Гащи втора употреба

  • 15 502
  • 170
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 138
честно казано ми е все тая. ако бях фенка щях. ма не съм.
колкото до дезинфекцията-ми има си дезинфектантни, няма нужда да се пере на 90 градуса. дали ги е носил друг, или ги е шил някой болен от някоя гадна кожна болест какво значение има. или са ги пипали немити китайци.........
представете си например, тече му носът и си го избърсва с гащите, които вие после си купувате-пак е гадно. да не говорим са химикалите с които обработват текстила Sick
та ако ви е гнус-просто ги пуснете в дезинфекционен разтвор-трепе всичко. но само по причина да нося нещо марково, па макар и да ме е гнус-тогаз не бих си купила. принципно не съм просто от гнусливите.

# 61
  • Мнения: 2 386
В България се продава бельо - втора употреба ?  Rolling Eyes

Явно.
Аз съм виждала само кош с чорапи. И бодита... Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 4 753
В такива кошове съм виждала и сутиени, и бодита, и бикини, и бански Peace

# 63
  • Мнения: 4 138
не само в бг се продават гащи втора употреба. и не само в бг се купуват Crazy

# 64
  • Мнения: 0
Имам магазин за дрехи втора употреба и преди забраната на бельото продавах и гащи.Не можете да си представите колко много се продават,нека се има предвид,че всичко минава през дезинфекция не по-малко от 90 градуса с препарат така че е изключена каквато и да е зараза.По скоро е въпрос на предрасьдьк.Аз пьк не бих си купила китайски или турски гащи ,може някой........ да ги е мерил преди мен.Неки всеки да направи свободно избора си. Rolling Eyes

# 65
  • Варна
  • Мнения: 4 969
2- ра опция

# 66
  • Мнения: 2 386
Синая...по въпроса с дезинфекцията ще ти кажа само едно - в България на НИЩО не може да се вярва.
Майка ми преди време работеше в скъпо химическо чистене, където разни мадами си носеха прескъпите палта и тоалети.Каква беше изненадата ми, когато разбрах и видях с очите си, че ВСИЧКО се переше в пералня на бавни обороти, а после се гладеше с парна ютия... #Crazy Ако мине-мине. Ако не- фирмата не носи отговорност.....


Та така.Хайде гарантирай ми, че дезинфекцията е на ниво.

Знам,знам, че гащи се мерят и в магазина......Ама аз лично и там не меря, знам си номера. Прибирам се и първо пера,после нося. Ако не ми стават- подарявам на мама.Въпрос на личен избор,както сама каза. Peace

# 67
  • Мнения: 505
Да, но само ако им личи коя страна се носи отпред и коя отзад  Naughty

# 68
  • Мнения: 4 753
Шегаджийка Laughing
Между другото и аз не меря бельо в магазина. Много са ми смешни най-вече банските, които имат залепено едно такова найлоново като превръзка на дъното...Егати стерилността ooooh!

# 69
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Много са ми смешни най-вече банските, които имат залепено едно такова найлоново като превръзка на дъното...
...а по найлончето - засъхнала белезникава следа, като да го е лазил охлюв Mr. Green

# 70
  • Мнения: 4 753
Гол охлюв, гол... Whistling
Бу, бива ли да си толкова натуралистична Laughing

# 71
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Бу, бива ли да си толкова натуралистична Laughing
Ааа, аз и повече мога, ама много припадничави натури има из форума.

# 72
  • София
  • Мнения: 462
По темата бельо не бих си купила,освен ако е бански с етикет- демек нов, и такива съм виждала.
Пак по темата - много ме загложди любопитство защо Касиди я пуска..цял ден ще го мисля сега... ooooh! Ако може и мен светнете.
Не по темата - препоръчайте ми добро химическо чистене...имам една скъпа (на душата) рокля, дадох я веднъж , с нещо мазно я бях лекьосала, върнаха ми я все едно и в пералня не я бяха прали.

# 73
  • Мнения: 2 386
Хич не съм припадничева, ако иде реч за мен. Mr. Green
Я виж как натуралистично ти описах гащите в коша  Joy

# 74
  • Мнения: 4 753
И Касиди носи гащи все пак Laughing
Не бива ли?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт