Закачате ли си разни неща над мивката?

  • 5 875
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ееееееееееее, Джемма, покажи, моля те  Praynig Praynig Praynig

Готово, промених си постинга и добавих снимките.

# 31
  • Мнения: 2 751

Готово, промених си постинга и добавих снимките.
Направо ме уби, че имаш и поставка за готварска книга  Shocked Mr. Green
Казвам го в абсолютно положителен смисъл  Heart Eyes

# 32
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
 Joy Нали писах, че е като коледна елха. Честно обаче много ми е удобно- всичко под ръка. В старата кухня трябваше да се катеря , да вадя не знам си колко неща , за да стигна до това , което ми трябва. И хубавото на тръбата е, че можеш винаги да ги откачиш от там, не са с видии в стената. Laughing

# 33
  • Мнения: 2 407
Нямам, но ми харесва идеята.

# 34
  • София
  • Мнения: 7 097
Не. Имам разни поставки, които са подвижни, настолни, така да се каже и могат да се местят насам-натам.

# 35
  • Мнения: 4 406
имам само поставка за гъбата и кукичка за кърпата за ръце. много харесвам тези поставки, но не ми се връзват с кухнята, затова не съм си сложила

# 36
  • Мнения: 780
Joy Нали писах, че е като коледна елха. Честно обаче много ми е удобно- всичко под ръка. В старата кухня трябваше да се катеря , да вадя не знам си колко неща , за да стигна до това , което ми трябва. И хубавото на тръбата е, че можеш винаги да ги откачиш от там, не са с видии в стената. Laughing
   newsm10 И моята е като коледна елха, но пък ми е страшно удобно - накъдето да се завъртя - прибори / омръзнало ми беше и на мен да ровя по шкафовете /

# 37
  • Мнения: 44
Много ми е удобно и харесва.Създава се домашен уют.

# 38
  • Мнения: 175
Точно обмислях идеята за такова нещо и вие сега на 100% ме убедихте че трябва да си сложа!

# 39
  • Мнения: 811
Над мивката нямам нищо. Освен шкаф, в който суша и прибирам чиниите  Simple Smile
Черпаците си ги суша на кърпа върху бар-плота, а после ги прибирам. И аз не обичам да ми се виждат посудата, всичко трябва да ми е прибрано, да ми се "пързаля" погледа по мебелите  Flutter

# 40
  • Мнения: 389
Не, не ми харесва  Naughty.В момента сме на квартира и единсвеното ,което виси е комплекта черпаци и темподобни.Живот и здраве до две седмици ще се изместим в нашия собствен апартамент и там нищо няма да виси по стените bowuu

# 41
  • Мнения: 8 505
Не.Обичам всичко да е прибрано.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 956
Нямам нищо над мивката, но мисля да си сложа от това за верото и гъбичките  Thinking - наистина е необходимо.

Черпаците ми са на подвижна стойка - кръгличка и ги прибирам.

Джемма, а да те питам - не ти ли се пръскат приборите над котлона ?
Аз като пържа яйца, или кюфтета наоколо става - майко мила... ooooh!

# 43
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ако пържа- ги дърпам. А и ги ползвам доста често, така, че поне на няколко дена веднъж минават през миялната. Нямам проблем със замърсяването.

# 44
  • Мнения: 329
Ако пържа- ги дърпам. А и ги ползвам доста често, така, че поне на няколко дена веднъж минават през миялната. Нямам проблем със замърсяването.
/Джемма от къде тази подвижна прелест и каква и е цената, ако знаеш?

Общи условия

Активация на акаунт