Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, отглеждащи сами децата си
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора

Дълго е за обяснение. Конспектирано изглежда така ситуацията : Нали съм под наем с хлапето и тъкмо взех да изпадам в едни депресии, че цял живот ще се суркам от квартира на квартира, взе че стана чудото. На мястото на един имот на нашите ще строят кооперация и те ще бъдат така добри да ми подарят дом. Да, обаче там има пръст и бившия. В смисъл, че още по време оно той купи парче земя, което е част от имота. В правото си е да получи и той дял от новостроящата се кооперация Пдробностите са без значение, факт е обаче че ще ми се завре да не казвам къде Tired Аз как ще живея така, врата до врата с него. Нищо не ми се получава, тъкмо вземе нещо да се нарежда и в следващата минута се оплесква Tired Гледам да разсъждавам по философски ама как да стане. С триста зора го дистанцирах от себе си, успях да сложа някакви граници и сега това ooooh!
Цитирай

егати гадната ситуация Sickвсе пак доста време ще мине докато се построи кооперацията,докато се нанесете с детето---минимум е 2год,така че дистанцията ви съвсем ще укрепне--така си мисля
Цитирай

Само година, обаче какво значение има времето... Представям си аз там с новия си мъж и той в съседния апартамент с някоя скрофа ( понеже му знам вкуса )...Детето ще го отнесе най-вече
Цитирай

Sick Sick мисля че има значение времето,,нали са казали времето лекува Winkобаче както го описа---егати Sick Sick--много странна картинка ще е ,,и вярно е че върху детенце ще рефлектира
Цитирай

Нямам избор...Непосилно ми е почти да плащам ежемесечно маса пари за наем и ще трябва да се нанеса там. Само да не ми излезе по солено от това, което плащам сега Tired
Цитирай
Няма нужда да се косиш предварително.
Изчакай да видиш дали бившият ти ще се нанесе да живее там. А ако го стори, винаги може да продадеш жилището и да си купиш другаде подобно.
А и доста вода има да изтече, животът е непридвидим. Засега се радваш, че се рашеава жилищният ти проблем.
Цитирай

Благодаря за куража. Така е, знам но съм почти убедена че ще стане точно така.
Цитирай

Няма нужда да се косиш предварително.
Изчакай да видиш дали бившият ти ще се нанесе да живее там. А ако го стори, винаги може да продадеш жилището и да си купиш другаде подобно.
А и доста вода има да изтече, животът е непридвидим. Засега се радваш, че се рашеава жилищният ти проблем.

и аз така мисля--споко само  Peaceи
Цитирай

Айде стига и ти де, след две години ще ти дреме, че бившият е наблизо... ми  то даже има хубава част- ще му оставяш детето вечер и ще можеш да излизаш, нали сте съседи Mr. Green
Във всеки случай аз като мирно и прекрасно съжителстваща с бивш ти казвам, че няма нищо страшно Twisted Evil
И ако трябва да избирам между това да се влача по квартири или да го виждам чат пат като се прибирам, избирам да го виждам, ама  да си имам дом- мой и на детенце. Embarassed
Цитирай

Тъй,тъй...Трябва да се радвам,знам Smile
Цитирай

в ябълковата градина

Радвай се, че ти го подаряват. Пък след това може да го продадеш и да си вземеш на друго място, далече от бившия!
Цитирай

София

Недей да се косиш предварително. Какво ти пука дали бившия ще е с някоя или не. Ти си имаш нов дом, нов живот, ново семейство. Радвай се, че ще имаш нова къща и времето ще покаже най-доброто решение.
Цитирай

Да, имам година и малко да се порадвам на идеята, а после ще му мисля. Мъжът, с когото съм обаче отказва да отиде да живее там. Разбираемо предполагам, но и това допълнително ми носи неспокойство.
Цитирай

Plovdiv->Toronto

Какъв е проблема, нали ще е твое, дай го под наем и с дохода наенай другаде, може  да го продадеш, замениш и т.н. Продава се за 2-3 дена, не е единствения апартамент в София, ще намериш по-хубав на по-хубаво място и ще си го купите с парите  Very Happy. Прав е приятеля ти, защо да си тровите нервите там  Tired?
Може да ти се струва странно мнението ми, но тук хората рядко живеят повече от 3-5 години на едно място. Живота се мени, възможностите се менят, работни места се сменят, има динамика, не се страхувай да вземеш радикално решение.
Цитирай

Тук е тънкия момент, че нашите ще ми го подарят, но няма да допуснат да се продаде. Честно, като с 15 дини под две мишници се чувствам. Между другото бившия си има апартамент, който пак е в близост до това което ще се строи и не виждам причина да идва да живее там обаче се точи човека,ей така профилактично, да не ме изтърве от поглед случайно ooooh!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора