Боси или с домашни обувки?

  • 4 653
  • 108
  •   1
Отговори
# 30
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
пантофи и чехли носят моите.
Мразя да виждам босо дете у дома...
Лятото ще са по джапанки, но не и боси. Такива са само в двора на баба си.

# 31
  • София
  • Мнения: 7 242
Боса. Откакто ортопедът каза, че така е по-добре за крачетата, спрях опитите за пантофи и чехли. И ние ходим боси.

# 32
  • Мнения: 1 311
Големите ходим по джапанки. Малкият настояваше и той да се сдобие с джапанки, но най-често шляпа по чорапи. Не ми харесва, коридора и кухнята са теракот, но ми излезе мазол да повтарям "Обуй се" и ефект 0.

# 33
  • Мнения: 7 837
Винаги бос, независимо  дали шляпа на теракот или мокет. В градината също е бос, а там е предимно теракот.
Чорапи, само когато е болен. Пантофи не съм купувала никога. Дори аз не обичам да ги нося.

# 34
бос -  не търпи нито чорапи нито пантофи - мрамор и теракот

# 35
  • Карлово
  • Мнения: 4 645
Детето по чорапи, зимата и босо лятото. Аз задължително с чехли, мама навремето употреби много усилия да ме научи да не ходя "боса като мечка", както се изразяваше, а мъжът ми както си иска. Ортопедът ни препоръчва босото ходене за укрепване на мускулите на детското стъпалото  като профилактика на плоскостъпие.

# 36
  • Мнения: 3 447
Мъжете в къщи са топлокръвни и шляпат боси или по чорапи. Аз съм ссссстуденокръвна и съм с кожени чехли. С ламинат сме.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 688
Целогодишно е бос или само по чорапи.Вкъщи сме с паркет,но е топло и ние ходим без чехли:)

# 38
  • Мнения: 480
Имаме си пантофки, но ги обуваме, когато е доста студено или когато влизаме в банята - на мокро. Когато му ги обуя, пък той ги събуе, не настоявам, явно му е добре. Аз предпочитам да е бос.

# 39
  • Мнения: 4 629
Не - всички ходим или по чорапи или боси  Peace

# 40
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Обувам. Лятото малко трудно, но пак - чехли. Често се събува и напомням да се обуе. Аз също ходя обута - зимата затворени чехли, лятото отворени. Боса не бих рискувала - всякакви неща могат да се търкалят по пода, както Тинкърбел казва.

# 41
  • Мнения: 2 922
Зиме, лято, винаги обути.
На мен никога не ми е било удобно да ходя боса или по чорапи.
А зимата задължително обути, защото е много студен подът у нас.

# 42
  • Мнения: 7 474
Боси или с чорапи ходим всички  Wink у нас е много топло Sunglasses

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
задължително с дом.чехли- зимата си обувам мекички, топлички чехлички; на малкия пантофи; таткото и зиме и лете е с джапанки, аз вече също съм с джапанки; на Влади тия дни му купих сандалки на КиК и вече е с тях.

# 44
  • Мнения: 505
Задължително през зимата малката е с чехли или търлъци, а през лятото както си реши  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт