Среща на новите кучета ---2 серия предлагам

  • 10 867
  • 334
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 792
да бе.Катеее,Дилянчеее кво правим?кафета ще се пие ли днес. newsm78 Thinking

# 61
  • Мнения: 9 095
Доколкото разбрах, днес Дилянката има час при лекар и може би няма да й е възможно.
Ако е така - давайте да уговаряме друг ден, или просто да го решим друг ден спонтанно.  Simple Smile

# 62
  • Мнения: 802
няма  такова нещо  Naughty
лекаря ми е сега в 14,00 часа
след работа съм на линия .

# 63
  • Мнения: 802
в 18,00 часа където кажете - само да има къде да си паркирам колата, щото иначе започвам да се нервя и трябва да си пия хапчетата.

# 64
  • Мнения: 1 792
ако искате може дане е на центъра кво ще кажете за некое кафененце.примерно АЙСБЕРГА.АКО ИМАТЕ ДРУГИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ КАЗВАЙТЕ

# 65
  • Мнения: 9 095
Ами мене Айсберга ми е наблизо, така че.. Simple Smile
Тъкмо Дилянката да има къде да паркира Simple Smile
За заведение тук в Кичука не се сеща - днес духа ужасен вятър, така че тези котио аз знам са външни и не ни вършат работа...

# 66
  • Мнения: 1 792
можем в ГРАФИТА то е  посока новия надлез (точно на ъгъла)и аз съм от Кичука и днес съм без кола затова го предложих Mr. Green
всъщност като завиеш по Скопие Айсберга ти се пада отляво ,продължаваш направо и на края на улицата от дясната страна е това заведение а до него е бензиностанцията.лесно е има голям паркинг и е готино вътре

# 67
  • Мнения: 802
ми хубавко де ...
няма проблеми за това - аз съм с колата и ще се съобразя с вас - където ще ви е по близичко .

# 68
  • Мнения: 9 095
Айде някой да ме чака някъде за този Графит Embarassed
Не знам къде се намира и не се сещам въпреки обясненията на Мушмолчето Embarassed

# 69
  • Мнения: 1 792
аз щи кажа МУШМОЛЧЕ Laughing Joy
Айде ще се чакаме на паркинга на АЙСБЕРГА и ще ви водя там.ще мина да взема колата.в 18часа там.ок?
Стеф много ти фешън котката мари булка hahaha

# 70
  • Мнения: 9 095
Нали Mr. Green
Много е дружелюбна Mr. Green

В 6 е добре, на паркинга ще рече - там отстрани на кафето, на самия тротоар ли newsm78
Щото май там съм виждала да се паркират колите, отделен паркинг не знам Embarassed

# 71
  • Мнения: 1 792
там там айде в 6 ще дойда с една лилаво синя корса.кат видите едно рошаво да подскача аз съм Mr. Greenтя Дилянчето ме знай Simple Smile

# 72
  • Мнения: 9 095
Ти излез от возилото, че да не се зазяпвам по колите, да си помислят нещо за мене хората, тюх Whistling Mr. Green
А Кати няма ли да дойде?

# 73
  • Мнения: 1 792
Стефф ми най-много да ти излезе късмета Joy
ако до към 16часа не се включи във фирума ще и се обадя

# 74
  • София
  • Мнения: 3 524
я гледай кво праят пловдивчанки начело с онуй рошавото  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Hug
а ний дремем тука
място и дата явно има известно единодушие ако мой така да се каже. за час, ми да предложа кат си мълчите- 18.30 и натам? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт