Сапуни "Тео"

  • 10 403
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 372
Някой вече спечели ли златен пръстен или това е поредната зарибявка newsm78 И ако има пръстени къде по-точно трябва да са - вътре в самия сапун ли newsm78

# 1
  • Мнения: 8 999
От сапун "Тео" спечелих единствено суха кожа и лек обрив!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 493
От сапун "Тео" спечелих единствено суха кожа и лек обрив!
Честито Confused

# 3
  • Мнения: 3 372
От сапун "Тео" спечелих единствено суха кожа и лек обрив!

аз само за ръце го ползвам и нищо ми няма

# 4
# 5
  • Мнения: 1 111
и на мен ми е интересно дали не е зарибявка... newsm78
а опаковките същите ли са или са някакви нови "златни"

# 6
  • Мнения: 920
Да, раздават ги на касата. Имат чувал с пръстени и започваш да мериш кой ти е по мярка.

# 7
# 8
Големият не е за изпускане!  Party

# 9
  • Мнения: 1 111
Да, раздават ги на касата. Имат чувал с пръстени и започваш да мериш кой ти е по мярка.
стига бе... Joy
то какъвто съм карък няма да има моя размер

# 10
  • Мнения: 145
Сапуните ги правят тук в Шумен и понеже имам познати , които работят там реших да поразпитам. Има пръстени по около 1 грам, много малки, намират се вътре в самия сапун, но много рядко.

# 11
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Сапуните ги правят тук в Шумен и понеже имам познати , които работят там реших да поразпитам. Има пръстени по около 1 грам, много малки, намират се вътре в самия сапун, но много рядко.

Естествено, 1000 пръстена са. Я си представете колко стотици хиляди сапуни с промоционалната опаковка са произведени  ooooh!

# 12
  • Мнения: 197
Днес си взех два. Няма нищо в тях, може би като свършат...

# 13
  • Мнения: 5 539
Днес си взех два. Няма нищо в тях, може би като свършат...
Ако бях на теб, нямаше да ги чакам да свършат, а щях да ги разрежа още сега Mr. Green

# 14
  • Мнения: 145
аз разрязах 5-6 и нищо ......

# 15
  • Мнения: 1 111
аз не разбрах - опаковката промоционална ли е или си е старата, а цената....

# 16
  • Мнения: 3 372
Опаковката е нова, има надпис за пръстените, а цената - аз си купих за 0.35 лв Peace

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Цената е нормалната.

# 18
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Ако е така, то тези които ги продават ще си ги напипат през опаковката пръстените и ще си ги вземат за тях  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 5 468
Как ще ги напипат? Нали пръстена бил вътре в сапуна? newsm78

# 20
  • Мнения: 3 372
и аз разбрах, че трябва да е излят в сапуна

# 21
  • Мнения: 1 111
с металотърсач ще стане най-лесно... Laughing

# 22
# 23
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Как ще ги напипат? Нали пръстена бил вътре в сапуна? newsm78
Е, аз не бях разбрала, че е излят вътре в сапуна  Simple Smile

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Аз чакам някой да се похвали с късметче  Whistling

# 25
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
с металотърсач ще стане най-лесно... Laughing
Направо rotfImao rotfImao rotfImbo

# 26
  • Мнения: 2 673
продавачките в хран стоки, ще почнат да мерят ли Mr. Green Laughing, мерят както едно време...царевичните пръчки с играчки и разни простотийки...Ако имаше човек позната в магазин, все се уреждаше с нещо по-тлъсто, а останалите клиенти на Царевичака ..лапаха шнолички Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3 372
продавачките в хран стоки, ще почнат да мерят ли Mr. Green Laughing, мерят както едно време...царевичните пръчки с играчки и разни простотийки...Ако имаше човек позната в магазин, все се уреждаше с нещо по-тлъсто, а останалите клиенти на Царевичака ..лапаха шнолички Mr. Green

едва ли ще стане с мерене, той пръстена бил 1 грам Crazy

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
продавачките в хран стоки, ще почнат да мерят ли Mr. Green Laughing, мерят както едно време...царевичните пръчки с играчки и разни простотийки...Ако имаше човек позната в магазин, все се уреждаше с нещо по-тлъсто, а останалите клиенти на Царевичака ..лапаха шнолички Mr. Green

Това просто няма как да стане  Naughty Едва ли на външен вид и тежест сапуните ще се различават...

# 29
  • Мнения: 920
с металотърсач ще стане най-лесно... Laughing
Хитро. Не съм се сетила. Но дали си заслужава инвестицията. Laughing

# 30
  • Мнения: 4 392
продавачките в хран стоки, ще почнат да мерят ли Mr. Green Laughing, мерят както едно време...царевичните пръчки с играчки и разни простотийки...Ако имаше човек позната в магазин, все се уреждаше с нещо по-тлъсто, а останалите клиенти на Царевичака ..лапаха шнолички Mr. Green

Българинът на всичко ще намери цаката. hahaha


с металотърсач ще стане най-лесно... Laughing
Хитро. Не съм се сетила. Но дали си заслужава инвестицията. Laughing

Само ако влезеш в склад с 200 000 сапуни "Тео". Laughing Иначе от магазин на магазин с металотърсача-  малко кофти. Peace

Не се интересувам от златни пръстени и ползваме само течни сапуни.
Стана ми интересно, каква е пак тази простотия.

