Бельо за отслабване-Lytess

  • 49 037
  • 159
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 957
Лятото нон стоп ми е гол кръста..на плажа по бански..просто няма начин...
и от пробване глава не боли..специално от това..не мисля ..че ще има странични ефекти..
според мен даже като е стегнато е много хубаво..защото организъма ти привиква ..
много спортисти след напълняване в коремната област..ходят по цял ден с глътнати или стегнати насила кореми..и така се оправят..
Просто това според мен ще ми подмопогне....

# 151
  • София
  • Мнения: 1 324
Добре де, не прещафъква ли краката над колената, щом" позволява отслабване с 2 номера още щом го сложите". Няма ли да заприличам на хамбургски салам или в края не е толкова стегнат?

Между другото преди години си купувах едни адски стегнати чоропогащници за разширени вени, защото работех права и не ме боляха краката с тях и отслабнах доста, просто ей така. Бяха италиански, внасяха ги Адонис мега. Някой знае ли, къде биха могли да се намерят сега.

# 152
  • Мнения: 10 758
Добре де, не прещафъква ли краката над колената, щом" позволява отслабване с 2 номера още щом го сложите". Няма ли да заприличам на хамбургски салам или в края не е толкова стегнат?

Между другото преди години си купувах едни адски стегнати чоропогащници за разширени вени, защото работех права и не ме боляха краката с тях и отслабнах доста, просто ей така. Бяха италиански, внасяха ги Адонис мега. Някой знае ли, къде биха могли да се намерят сега.
Не знам дали става въпрос за същите чорапогащници.....ама аз си купувах едно време едни, от някакъв блок в Младост 1, та те бяха същите както ги описваш.

# 153
  • София
  • Мнения: 1 324
Аз съм ги намирала единствено в аптеката на Адонис мега на Патриарха и Витошка /преди 120 години/. Не помня как се казваха, бяха в кутия, а не в пликче и бяха адски скъпи - около 80 дойче марки се връзваха. Гледам сега някакви "Чорапогащи SEGRETA 70 Компресия", но не ми изглеждат същите.

# 154
  • Мнения: 1 167
И аз преди година се чудих дали да си взимам, но и тогава не намерих отзиви. Иначе скоро ги мернах в аптека Ремедиум. Сега са доста по-евтини отколкото бяха преди година и нещо.

# 155
  • софия
  • Мнения: 290
Гледам ,че преди време някои мацки казаха,че са го поръчали или че ще си го вземат. Някой ползва ли го вече , има ли някакъв ефект?

# 156
  • Мнения: 113
Здравейте,
онзи ден си взех повдигащият клин http://lytess.bg/catalog/povdigasht-klin-s-otslabvashto-deistvie.html, вчера го носих целият ден, а предишната вечер се намазах с гела Lytess. Незнам какъв ще е ефекта, но ще споделя първите си впечатления за тези, които се колебаят дали да си го вземат.
Взех най-големият размер, който предлагат XXL. Аз съм доста пълна - нося панталони №52, тежа 90кг., висока съм 170см. Първоначално като го гледах един миниатюрен много се съмнявах, че ще успея да се побера в него. Дори се смяхме с колежките ми, че сигурно ефекта му се крие в това да се напъваш да се събереш в него и от напъните отслабваш. Е, побрах се, макар че обличането първият път е трудничко /задължително отрежете първо маникюра/. Материята е като на доста плътен чорапогащник, кожата диша спокойно, не се потиш, може би малко топли /може и да не топли много, но определено не е за лятно време/.  Хубавото е, че е с много висока талия /до гърдите, та даже може и да ги покрие/. Държах на високата талия, за да избегна купуване и на клин и на колан. Дотук всичко хубаво, но:

1. Твърде много стягат по-плътните ленти, които се намират точно под дупето, те обхващат цялата обиколка на крака, точно на свивката и направо ми спират кръвообръщението /предполагам, че точно те трябва да повдигат дупето и затова са там, но всъщност го сплескват/;
2. Ужасно много стяга 4-5 сантиметровата лента накрая на клина, тъй като се пада точно под гърдите ми - тя пък направо ми спира дишането /и прищипва грозно сланинките на гърба под сутиена/;
3. На останалите места, въобще не стяга, както ми се искаше - очаквах да ме постегне в шкембето - няма такова нещо;
4. Мислех си, че като го облека ще се вталя моментално с един размер и спокойно ще мога да облека някоя по-тясна или очертаваща дреха - няма такова нещо - даже, както казах малко обезформя тялото /сплесква дупето и прищипва в горната част на бедрата и там където свършва в горната част, но поне не прищипва над колената - там материята не е така стегната/;
5. Вместо както е показано на картинката /с един шев отзад посредата/ се оказа, че има два шева на дупето /през средата на двете бузки/, които са доста големи - личат си през панталона и се впиват в кожата /отпред посредата също има такъв шев/ - определено не е безшевно бельо;

Та накрая мога да заключа - не се облича лесно, не стои хубаво и стяга на нежелани места, пък е свободно на желаните. НО ЩЕ ГО НОСЯ, може пък невидимите капсули да действат, по-натам ще споделя ефекта!

Последна редакция: нд, 14 дек 2008, 18:50 от LadyBird78

# 157
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Записвам се да следя темата.

# 158
  • Мнения: 1
Здравейте настоящи и бъдещи мами!
Мисля да си поръчам от клиновете на Lytess. Дилемата е  - дали да е повдигащия или дългия за отслабване. Кой от двата е по-добър за отслабване, ако някой е пробвал и двата, моля нека сподели..
Предварително благодаря   bouquet

# 159
  • Мнения: 40
Здравейте настоящи и бъдещи мами!
Мисля да си поръчам от клиновете на Lytess. Дилемата е  - дали да е повдигащия или дългия за отслабване. Кой от двата е по-добър за отслабване, ако някой е пробвал и двата, моля нека сподели..
Предварително благодаря   bouquet

Това са все пак клинове за подпомагане на оформяне на тялото. Само с клин нищо не става. Трябват си и физически усилия. За един ден, също нищо не става. Нужно е постояннство.
Ако имаш доста кг за сваляне, бих ти препоръчала дългия клин.
Късият си личи под дрехите. И ако си с пълни крака, със сигурност ще се впие в краката ти  Embarassed

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 14:46 от Tani@

Общи условия

Активация на акаунт