кг. Днес ми е трети ден на ориз и вече съм минус 3 кг. LaughingУспех на тези,които ще пробват!

# 68
  • Мнения: 2 035
Трябва ми възможност да гласувам с повече опции   Laughing
С много глад, разходки, фитнес, домакинска работа и всичко е както преди  Peace

# 69
  • Мнения: 1 817
запис  Peace

# 70
Деси, трябваше да дадеш избор за няколко опции  Whistling
Аз ги свалих с разходки, домакинска работа, фитнес....  Wink
А ще те кажа най- ефикасното средство за отслабване-
съвместно съжителство със свекърва  Wink
Уф,да не дава Господ Praynigпрдпочитам да съм си дебела,само дзвера да е далеч

Последна редакция: пт, 27 юли 2007, 14:51 от d11i

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 907
Аз се пробвам с диети, ама не много успешно  Confused . Имам да свалям още 10 - тина  Close .

# 72
  • Мнения: 1 230
Ежедневно ограничение на видовете храна+разходки
Става бавно обаче  Mr. Green

# 73
  • София
  • Мнения: 4 588
Ами покрай грижите около малкия често пропускам по някое храмеме, че понякога даже и по повече. Гледам да хапвам все пак де, че трябва все пак да съм здрава.
Спрях белия хляб, тестените неща, намалих сладкото и доста поотслабнах. Упражнения не правя, защото родих със секцио и мисля, че е още рано за тях, макар че имам още малко корем.

# 74
  • Мнения: 4 496
Диета+домакинска работа,гледам и да вървя повече...

Общи условия

Активация на акаунт