носим само поли и рокли.има ли други като нас?

  • 1 668
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ама защо отказваш на детето? Лека-полека ще свикне да се пази. Васи е на 3г6м и се пази чиста. А колко рев изрева за единствения чорапогащник, който е скъсала тази зима ooooh! Кака и скъса 2 чифта дънки и два трикотажни панталона, пък окото и не мигна.

Последна редакция: ср, 11 апр 2007, 15:17 от ДЕ ВАня

# 16
  • София
  • Мнения: 3 421
 Ами и аз отказвам(по-скоро настоявам) на моята щерка(хем вече е голяма), защото тя дънките къса, та чорапогашниците ли - това за нея е нищо работа ooooh!
 Вчера госпожата е казала да не се качват на пързалката, защото не е сигурна дали е изсъхнала боята...но нашата защо пък да не пробва - новият чорапогащник целият е в червена боя.
 Като беше по-малка се пазеше повече.
  Сутринта й казах, че довечера ако се върне пак със съсипан чорапогащник това й е последното обличане с пола за тази пролет(ами аз трябва да работя само за нейните чорапогашници). Ще видя довечера...

 

# 17
  • Мнения: 3 268
Моята дъщеря носи поли и панталони.Няма претенции,само да й харесват.С рокля обаче е най-щастлива.

# 18
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Ама защо отказваш на детето? Лека-полека ще свикне да се пази. Васи е на 3г6м и се пази чиста. А колко рев изрева за единствения чорапогащник, който е скъсала тази зима ooooh! Кака и скъса 2 чифта дънки и два трикотажни панталона, пък окото и не мигна.

Ами доста нагорно ми идва с чорапогащниците - само в неделя, в рамките на 3 часа, бастиса два плътни памучни (единия по пътя за баба й, преобу се там и на връщане и новия отиде). Вечерта вече нямахме памучен в същия цвят, та си обу един фин с ликра, който устиска само до първото спъване на 50м от вкъщи, добре че полата й беше по-дълга, та така си ходи с дупката.
И панталони къса, ама там по-върви да туриш някоя ефектна кръпка и да ги нарочиш за домашни, а кърпен чорапогащник освен под панталон, не виждам къде.  Joy
Всяка година през септември купувам 10 бр. розови и бели фини вълнени чорапогащници за пола и рокля и първо около Коледа, второ около рождения й ден през март се оказва, че няма нито един здрав (т.е., без голяма закърпена дупка, не просто замърлян). А лятото, като я пусна с пола и чорапи, редовно се връща с черни гащи и обелени колена, добре че е зимата, да й се позаличат белезите.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 621
Да, моята дъщеря е така. Само поли и рокли, мноооого рядко и с 300 зора обува панталон. Разбира се придружени с чорапогащник и блузки задължителнио с къдрички. Rolling Eyes Не се харесва с панталон и това си е. Така е вече от 8-9 месеца, явно не е временен период при нас. Peace

# 20
  • Мнения: 196
Явно повечето са кипри Laughing И моята от 2 годишна е маниачка на поли, рокли и сукмани. Една фабрика чорапогащници сме скъсали #Cussing out Вечер преди да заспи винаги е с уговорка коя пола ще облече утре, и сутрин като се събуди, първо пита "приготви ли ми поличката?".

# 21
  • Мнения: 5 877
Облича и панталони, горе-долу петдесет на петдесет. Може би дори повече в полза на панталоните, ама защото роклите си ги пази за официални случаи.
През лятото е обратно, защото летните роклички са по-многобройни, по-хубави и по-удобни.
Но се кипри, да. И мен кипри, не мога да се оплача - само чака да седна и се настанява да ме "фризира", разбирай скубе.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И при нас е така. Сутрин е ужасно положението - започва да се тръшка, ако съм й приготвила панталон или пък не харесва полата, която съм и приготвила. Пустите чорапогащници само се смъкват и по цял ден седи с гол кръст, ама "трай, бабо, за хубост"... Чакам лятото с нетърпение, че да си обува полите и роклите, без да се налага носенето на чорапогащник.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 999
Доста е сложно положението при нас.  ooooh!

През почивните дни да речем не придиря толкова какво е облеклото й, но през седмицата държи нейната дума да е последната. Уж повече поли носи, но и това зависи с какво съм аз. Ако аз съм с панталон и тя иска, но не винаги. Винаги иска да е с маратонки без значение какви са й дрехите.  ooooh!

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Е, маратонките са удобни, какво пък Laughing

Това е правило, което много лесно запомниха и не си правят труда да питат: полите се носят с обувки, панталоните - както искат, анцузите - с маратонки.

# 25
  • София
  • Мнения: 6 999
Това е правило, което много лесно запомниха и не си правят труда да питат: полите се носят с обувки, панталоните - както искат, анцузите - с маратонки.

Е да, ама аз обърках правилата, когато ги въвеждах. Казах й, че розовата рокля се носи с розовото палто... и тя реши, че всичко се съчетава по цветове. Съответно черната пола /която е всъщност кафява/ се носи с черните обувки /маратонките/, а не с розовите...  ooooh!

Майка ми каза вместо да й купувам н-чифта обувки, просто да й купя 2 чифта маратонки и да ги мени... Но на мен идеята изобщо не ми допада.

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ааа, кака ти Ваня купува само бели обувки /или екрю/, за да отиват на всичко. И поне два вида маратонки - за розово-червена гама и за оранжево-зелена. Иначе, с тия два броя госпожици, за моите обувки няма да има място по коридора ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт