Родители, дали болните си деца за отглеждане

  • 106 204
  • 1 184
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 3 743
Мейз, много съжалявам, приеми моите най-искрени съболезнования Cry!
Всеки ден четях темата с огромната надежда да се случи чудо и Вяра да се оправи...

# 376
  • Мнения: 5 682
 CryМного съжалявам  Cry
Моите съболезнования  Flowers Rose Flowers Rose

# 377
  • Мнения: 524
Съжалявам, съжалявам, Мейз! Снощи започнах да пиша на лични, но не ми стигна кураж и не ти пуснах поста си. Тъй като моето момиче почина от спина-бифида и знам, че е безнадежно и си личеше, че Вяра се мъчи, мислех да се помолим по-скоро Господ да си я вземе при себе си...
Дано не е светотатство, но тези мисли не ме оставят...
Ето, чул е молитвите ми...

Прости ми , Мейз!

Знаем, че детенце е отишло на по-добро място. Дано скоро намери покой душата ти и радостта се върне при теб. Вяра няма да забравим...

Огромна прегръдка...Много ми е мъчно...




# 378
  • Мнения: 3 914
CryМного съжалявам  Cry
Моите съболезнования  Flowers Rose Flowers Rose
Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 379
  • Добрич
  • Мнения: 757
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Почивай в мир малко ангелче! Приемете моите съболезнования

# 380
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

Милата душичка... Отърва се от мъките  Praynig

# 381
  • Мнения: 3 591
Дано мъничето е на по-добро място сега и вече не страда. Почивай в мир мъничка сладка Вяра!
Много ми е мъчно Sad
Мейз, прегръщам те. Няма болка по-страшна от тази да си надживееш детето. Няма думи, които биха те успокоили. Опитай се да мислиш, за времето когато си можела да я държиш в ръцете си и да я гушкаш. Наплачи се, викай, ако трябва....
С времето болката няма да мине, но ще се научиш да я приемаш. И ще стане мъничко по-лесно.

# 382
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Моите най-искрени съболезнования.

# 383
  • Мнения: 3 537
Моите най-искрени съболезнования.

# 384
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Meyz, много съжалявам...
Най-искрени съболезнования...

# 385
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Мейз, ако имаш нужда от нещо пиши.

# 386
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Моите съболезнования, потресаващо е!
Кураж на майката, а малкото ангелче да почива в мир. Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 387
  • София
  • Мнения: 3 116
Мейз, миличка, каква тъжна новина! Вчера разглеждах снимките на Вяра и исках да ти пиша колко е сладка.....Боже, колко ви е тежко сега! Прегръщам те силно, силно, направихте, каквото можехте, мила, бяхте с Вяра до последно....Дано намерите сили да преодолеете болката! Не знам какво повече да кажа....мъчно ми е за Вяра и за вас!

# 388
  • София
  • Мнения: 2 351
Искрени съболезнования на цялото семейство  Cry.Много сила ви е нужна.

# 389
  • Мнения: 1 234
Мейз, моите съболезнования...
За жалост знам точно как се чувстваш, преживяла съм същото преди 7 години... Знам, как света се срива в краката ти. Въпреки, че сме знаели, че няма надежда, когато края дойде, не сме подготвени ни най-малко. Незнам доколко ще те успокои това, което ще ти кажа, но сега детенцето ти вече не се мъчи, не го боли, то е ангелче на небето. Миличка, прегръщам те силно, и знай, че там твоето ангелче ще се чувства по-добре. Пиши ми ако искаш и на лични.
 Flowers Rose Flowers Rose Почивай в мир, Вяра!

Общи условия

Активация на акаунт