По колко часа дневно работите

  • 2 088
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 649
С уговорката, че модераторите могат да преместят темата, ако не е за този форум искам да попитам
По колко часа дневно работите (за работещите мами) и кога сте с децата си?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Обикновено по осем, но понякога се налага и допълнително. С Дария съм след работа и почивните дни. Свободното ми от служебни задължения време е посветено изцяло на нея.

# 2
  • Мнения: 4 621
Обикновено по 8-9, понякога и повече. Гледам на наваксам с Яна уикендите Peace

# 3
  • в Низината
  • Мнения: 705
Работя по 8ч. - до 18ч. и с Дани съм след това, а иначе съботите и неделите по цял ден.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
ОТ 10 до 18 съм на работа, понякога 1 час преди това - на лекции, рядко ми се е налагало да остана след 18 на работа (за съжаление лятото май ще ми се налага по-често). Вечер се занимаваме с детето до към 21 и после ляга да спи, събота и неделя сме заедно, понякога обаче е при баба и дядо.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Обикновено по 10-12 часа.
Наваксвам уикендите (понякога само неделя) и празниците.

(не случи на родители това нашето дете...)

# 6
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Работя все още по 3-4ч. на ден, за да имам повече време за Вики но вече трябва да променя работното си време защото вече сме големи, ходиме с желание на ясла, а от есента живи и здрави на градина. Laughing
Работя като учителка и до сега въпреки малката заплата това работно време ми беше идеално.

# 7
  • Мнения: 14 133
По 8часа. Всяка свободна минута  след работа отделям на детето. Домакинската работа у нас я върши, който може. Татито много се включва и помага, ако дребосъкът в един момент е решил, че трябва да съм само негова.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 867
По осем часа дневно съм в офиса. Отделно, сутрин работя у дома още поне 1 час. С децата съм предимно вечер и през почивните дни. Сутрин прекарваме ценно време в колата - на път за училище, детска градина и работа.
Ако имам още едно дете обаче, времето няма да ми стига И да ходя на работа.

# 9
  • на село
  • Мнения: 3 917
2 дни по 11 часа, 2 дни почивам.
С детето съм когато почивам.

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
9 ч. дневно и през събота по 4 ч. Tired

# 11
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Сутрин от 8,30 до 17,30. След 18,30 съм с детето, ако тати или баба не са го завели на някое приятно място. Най-ценни са ми минутите сутрин - ставаме към 6,30 и почти до 8,00 се излежаваме и си играем в леглото Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 4 965
Ходя на работа от 9 до 17:30 ч. (сутрин излизам в 8:30 и се прибирам в 18:30). После работя отново, когато децата заспят - от 22:30 до 1-2 ч. вкъщи и събота и неделя от 13 до 16 ч. (докато спят) и нощем. Работата ми от вкъщи не е всеки ден - аз си определям графика.
С децата съм: сутрин между 7 и 8:30; вечер между 18:30 и 22:30; събота и неделя - през цялото време, докато са будни, ако не отидат на разходка с баба и дядо.
В момента съм под напрежение, защото ми предложиха специализация към Американския университет, която ще се провежда в София - 2 уикенда в месеца - до края на годината. Много искам да се запиша и единствено ме притеснява, че така ще "открадна" време от това да бъда с децата, но пък е огромна инвестиция за моето бъдеще. Сега мисля.

# 13
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Обикновено по осем, но понякога се налага и допълнително. С Дария съм след работа и почивните дни. Свободното ми от служебни задължения време е посветено изцяло на нея.

И аз съм така. А татко му е на ненормирано работно време и понякога и по рядко е с детето.

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
От 9 до 16. Но имам по един час път. На практика се разделям с тях в 8 и ги виждам към 17-17,30ч. Времето до 21 е тяхно.

Общи условия

Активация на акаунт