Как да парирам снобските коментари на свекърва ми?

  • 3 946
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 323
Не искам да ми дава пари,имам си колкото ми са необходими,чужди пари не искам.Ни кога няма да й кажа,дай пари,за да съм модерна.Просто искам да я засегна  нея така,както тя мен-но фино,без скандали.Мъжът ми е индеферентен в случая,дреме му на оная работа(с  извинение),макар че тя и на него му прави парчета.
Тя,според мен има 1 приятелско семейство,които са много добре финансово,и когато жената от това семейство си купи нещо модерно,нашата веднага да изкопира.На моменти съм усещала,4е  когато сме в присъствието на това сем-во тя се срамува от нас,от дрехите ни,ние просто биваме игнорорани от нея,а не от другите хора.Много е интересно ,4е тя се срамува дори от собствените си родители и от свекърва си,заради облеклото и маниерите им,защото са селски хора,а и не искала да прави пенсионерска сбирка. #Crazy

# 46
  • Мнения: 4
"horata mi se smeqt za6toto sam  razli4na , a az na tqh za6toto sa ednakvi! "
ne se vprqgai tolkova mila ....usmihvai i se lakoni4no Wink !!!! Peace

# 47
  • Мнения: 2 978
.............4е тя се срамува дори от собствените си родители и от свекърва си,заради облеклото и маниерите им,защото са селски хора,а и не искала да прави пенсионерска сбирка. #Crazy

С това трябваше да почнеш. Crossing Arms

Ако го знам това, никога, ама никога не бих слушала такъв човек, че не бих и се връзвала на приказките.
Как може да се срамува от собствените си родители? ooooh! #Crazy

Просто си го пропускай покрай ушите, пък тя да се срамува от който си ще, даже така по- би се нервила, отколкото ако я захапеш за нещо.....Виж мъжа ти как си живее по- добре, изобщо не и обръща внимание. Twisted Evil

Тя няма да се засегне от нищо, което и кажеш, повярвай ми.

  bouquet

# 48
  • Мнения: 183
Вариант 1: Казваш: Да, за България може и да си права, но аз следя модата във Франция/Италия/САЩ и т.н.
Вариант 2: Като започне да те критикува за дрехите, ти пък я критикувай за домакинските й способности - защо масата е подредена така, защо малките чинии не съответсват на големите, защото салфетките са сгънати така, тя не е ли виждала в ресторант ...... как ги сгъват и т.н.
С една дума - когато тя е досадна, стани досадна и ти!
Много ми харесва Вариянт 2!

# 49
  • Мнения: 1 422
А ти защо не я нападнеш директно. Веднъж и мисля, че ще е това. Но по същество. Атакувай нещо в самата нея, което ще й е трядно да промени или ти не харесваш, а тя не би променила. И не чакай тя да започне, а ти първа и то, когато тя е на твоя територия. И повече не ходете в нейната къща, а тя да идва във вашата.

# 50
  • Мнения: 453
Не искам да ми дава пари,имам си колкото ми са необходими,чужди пари не искам.Ни кога няма да й кажа,дай пари,за да съм модерна.Просто искам да я засегна  нея така,както тя мен-но фино,без скандали.Мъжът ми е индеферентен в случая,дреме му на оная работа(с  извинение),макар че тя и на него му прави парчета.
Тя,според мен има 1 приятелско семейство,които са много добре финансово,и когато жената от това семейство си купи нещо модерно,нашата веднага да изкопира.На моменти съм усещала,4е  когато сме в присъствието на това сем-во тя се срамува от нас,от дрехите ни,ние просто биваме игнорорани от нея,а не от другите хора.Много е интересно ,4е тя се срамува дори от собствените си родители и от свекърва си,заради облеклото и маниерите им,защото са селски хора,а и не искала да прави пенсионерска сбирка. #Crazy

Тя си е чиста проба комплексарка! Гледай й сеира и не се впрягай...
Още ли ти пука толкова?

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 903
О я не и обръщай внимание. Това са глупости не си струва да спориш с нея за това. Важното е ти да се чувстваш Добре да се харесваш с дрехите си. Ако можеш изобщо не контактувай с нея, поне докато не спре с тъпотиите си.  Thinking А защо ли ти е да поддържаш изобщо контакт с такава личност, та тя те натоварва психически? Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт