Бельо за отслабване-Lytess

  • 49 027
  • 159
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 531
да, може и в аптека, може да идеш до някой от магазините на юб джиинс и да си го купиш.

# 61
  • Мнения: 1 092
продължавам да питам тъпо и упорито  Embarassed-  кажи ми ако знаеш в Пловдив къде?Моля те да ме извиниш Sunbeam уж не съм толкова тъпа Mr. Green,но продължавам да не мога да се ориентирам къде точно newsm78

# 62
  • Мнения: 1 685
Ами щом Стинг го разпространяват-това склад за фармацевтични продукти-значи можеш да питаш и поръчаш във всяка по-голяма и добра аптека Peace

# 63
  • Мнения: 1 092
Благодаря за бързия отговор  newsm51

# 64
  • Мнения: 205
http://tehnomag.net/eshop.php?body=prodshop&pg=1&gr=0&am … promo=1&id=91 - за това ли иде реч?

Има и повдигащ колан и антицелулитен клин също.
Ето тук е на промоция сега - с 2 крема Wink

# 65
  • Мнения: 1 952
Tова, че Стинг го предлага не означава, че може да се поръча от всяка малка или голяма аптека, не всяка аптека работи със Стинг, особено пък големите най-често работят само с 1 склад и това може да не е Стинг.

# 66
  • Мнения: 1 685
 Joy Joy JoyЗа сведение само- една малка аптека работи поне с 5 склада,а големите...Peace

# 67
  • Мнения: 1 952
Не ме осведомявай, защото това ни е семейният бизнес.
Малката ни аптека работи с 4-5 склада, зарежда откъдето й е изгодно, но големите аптеки /майка ми е управител на аптека от една от най- големите вериги в БГ/ зарежда с 1 склад, защото ползва огромни отстъпки от този склад и постига продажни цени, по- ниски от доставните на останалите аптеки.

Извинявам се офф-а.
Колкото до клиновете и коланите, имаме ги в наличност, някой ако иска, да свирка, ще му ги изпратя по Спиди.

# 68
  • Мнения: 10 758
Не ме осведомявай, защото това ни е семейният бизнес.
Малката ни аптека работи с 4-5 склада, зарежда откъдето й е изгодно, но големите аптеки /майка ми е управител на аптека от една от най- големите вериги в БГ/ зарежда с 1 склад, защото ползва огромни отстъпки от този склад и постига продажни цени, по- ниски от доставните на останалите аптеки.

Извинявам се офф-а.
Колкото до клиновете и коланите, имаме ги в наличност, някой ако иска, да свирка, ще му ги изпратя по Спиди.
Казвай бързо цени Praynig
Ако си в София направо ще дойда да си го взема.

# 69
  • Мнения: 1 952
Кое ти трябва точно? Отслабващият клин ли? 79.90 е цената.

# 70
  • Мнения: 1 685
А нашият бизнес е с много голяма!

# 71
  • Мнения: 1 531
значи мили момичета,
ето какво пише на книжката, която върви с коланчетата:

Вносител и разпространител:
GM Pharma Ltd., Bulgaria
телефон в София: 8462111
gmpharma@rodiolla.com

Предполагам, че ако ги попитате, те ще ви обяснят откъде да поръчвате.
Когато аз си поръчвах коланчето, бях видяла рекламата в "Журнал за жената", мисля че така беше онова женско списанийце от 79 ст. Там имаше даден телефон също и нашата аптекарка звъня първо там. Ако някоя от вас купува всяка седмица това списание, да разлисти и да види в рекламите. Иначе в книжката са дадени всички клинове и размерите им, така че ако искате, мога да ги препиша.
Поздрав!

Последна редакция: пн, 13 авг 2007, 13:55 от Sunbeam

# 72
  • Мнения: 1 952
За да поръчваш от GM PHARMA трябва да си техен представител.
От tehnomag.net може да се поръчва.
http://www.tehnomag.net/eshop.php?body=shop&gr=4&pod=3

# 73
  • Мнения: 1 531
Предполагам, че хората от фирмата на вносителя биха насочили най-правилно с кого работят. Това е идеята, за да препиша телефона и мейла.

# 74
  • Мнения: 1 685
КЛОНКА къде си да споделиш някакъв резултат Praynigтвоят месец на проба трябва вече да е минал newsm78 Peace

Общи условия

Активация на акаунт