# 31
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Поредният трик за да се продава нещо залежаващо до скоро!Не,че и аз не съм си купила такова сапунче  Joy децата си мият ръцете с него за да намерят заветното пръстенче

# 32
  • Мнения: 920
Поредният трик за да се продава нещо залежаващо до скоро!Не,че и аз не съм си купила такова сапунче  Joy децата си мият ръцете с него за да намерят заветното пръстенче

И в това има далавера. Децата по-честичко ще си мият ръцете, без да им се подвиква по 7 пъти Изми ли си ръцете.

# 33
  • Мнения: 1 520
Аз вчера купих, тъй и тъй купувам сапун за миене на ръцете. Смяням марките, лошо няма.
Пръстенче не намерих в първия естествено. То пръстена ли ще е в опаковката или листче, че го печелим.  Twisted Evil

# 34
  • Мнения: 3 372
Аз вчера купих, тъй и тъй купувам сапун за миене на ръцете. Смяням марките, лошо няма.
Пръстенче не намерих в първия естествено. То пръстена ли ще е в опаковката или листче, че го печелим.  Twisted Evil
до колкото разбрах, пръстена трябва да е вътре в самия сапун излят и евентуално по някое време да се покаже отвътре докато си миеш ръцете Crazy

# 35
  • Sf
  • Мнения: 808
Течен сапун, да  newsm10
Отдавна съм се отказала от подобни зарибявки, рекламни кампании и промоции...

Само за пример ще ви дам в БИЛЛА има промоции на всеки ъгъл и Аквафреш бяха пуснали колие от истински перли веднъж и втори път сребърно колие с перличка и обеци с перли. В стъклена купа имаше късметчета, изтегляш си и на мен ми се падна: Успехи в работата  Mr. Green Условието е, разбира се, да си купиш пастата от 3.50 лв.

Затова на ТЕО ни най-малко очаквам да има златни пръстени във всеки трети сапун  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 920
То пръстена ли ще е в опаковката или листче, че го печелим.  Twisted Evil

Да беше си направила труда да прочетеш малко по-нагоре, щеше да видиш, че е ясно обяснено директно от производителя.

Течен сапун, да  newsm10
Отдавна съм се отказала от подобни зарибявки, рекламни кампании и промоции...

Само за пример ще ви дам в БИЛЛА има промоции на всеки ъгъл и Аквафреш бяха пуснали колие от истински перли веднъж и втори път сребърно колие с перличка и обеци с перли. В стъклена купа имаше късметчета, изтегляш си и на мен ми се падна: Успехи в работата  Mr. Green Условието е, разбира се, да си купиш пастата от 3.50 лв.

Затова на ТЕО ни най-малко очаквам да има златни пръстени във всеки трети сапун  Mr. Green

Аз откакто се борих със зъби и нокти за Мара отварячката, дадох и пари за препоръчано писмо, и така и не я добих, загубих вярата в доброто и в рекламните трикове.

# 37
  • Мнения: 1 111
ех,никой не се хвали със златна придобивка. Явно спечелилите не четат Бг-мама Laughing
 
а иначе да се запиша,че  и аз си взех такова сапунче,въпреки че уж съм скептик...
Ама много кофти ми мирише,бе...Хайде пръстен едва ли ще има,ама поне на миризма да го бяха докарали Confused

# 38
  • БГ
  • Мнения: 735
и аз си купих 6 бр. в пакет ама нищо, и ина4е без томбола го ползвам мирише хубаво

# 39
  • Мнения: 4 306
И какво? Да вземе да ми се падне пръстенче и мъжа да пита от де е тоз нов златен пръстен?
А аз ще викам от Тео, от Тео  ooooh!
То е явно, че ще го купувам, ама се надявам да си е изпуснала някоя работничка някой по-масивен пръстен, че тоя ще да е някакъв нефелен.

# 40
  • Мнения: 11 607
Леле, каква промоция, какво чудо.......

Не я бях чувала....Споделете и други подобни промоции, ако обичате....

# 41
  • Мнения: 4 176
Аз го ползвам да си мия ръцете.От златен пръстен няма и следа. no

# 42
  • Мнения: 1 938
И какво? Да вземе да ми се падне пръстенче и мъжа да пита от де е тоз нов златен пръстен?
А аз ще викам от Тео, от Тео  ooooh!
То е явно, че ще го купувам, ама се надявам да си е изпуснала някоя работничка някой по-масивен пръстен, че тоя ще да е някакъв нефелен.
Joy Joy Joy

# 43
  • Мнения: 4 176
А как се намира самия пръстен?Той в сапуна ли е?!?Да не го изтъркам случайно. #Crazy

# 44
  • Мнения: 1 111
абе той да ти се падне,пък едва ли ще го изтъркаш....все пак пръстенът уж  е златен, а не сапунен...

а иначе не ми  е ясно защо не четете  и по-напред,за да разберете за какво иде реч....

# 45
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Леле, каква промоция, какво чудо.......

Не я бях чувала....Споделете и други подобни промоции, ако обичате....
щом е за тебе  Hug поразтърсих се и ето какво намерих  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=182980.0   в родният Клюкарник  Flutter

# 46
  • Мнения: 4 138
като възпитателна идея е гениално. дори за това би трябвало да купуваме. инак иди научи дете да си мие често ръцете, че и на търпение. и за някои възрастни е полезно, обаче те се изхитряват и режат сапуните hahaha

# 47
  • Мнения: 505
И какво? Да вземе да ми се падне пръстенче и мъжа да пита от де е тоз нов златен пръстен?
А аз ще викам от Тео, от Тео  ooooh!
То е явно, че ще го купувам, ама се надявам да си е изпуснала някоя работничка някой по-масивен пръстен, че тоя ще да е някакъв нефелен.
Ето истинска случка.
Сестра ми я сваля някакъв италианец, тя обаче го отрязала и споделила с гаджето си. След една седмица се появява с нова гривна и той я пита от къде е. Тя му казва "От Ейвън / AVON/",
гаджето и откача "Е тоя и гривни ли взе да ти подарява!"  Joy

# 48
  • Мнения: 1 111
Ето истинска случка.
Сестра ми я сваля някакъв италианец, тя обаче го отрязала и споделила с гаджето си. След една седмица се появява с нова гривна и той я пита от къде е. Тя му казва "От Ейвън / AVON/",
гаджето и откача "Е тоя и гривни ли взе да ти подарява!"  Joy

яко

# 49
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Някой да е намерил заветното пръстенче

# 50
  • София
  • Мнения: 1 163
Цитат
Споделете и други подобни промоции, ако обичате....

Белла чековете, събирането на баркодове на кафето "Нова Бразилия",  капачките от бира Ариана и др., праха за пране Бинго....
За тях обаче отделна тема трябва да се направи.

# 51
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Снощи видях някакви етикети на големите туби с Девин.

А за ТЕО- хайде, някой няма ли да се похвали с ново бижЮ  Crazy

# 52
  • Мнения: 3 372
Снощи видях някакви етикети на големите туби с Девин.

А за ТЕО- хайде, някой няма ли да се похвали с ново бижЮ  Crazy

И каква е тая игра на Девин пък newsm78 Разкажи

# 53
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
На сайта на Фикосота не пише за тази игра  newsm78

Ооо, пише,  пише ...сега видях  Grinning

http://www.f-s.bg/bg/index.php

# 54
  • Мнения: 3 372
даже и за някакви швейцарски часовници пише #Crazy в Ехо Савекс

# 55
  • Мнения: 1 230
Да не ви секвам ентусиазма, ама по  Hallmark вървят едни яки реклами на румънски за тези сапуни с пръстени...Май румънките ще се кичат със злато тази пролет... Mr. Green

# 56
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Да не ви секвам ентусиазма, ама по  Hallmark вървят едни яки реклами на румънски за тези сапуни с пръстени...Май румънките ще се кичат със злато тази пролет... Mr. Green

За Тео  newsm78 Или друга марка? Нищо чудно да има плагиатстване на идеи, но едва ли става дума точно за Тео  Peace

А играта на Девин не се сещам какво точно беше. Нещо да се съберт 3 или 5 такива етикета и да се изпратят с попълнените на тях данни. Томбола някаква.

# 57
  • Мнения: 1 230
Точно за ТЕО - опаковката е с текст на румънски и на български - става въпрос за текста на промоцията с пръстените Grinning

# 58
  • Мнения: 490
за Тео-мъж ми се преби да купува такива сапуни, ама аз пръстен още нямам...

за Девин - 3 или 5 етикета от големи туби се изпращат за томболата, а наградите били от уикенд в Девин дооо помпа за тубата. Naughty

# 59
  • Мнения: 2 759
                    Резнах едно сапунче и аз (не беше мое, само за идеята ги навих да го резнем) - нищо. Но на страницата пише 1000 пръстена, което си е доста малко количество... А ако са 1000 за Румъния и България общо... не ми се мисли...

# 60
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Големият не е за изпускане!  Party
Joy Joy hahaha hahaha hahaha rotfImao rotfImbo Joy

# 61
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Извинявам се   bouquet Снощи и аз гледах рекламата  Tired 1000 пръстена на стотици хиляди сапуни  #Crazy Ще хванем Господ за шлифера, друго едва ли  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт